Treść opublikowana przez sysek27
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Nie inną mam taką drobną, więc nie podejdzie:kwasny:
-
[B8 CAGA] czarny kot
Szczerze to jeszcze nie widzialem w B8 tej dokladki masz gdzies jakas fote:eusathink:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Panowie PLASTIDIP z Würth-a slyszal ktos opinie bo moge miec w dobrej cenie?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Tak maila dostalem i wszystko zalatwione odezwe sie jak to odbiore w sobote:wink:ale bedzie :drunk:jak uda mi sie to zalatwic:naughty: ---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:02 ---------- Ja mam ta gwiazdke ale jestem autem w DE wracam teraz w sobote jak cos to sie odezwij, ktory rok to masz tej A3 pokaz ja w odpowiednim dziale:wink:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
A co to Michal kupil bo jestem nie na bierzaco?
-
[B8 CAGA] czarny kot
zaje....fajnie ten przod teraz wyglada chyba bede musial cos u mnie pomyslec:whistling:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Super fotki:thumbup1:, mam pytanko czy grill malowales plastidiem czy kupiles caly czarny?
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
No wlasnie tez mi podpadl ten opis : ''An alle AUDI Liebhaber, Ihr bietet hier Auf einen NEUEN Satz " ROTOR " Styling Felgen in 20 ZOLL'' ale pewny nie jestem:wink:
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Popieram:wink:
-
maty do wygłuszania drzwi
Bo nie umial sie wyeliminowac buczenia po odpaleniu auta.
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Kurcze ja tez ciagle sie bije z myslami co zalozyc na nowy sezon masz racje te felgi 3SDM sa mega
-
zmiana audio na B&O
I co kolego dzialales cos w temacie?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
No niech strace:wink: PUMA wejdz na fb
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
A ja kolege audia4a4 znam bo juz kiedys byl u mnie w sprawie ledow tyl do B7 ale to dawno bylo:whistling:
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Ale się dzieje w temacie
-
B8 TrOOOOp
Czyli kupiłeś czarny sufit jeśli to nie tajemnica to pochwal się ile dałeś
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
No właśnie nie:facepalm: ---------- Post dopisany at 18:32 ---------- Poprzedni post napisany at 18:31 ---------- Tyle tego mam w domu, że o te parę gram co mi się tam wysypało nie zbiednieje:decayed:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Założyłem też podświetlanie kratek nawiewów oraz podświetlanie schowka: Takie małe mody, ale bardzo cieszą oko:wink:
-
Prawidłowe odpalanie auta-brak kluczyka
Dokładnie otwierasz auto wsiadasz wciskasz sprzęgło wkładasz kluczyk do końca jeśli silnik jest zimny auto same odczeka aż spirala świec żarowych zgaśnie i wtedy zaczyna rozrusznik kręcić niczym się nie musisz stresować elektronika sama wszystko robi.
-
Nie mogę skasować tych błedów?
Wpisałem 4364 bo taka wartość mi wychodzi zrobiłem restart i dalej...sam już nie wiem
-
Nie mogę skasować tych błedów?
Teraz nie wiem o co kaman... W 07CONTROL HEAD w Adaptacji-10, kanal 01 od istniejącej wartości odjąłem 1024 jaka była podana dla elektrycznych foteli...
-
Nie mogę skasować tych błedów?
Odjąłem i nic dalej błąd, a jaka jest wartość dla podgrzewanych foteli bo nie widzę tego?
-
Nie mogę skasować tych błedów?
No właśnie teraz się wszystko pomieszało bo część menu jest po niemiecku a reszta po polsku teraz jak wejdę w CAR to w opcjach mam jeszcze ustawienie foteli a przecież mam manualne tylko podgrzewane...menu mam od HAMER-a
-
Nie mogę skasować tych błedów?
Jak zrobię restart to wywala mi takie błędy ten drugi daje się skasować pierwszego nie: Saturday,17,November,2012,14:27:47:46862 VCDS Version: Release 10.6.0 Address 07: Control Head Labels: 8T0-035-7xx-07-H.clb Control Module Part Number: 8T0 035 729 N HW: 4E0 035 729 Component and/or Version: Interfacebox H43 5150 Software Coding: 0040001 Work Shop Code: WSC 00000 000 08192 Additional Info: 8T0919609 E0380 BedienteilH08 0100 Additional Info: Geraet 08192 VCID: 448C4E4E38C1C93C 2 Faults Found 00003 - Control Module 005 - No or Incorrect Basic Setting / Adaptation Freeze Frame Fault Status: 01100101 Fault Priority: 5 Fault Frequency: 1 Reset counter: 231 Mileage: 173748 km Time Indication: 0 Date: 2012.11.17 Time: 14:26:18 03157 - Functionality limited due to Communications Disruption 000 - - Freeze Frame Fault Status: 01100000 Fault Priority: 6 Fault Frequency: 1 Reset counter: 231 Mileage: 173748 km Time Indication: 0 Date: 2012.11.17 Time: 14:27:17 Freeze Frame Bin. Bits: 00000000 00000000 Bin. Bits: 00000000 00000001 Bin. Bits: 00000000 00000000 Bin. Bits: 00000000 00000000 ---------- Post dopisany at 14:31 ---------- Poprzedni post napisany at 14:28 ---------- Nie umie wejść w Basic Setting...
-
Nie mogę skasować tych błedów?
16