Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sysek27

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sysek27

  1. Ale jaja to jest moje byłe auto:shock3:
  2. U mnie jest tak przyznam, że raczej wolno nie jeżdżę: 6-7,5l(cykl mieszany) 7-8,5l(cykl miejski) trasa: przy jeździe czysto emeryckiej do 110-120km/h raz chciałem sprawdzić: 4,5l:naughty: Przy normalniej jeździe tak do 160km/h w porywach do 180km/h 6-7l Dodam, że koła mam 19" opona 245/35/19 a teraz od miesiąca program na 182KM.
  3. To są dwie niezależne czynności
  4. Zmierz swoje i jeśli mają 65mm średnicy to mają taki numer: 8K0 071 761.
  5. sysek27 odpowiedział(a) na sysek27 temat w Audi A4 B8
    A ogólnie jest coś do założenia w B8 na wzór dokładki z Leona Cupry tej co można w B5, B6 i B7 założyć?
  6. sysek27 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Popieram ja na zmienionym springach jeździłem też dwa lata i przy sprzedaży amory miały ponad 90% sprawności przebieg 217tyś amory fabryczne.
  7. sysek27 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ja miałem założone springi FK przód -40mm, tył -35mm, i seryjne amortyzatory fakt na komforcie wiele nie straciłem , tylko trochę za miękkie to było i np. podczas przejazdu przez progi zwalniające prawie zawsze dobijałem...a tak to wyglądało:
  8. sysek27 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
  9. sysek27 odpowiedział(a) na sysek27 temat w Audi A4 B8
    Już się wyleczyłem:kwasny:dzięki:hi:. ---------- Post dopisany at 13:50 ---------- Poprzedni post napisany at 13:44 ---------- To nie jest jakiś dziwaczny zderzak tylko dokładka do S-line chciałem tylko wiedzieć co to za firma bo myślałem, że jest to coś może na wzór tej z Leona Cupry co da się założyć do B6, B7 i niektórzy też w B5 mają. Nie no żartuje sam sie zastanawiam nad dokładką z Leona Cupra No widzisz a ze mnie się śmiejesz niestety do B8 już nie pasuje a ta którą podałem jako przykład to cena powala...
  10. sysek27 odpowiedział(a) na sysek27 temat w Audi A4 B8
    Już się wyleczyłem:kwasny:dzięki:hi:. ---------- Post dopisany at 13:50 ---------- Poprzedni post napisany at 13:44 ---------- To nie jest jakiś dziwaczny zderzak tylko dokładka do S-line chciałem tylko wiedzieć co to za firma bo myślałem, że jest to coś może na wzór tej z Leona Cupry co da się założyć do B6, B7 i niektórzy też w B5 mają.
  11. sysek27 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam jak w temacie wie ktoś może co to za dokładka pod przednim zderzakiem siedzi?
  12. sysek27 odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Też jak miałem akwarium to gościu w sklepie zoologicznym mnie namawiał na te świetlówki typowo "przyspieszające wzrost" roślin to jakoś sceptycznie do tego podchodziłem, ale po czasie się zdecydowałem i akurat w moim przypadku naprawdę było widać różnicę w hodowli roślin na +.
  13. O ile dobrze pamiętam to "schwarz pakiet", ale nie chcę mieszać poczekaj ze zmianą aż jeszcze ktoś wypowie.
  14. Kolega turdzi miał na myśli, że źle sobie nazwałeś ten pakiet w swoim aucie bo fakt to nazwa dla BMW:wink:
  15. Ładne wozidełko bezawaryjnej jazdy życzę wg mnie dołącz jeszcze do listy planów jakąś delikatną glebę może być 1BE bo jak założysz te 18" to nie bedzie za ciekawie wyglądać
  16. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A to B8 ma bagnet???? ))) Seryjnie nie ma, ale można dołożyć
  17. kto to? szukam kogoś co mi ogarnie montaż licznika, bo do Rafała się dobić to Poszło PW. ten to przyżeniony, to nie nasz ziom:decayed: No w sumie racja:wink:
  18. kto to? szukam kogoś co mi ogarnie montaż licznika, bo do Rafała się dobić to Poszło PW.
  19. Ciekawe czy kolejny se jaja robi czy mówi poważnie:decayed:, a tak na marginesie to złóż mu życzenia ode mnie:wink:
  20. No w sumie o nim nie myślałem gadałem, kiedyś na ten temat z Marcinem G. od Ciebie z wioski on jest tak dość obkuty w tych tematach i powiedział, że możemy śmiało podziałać ciekawe co z tego wyjdzie.
  21. To Cię olał zamówię na allegro i z przesyłką mnie taniej wyjdzie:decayed: A tak na poważnie to jest ktoś z "naszych" kto siedzi w tych całych schematach wiem już mniej więcej co i jak, ale nie chciałbym za każdym razem dzwonić do WRC dla mnie 3 kable to o 2 za dużo:decayed: Kur..a co za dialog poważnie się chłopie pytam.
  22. To Cię olał zamówię na allegro i z przesyłką mnie taniej wyjdzie:decayed: A tak na poważnie to jest ktoś z "naszych" kto siedzi w tych całych schematach wiem już mniej więcej co i jak, ale nie chciałbym za każdym razem dzwonić do WRC
  23. To Cię olał zamówię na allegro i z przesyłką mnie taniej wyjdzie:decayed:
  24. W sumie masz rację bo jak na razie to mało kiedy było tak, że to co wyszło na papierze potwierdziło się w życiu:wink: ---------- Post dopisany at 20:18 ---------- Poprzedni post napisany at 20:16 ---------- Tomasz te czujniki trzymasz dla mnie? ja wracam koło 10listopada i wtedy będę atakował pełnego PDC u mnie wraz z wizualizacją na MMI , tylko mam obawy czy ogarnę te schematy sam:kwasny:
  25. a ja znam kogoś z rodziny Bal, to będzie podwójny rabat:polew: A ja robiłem im ogrzewanie na stacji diagnostycznej i jeszcze parę rzeczy w ich domku letniskowym w Brennej, więc już teraz będzie za darmo:decayed:. A tak na poważnie to to nie jest taka hamownia najazdowa stała tylko przypinają jakiś sprzęt do koła podpinają lapka i jadą w drogę i robią jakieś pomiary a linki z ich strony to o ile dobrze pamiętam to jakaś firma z Opola byłem kiedyś u nich jak miałem B6 i gadałem z gościem o ile dobrze pamiętam to działają tylko na gotowcach wtedy nic specjalnego rozmową nie reprezentował...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.