Treść opublikowana przez sysek27
-
Bose - po załączeniu silnika słychać zakłócenia
U mnie było słychać w głośnikach ciągły pisk i jak dodawałem gazu to tak jak obroty wzrastały to dźwięk ten zmieniał swoje brzmienie...do tego jak np. włączałem różne odbiorniki prądu np. światła czy kierunkowskazy to też to piszczenie zmieniało swoje natężenie. Kolego a Ty dałeś wszystkie sygnały w tej nowej wiązce czy dołożyłeś tylko brakujące bo jeśli tak to stare sygnały co zostawiłeś te co dają sygnał do tylnych głośników w Twojej starej wiązce nie mają ekranu i to będzie robić te zakłócenia.
-
Bose - po załączeniu silnika słychać zakłócenia
Ja u mnie ekran podłączyłem do masy radia i buczenie ustało:wink:
-
Bose - po załączeniu silnika słychać zakłócenia
Zakładam, że kable sygnałowe daliście ekranowane i ten ekran podłączyliście do masy radia ja u mnie miałem ten sam objaw i później sprawdziłem jeszcze raz wszystkie lutowania i się okazało, że właśnie ten ekran się oberwał i to była przyczyna.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
W tym roku już chyba nie dam rady:kwasny:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
myślałem że mi za dwa miechy sprzedaż swoją ile będziesz jezdził jednym autem... polift czeka:wink: Nie no poczekaj aż resztę modów zrobię i będziesz miał gotowe autko:wink:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Michał widziałem, że wkleiłeś jakąś B8 w "zakupie kontrolowanym" nic wczoraj nie mówiłeś, że zmieniasz auto:eusathink:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSxk1KSnyedWX8ko6z3WQUElxydmZfmP66kxe2tkFCLpEKK4FEC O ku..a:polew:.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Również dzięki za spota Tomek pochwal się co dostałeś za prezent
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Ładne masz to autko:decayed:, a tak z innej beczki to nie wiem czy mi się coś przewidziało, ale już chyba na którymś zdjęciu co wkleiłeś też mi podpadło, że zniknęły listwy progowe z S-line zew. czy mi się wydaje:eusathink:
-
Zderzak Grill S4 S LINE do A4
To jest zwykły zderzak a taką kratkę pierwszy raz widzę tzn. widziałem już parę razy w zwykłym zderzaku kratkę z chromowaną obwódką halogena ale jeszcze nie widziałem takiej z tym paskiem w chromie, szczerze to trochę tego chromu tutaj jest za dużo ale wiadomo to Tobie ma się podobać.
-
[B7 BPW] SKRADZIONA I ODNALEZIONA szczególy str.7!!!
Miał wykupione, przynajmniej to zostaje na pocieszenie powiedział mi, że najgorsze jest to że znów będzie musiał auta szukać i znów obawa na co się trafi...
-
spalanie 2.0tdi b8 143 po chipie na 180km
Powiem tak po kupnie tzn. na serii 143PS i kołach 17" opona 225 palił mi średnio 6,5 przy mieszanej jeździe trochę miasta trochę trasy jazda raczej nie emeryta, później po zmianie na 19" opony 245 spalanie wychodziło około 7-7,5l teraz po programie na 182PS zauważyłem, że spalanie raczej się nie zmieniło nawet chyba trochę spadło FIS przekłamywał mi o prawie litr na plus ,ale już zmieniłem Vag-iem i jest zbliżone do realnego spalania.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
No można tak zrobić, Panowie widzieliście co wkleiłem w swoim wątku o B7 dostałem dzisiaj maila od nowego właściciela, że mu ją w nocy rąbneli spod domu fajne jaja...
-
Skradzione
Panowie zginęło moje byłe auto dzisiaj dostałem dzisiaj takiego maila : "Witam, Niestety tym razem kontaktuje sie w przykrej sprawie. Dzisiaj w nocyukradli mi "nasze" A4...O 1 w nocy auto pod domem zostawilem a o 6 juz go nie bylo. Chybanajspokojniejsze miejsce w Gliwicach. Zadnych ludzi dookola nic.Ktos go musial sobie wczesniej upatrzyc.Chodze od rana i dojsc do siebie nie moge.Pisze bo Policja spisywala caly protokol i miedzy innymi musieliwypelnic rubryke poprzedni wlasciciel jako ze krotko byl w moimposiadaniu.Watpie zeby ktos sie kontaktowal, ale w razie czego.Zastawialem sie tez czy jest taka praktyka i czy bys mogl wkleic takieinfo na stronie w watku tego auta na forumJa tego tam nie kontynuowalem a nie ma sensu teraz juz chyba zaczynac.Nie zebym na cos liczyl, ale tak dla formalnosci. Oprocz zawieszenia inowych opon wyglada w tej chwili identycznie jak u Ciebie, nawet byloklejony "Klub a4"Normalnie brak mi slow. Ledwo 6tys zrobilem i zdazylem sie przyzwyczaic.Egzemplarz super, wszystko dzialalo perfekt. Strasznie mi go szkoda." Tak auto wyglądało: http://a4-klub.pl/audi-a4-b7-75/b7-bpw-rns-e-bixenon-felgi-18-ledy-tyl-bose-sprzedana-109460/index6.html#post3071850
-
[B7 BPW] SKRADZIONA I ODNALEZIONA szczególy str.7!!!
Panowie dzisiaj dostałem takiego maila od nowego właściciela mojej B7: "Witam, Niestety tym razem kontaktuje sie w przykrej sprawie. Dzisiaj w nocy ukradli mi "nasze" A4...O 1 w nocy auto pod domem zostawilem a o 6 juz go nie bylo. Chyba najspokojniejsze miejsce w Gliwicach. Zadnych ludzi dookola nic.Ktos go musial sobie wczesniej upatrzyc.Chodze od rana i dojsc do siebie nie moge.Pisze bo Policja spisywala caly protokol i miedzy innymi musieli wypelnic rubryke poprzedni wlasciciel jako ze krotko byl w moim posiadaniu.Watpie zeby ktos sie kontaktowal, ale w razie czego.Zastawialem sie tez czy jest taka praktyka i czy bys mogl wkleic takie info na stronie w watku tego auta na forum Ja tego tam nie kontynuowalem a nie ma sensu teraz juz chyba zaczynac. Nie zebym na cos liczyl, ale tak dla formalnosci. Oprocz zawieszenia i nowych opon wyglada w tej chwili identycznie jak u Ciebie, nawet byl oklejony "Klub a4"Normalnie brak mi slow. Ledwo 6tys zrobilem i zdazylem sie przyzwyczaic. Egzemplarz super, wszystko dzialalo perfekt. Strasznie mi go szkoda." Wiem, że ogólnie nie ma szans na odzyskanie no ale może akurat...
-
B8 TrOOOOp
Jest to gdzieś opisane jakie numery sterowników obsłużą tę funkcję ?
-
B8 TrOOOOp
Jeśli chciałbym to u siebie założyć, ale nie będę podłączał Side Asista ani pamięci bo nie mam tych opcji chciałbym tylko skorzystać z elektrycznego składania i z podświetlania przestrzeni wokół auta to co mi jest potrzebne aby to elektryczne składanie odpalić?
-
ząbkowanie opon...co jest przyczyną?
U mnie też ząbkowały tył opony miałem Hankook, po zmianie na Dunlop zero takich objawów podejrzewam, że u Ciebie też to raczej będzie wina gumy...skoro wcześniej ten efekt nie występował ja moje reklamowałem bo jak może po nie całym miesiącu wyząbkować nową oponę i u mnie reklamacja złapała zwrócono mi 85%procent kwoty resztę uznano za zużycie miałem szczęście chyba.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Marne szanse mam 140 a 165 ps to trochę różnicy Ale On ma benzynę a Ty diesla a to główna różnica moment jest tutaj bardzo ważny:wink:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
No to szkoda życzę udanej imprezki. Panowie a ma ktoś kontakt z Bartek79 ostatnio był więc może i tym razem wpadnie:mysli:.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Ja z Michałem przyjedziemy golfami i co nie pasuje ci to?? Adam ty nie kombinuj i przyjeżdżaj audikiem bo kreseczka sama się nie zrobi Się chłopak na kreski napalił wygrał raz z Tomaszem i się chłopak jara:decayed: I to by było na tyle:decayed:Duds dasz radę wpaść czy nie bardzo?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Ja z Michałem przyjedziemy golfami i co nie pasuje ci to?? Adam ty nie kombinuj i przyjeżdżaj audikiem bo kreseczka sama się nie zrobi Się chłopak na kreski napalił
-
B8 TrOOOOp
No w sumie jak popatrzeć na te zestawy z allegro i ceny to naprawdę temat jest do przemyślenia.
-
B8 TrOOOOp
No tyle bym jeszcze był w stanie dać, ale to dopiero wiosną się za środek będę brał WRC masz może gdzieś pod ręką jakąś fotkę jak aktualnie wygląda wnętrze u Ciebie ja w sumie myślę żeby moje siedzenia mam w wersji sport dać obszyć skóra środki jasne boki czarne+biała nić lewarek i kiera oraz podłokietnik też białą nicią a boczki też jasne tak jak środki siedzeń nie zależy mi jakoś szczególnie na logo S-line na siedzeniach a ceny na allegro jakoś mnie odstraszają, do tego sufit S-line i dekory w Piano co myślicie jak to może wyglądać
-
B8 TrOOOOp
A tak szczerze to ile to jest "normalna" cena za sufit S-line do avanta?