Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sysek27

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sysek27

  1. I tak się już zaczęło już mi dzisiaj w dowodzie sprawdzał ile B8 waży... ---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ---------- Załóż 19" i 245 opony to pogadamy:decayed: Już sie tłumaczenie zaczyna. Kto ci kazał takie koła kupować?:grin: ---------- Post dopisany at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ---------- I tak się już zaczęło już mi dzisiaj w dowodzie sprawdzał ile B8 waży... a Ty myślisz czemu Puma taki chudy:decayed: Wy dalej myślicie że mam pomodzone auto. Ja mam serie z fmickiem ale moja waga pozwala na dobre wyniki w kreskach:polew: A BRD kto ma wsadzone? Ja na spota 16" zakładam a PUMA nie da rady bo hamulce ma za duże:decayed:
  2. I tak się już zaczęło już mi dzisiaj w dowodzie sprawdzał ile B8 waży... ---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ---------- Załóż 19" i 245 opony to pogadamy:decayed:
  3. Dzięki No a Puma to był bardziej przejęty ode mnie i stwierdził, że się boi, że B8 na seryjnych gratach pojedzie jak jego porobione B6
  4. No i dzisiaj byłem na programie w ECUPROECT Wrocław po stresie po pierwszym hamowaniu, zacytuję tutaj Mirka: " myślałem, że przy tym przebiegu już raczej serii nie będzie trzymać "a tu wyskoczyło 147,9PSi 337Nm więc ruszyły prace... Idealna gleba: No i wykres: Składam jeszcze podziękowania firmie ECUPROJECT za włożoną pracę.
  5. Po co tak daleko jeździć jak tu też jest dobrze najważniejsza jest dobra ekipa a na miejscu nie trzeba się o kierowców martwić ---------- Post dopisany at 15:43 ---------- Poprzedni post napisany at 15:41 ---------- No problem a ta "czarna" to kurde nie wiem bo parę ich widziałem a film też mam coś nie za wyraźny po tej sobocie:kox: ---------- Post dopisany at 15:45 ---------- Poprzedni post napisany at 15:43 ---------- No to może w sobotę po południu żeby jak najwięcej osób zebrać.
  6. Teraz gości pożegnałem i chyba na tyle jeśli chodzi o odprawianie urodzin, ale masz rację wódka wczoraj była dobra mimo takiej dawki dzisiaj nic zero kaca i bólu głowy no to kiedy poprawka dziewczyny się pytają? ---------- Post dopisany at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany at 19:42 ---------- A jeśli chodzi o spota to w sumie tak jak gadaliśmy za dwa tygodnie w niedzielę możemy przyjąć za dobry termin jeszcze tylko później godzinę się ustali ciekawe ile osób się zdeklaruje.
  7. Chłopie lekko już od 9 na pełnych obrotach a Wy?
  8. Tak jak pisałem mi jutro nie pasuje, ale następna i każda kolejna jak najbardziej.
  9. No no uważaj sobie wiesz B8 nie moje tylko mamy:decayed: ---------- Post dopisany at 19:10 ---------- Poprzedni post napisany at 19:10 ---------- Młyn?
  10. To ja napiszę, że się piszę tylko jutro mi nie bardzo pasuje ale ogólnie to następna każda niedziela jak najbardziej (PUMA sorry, że na sms-a nie odpisałem ale nie mam już darmowych w tym miesiącu:decayed:)
  11. Myślę, że 1BA i koło 18" będzie trochę dziwnie wyglądać przekonaj go na min. 1BE ja u mnie właśnie miałem taki zawias i było ok jak założyłem 19" ale dopiero jak założyłem gwint to uzyskałem zakładany efekt i powiem, że mimo obaw jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jeśli chodzi o komfort jazdy na gwincie także polecam
  12. Tak brief zostaje w WK sam nie wiem czemu od pewnego czasu tak robią też niedawno jak moją B8 rej. to się zdziwiłem, że dostałem tylko kopię.
  13. W urzędzie celnym i tak biorą wartość rynkową i ta cena na nic a w skarbówce płacisz stała opłatę chyba 160zł mowa cały czas o aucie które jest świeżo sprowadzone i jest to pierwsza rej w kraju.
  14. Normalnie jak teraz rej. Corsę dla siostry to nie miała ona ważnego przeglądu niemieckiego i babka normalnie zarejestrowała mi auto wykupiłem OC dostałem już normalne tablice rej. ,ale dowód rej. tymczasowy dostałem na dwa dni w tym czasie pojechałem na przegląd później pojechałem do WK i oddałem papiery o zrobieniu przeglądu i babka mi przedłużyła tymczasowy dowód rej na 1 miesiąc do momentu aż stały dowód rej będzie do odbioru.
  15. Dostaniesz normalne tablice i polisę kupujesz na cały rok po miesiącu wymieniasz tylko dowód rej.
  16. Każde swoje auta przywożę na lawecie (mam swoją) i jeszcze z żadnym autem nie byłem na żadnym urzędzie po przyjeździe robię tłumaczenia i idę z papierami na urząd celny tam się wypełnia papiery do akcyzy w między czasie czeka się na papier z urzędu skarbowego jak już odbierzesz decyzję z urzędu skarbowego oraz z urzędu celnego to wtedy do wydziału komunikacji i później jeszcze w zależności od humoru babki, która tam siedzi albo Ci uzna niemiecki przegląd albo Cię skieruje na takowy, albo jeszcze da Ci skierowanie na uzupełnienie danych bo nasze "Panie urzędniczki" nie potrafią odczytać z tłumaczenia niemieckich dokumentów daty produkcji ani nie potrafią przeliczyć paru danych...tak przynajmniej jest w moim urzędzie komunikacji...i wtedy dostaniesz tymczasowy dowód rej. na miesiąc albo na dwa dni, albo jest krótsza droga nie daleko mnie działa babka do której zawożę papiery podpisuje wszystkie upoważnienia i po około tygodniu odbieram u niej tablice i dowód rej. koszt usługi około 150zł i nie muszę nigdzie w kolejkach stać ani tracić czasu i co najważniejsze nie trzeba się użerać z miłymi urzędasami... ---------- Post dopisany at 17:39 ---------- Poprzedni post napisany at 17:36 ---------- Jeśli ma ważny przegląd to dostanie czasówke na miesiąc do czasu aż przyjdzie stały dowód a jeśli nie ma ważnego przeglądu niemieckiego to dostanie czasówkę na dwa dni w wtedy jedziesz na przegląd przynajmniej u mnie tak jest wiem , że co urząd to "swoje" przepisy...
  17. Tak jak kolega wyżej napisał bez tego wyrejestrowania nie załatwił byś nic w Polsce więc śmiało działaj dalej
  18. Był temat: http://a4-klub.pl/stylizacja-tuning-optyczny-19/all-b6-zamienniki-listw-drzwiowych-s4-allegro-159756/
  19. Witam Panowie jest sprawa dostałem ofertę zrobienia programu w moim aucie a tej firmie: BEST Performance - www.bestperformance.pl Są z Waszych okolic, a ja nie znam za bardzo opinii o ich pracy może Wy coś podpowiecie ponieważ w wątku o chiptuningu nie znalazłem nic ciekawego na ich temat tylko z góry powiem, że dzwoniłem tam dzisiaj i gościu mi powiedział, że śmiało może myciągnąć +/- 190PS z mojego silnika samym programem co mi się trochę dziwne wydaję ponieważ jak rozmawiałem kiedyś z PATROX-em na temat to powiedział, że na seryjnych gratach i z DPF-em max 185PS,każda sugestia mile widziana. pozdrawiam.
  20. Bije się z myślami co zrobić bo sam już nie wiem czy dołożyć chromy w okół szyb czy iść całkowicie w czerń sam już nie wiem , na razie zostawię tak jak jest ewentualnie jeszcze chodzi mi po głowie ściema szybek, ale zobaczymy w następnej kolejności będzie robiona korekta lakieru i program a później się zobaczy
  21. Znalazłem jeszcze takie zdjęcia: Przed obniżeniem zawieszenie sportowe 1BE: Po założeniu gwintu:
  22. Za Tobą się tylko obracają a mnie proszą o przejażdżkę A tak na marginesie to dzisiaj wpadł kolejny mod, ale montaż będzie dopiero początkiem października bo teraz mam bardzo mało czasu...PUMA weź ogarnij jakiegoś spota w czwartek 06.09 albo w piątek 07.09 wieczorkiem wtedy już będę w domu bo ja tam na urlop nie biorę lapka bo mojej obiecałem, że nie będzie A4-klub....
  23. Tak pasuje wieksze foty Wiem obiecuję, że to ogarnę tylko kiepsko u mnie z czasem dzisiaj w nocy wylatuje na urlop jak wrócę to poprawię te zdjęcia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.