Treść opublikowana przez sysek27
-
[B7 BPW] SKRADZIONA I ODNALEZIONA szczególy str.7!!!
Dla jasności z autem nic się nie dzieje tak jak Tomasz napisał tyle chcę za nie dostać i nie jest to żadna jakaś mega niska cena wszyscy wiemy, że żyjemy w kraju gdzie pierwszym kryterium dla kupującego jest cena a nie stan faktyczny czy wyposażenie ja moje na tyle wyceniłem i będę szczęśliwy jeśli za tyle je ktoś przygarnie spośród niektórych "perełek" z allegro nie mam parcia więc będę czekał
-
[B7 BPW] SKRADZIONA I ODNALEZIONA szczególy str.7!!!
Dobra Pany autko do sprzedania: PIĘKNE A4 B7, 170PS, WEBASTO, NAVI, OD PRYWATNEGO! (2400876630) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
No to co za tydzien spoty w LC? A mówiłeś, że szkoda paliwa bo i tak nie ma z kim kresek robić
-
[B7 BPW] SKRADZIONA I ODNALEZIONA szczególy str.7!!!
Nie no jeśli chodzi o kierownicę czy o ściemę szyb to odpuszczam już inwestowanie w auto bo powoli będę się przymierzał do zmiany więc sami chyba rozumiecie Dzięki za miłe słowa
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Ty se uważaj nic się z nim nie stało a na pewno zazdrościsz takiej kierowniczki
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
No spoko było towarzystwo doborowe szkoda tylko , że pogoda się popsuła i moja chciała do domu jechać.
-
[B7 BPW] SKRADZIONA I ODNALEZIONA szczególy str.7!!!
W sumie była taka opcja brana pod uwagę, ale później odpuściłem temat bo jednak za te pieniądze wolałbym coś innego wsadzić a cena jaką ci powiedział ten koleś całkiem normalna u mnie też tak sobie liczą za taką usługę.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
No może być 17.
-
[B7 BPW] SKRADZIONA I ODNALEZIONA szczególy str.7!!!
Wszystko będzie w swoim czasie
-
[B7 BPW] SKRADZIONA I ODNALEZIONA szczególy str.7!!!
Dzięki za miłe słowo , a przegraną aż tak się nie martwię bo jak na BPW i z DPF-em i tak nie ma źle tylko pierwsze dwa biegi mi odszedłeś na 1,5długości a potem już łeb w łeb ---------- Post dopisany 01-06-2012 at 13:38 ---------- Poprzedni post napisany 11-04-2012 at 18:07 ---------- Zaktualizowałem pierwszą stronę i daję nowe zdjęcia:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
na mnie nie patrzcie Też pasuje ja jestem elastyczny
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
To co kręcimy coś w tą niedzielę?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
No moje waży 1550kg bez zapasu to wywal zapas i będzie mniej więcej równo. Ja już nie mam zapasu
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
No PUMA teraz to my się musimy ustawić skoro teraz masz też 170KM tylko jeszcze musimy wagi wyrównać moja waży prawie 1600kg...
-
[B7 BPW] zielony czarnowóz a4 140ps:) Nowe zdjęcia!
I mówisz, że Ci dużo pali ja jeszcze nigdy tyle na baku nie zrobiłem przy kole 18" max co mi się udało to 950km chociaż FIS zawsze więcej pokazuje
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Pasuje ja będę w niedzielę z samego rana bo w sobotę nie dam rady ponieważ dopiero po południu wrócę z Niemiec a wieczorem idę jeszcze na kawalerski
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Panowie przestańcie się spinać to ja wyszedłem z propozycją tego wyjazdu i ja się kontaktowałem z organizatorami, PUMA miał tylko zebrać wszystkich do kupy i podać mi gotową listę aut ponieważ ja jestem aktualnie za granicą, tylko po drodze wyszły małe komplikacje ponieważ dopiero później się okazało, że nie wszyscy chcą jechać na dwa dni i nie każdy może tam stać autem od rana do wieczora, z rozmowy z organizatorem dowiedziałem się o tym dopiero w sobotę i dlatego odpuściliśmy temat to był jedyny powód więc proszę się nie przegadywać tak przynajmniej każdy pojedzie jak mu pasuje i nie będzie do niczego zobowiązany, a na pewno nie wszyscy z listy byliby w stanie być tam już w sobotę i stać tam do wieczora i tak samo w niedziele bo tego wymagał organizator o czym poinformował mnie dopiero parę dni temu,więc myślę, że nawet dobrze się stało zawsze możemy się na miejscu spotkać
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Kurczę teraz przeczytałem wiadomość od Patricka jesteś już dopisany
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Magic co z rudnikami jedziesz? Ja mam ochotę pod namiotem zostać i trochę dać w palnik:naughty:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Właśnie tylko ja to bym najlepiej pojechał tam w sobotę i został na noc pod namiotem bo wtedy można by sobie coś chlapnąć Tylko lista musiałaby być pewna żebyście mnie nie wystawili
-
Ile mocy i momentu
Ja mam DPF zostawiony zrobiony sam program wyszło 170,4KM i 383,1NM no i muszę powiedzieć , że już dosyć fajnie się odpycha:wink: Polecam
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
A tam przesadzasz fajnie się przez to rundki w mieście kręci:wink:
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Do glosnika centralnego nie idzie zaden kabel sygnalowy, z radia wychodza tylko 4 sygnaly na kazdy kanal(PP, PL, TP, TL) a dopiero z wzmacniacza Bose wychodza kable + i - do glosnika centralnego.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
A ten dalej podniecony, że wygrał
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Wrzucisz kolego filmik o który prosiłem