Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sysek27

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sysek27

  1. Coś chyba zegar na forum się zgubił bo u mnie jest 10:18 a post został dodany o 8:14 ---------- Post added at 08:18 ---------- Previous post was at 08:16 ---------- Też patrzę i śmiać mi się chce z emeryta Schumachera odpuściłby sobie już ogólnie ciężko chłopaki mają w taką pogodę.
  2. No to najwyższy czas, ale mam nadzieję, że się pojawisz na spocie po świętach ---------- Post added at 22:40 ---------- Previous post was at 21:29 ---------- No Tomasz a co z Twoim bratem on też jeździ na ramkach klubowych dawaj go tu ---------- Post added at 22:42 ---------- Previous post was at 22:40 ---------- Twój tata też ma B5 słyszałem, że fajnie wypasioną w 2,5TDI więc już jest parę ludzi
  3. Ciekawe jak długo wytrzymacie bo ja już z kumplami drugą flaszkę kończę ---------- Post added at 21:13 ---------- Previous post was at 21:10 ---------- Adam a Ty masz swoje autko opisane w dziale czy jak bo mi się jakoś szukać nie chce a jestem ciekaw co tam u Ciebie siedzi.
  4. gonimy Cz:banan: Taaa ruszyły jest nas narazie trzech w porywach czwórka....
  5. Nie no zobaczymy jak to będzie po pierwszym wypadku też wszyscy myśleli, że już nie kupię moto a wytrzymałem dwa miesiące...dodam, że stary motor rozwaliłem w mak lagi urwało, kolektory złamane i ogólnie kupa złomu, sprawa w sądzie wygrana i takie tak tam...
  6. Motor na 80% idzie na sprzedaż bo czasu za bardzo nie mam w zeszłym sezonie zrobiłem tylko 1500km z tego 700km po niemcowni i szkoda żeby stał i się marnował chociaż nie powiem ciężko mi ta decyzja przychodzi... i nie będziesz miał moto (nie wierzę)? ja robię na moto może z 500km rocznie ale go nie sprzedam choćbym 100 robił Przecież mnie znasz ja powoli jeżdżę na motorze, a jak sprzedam to sobie autem odbiję
  7. Motor na 80% idzie na sprzedaż bo czasu za bardzo nie mam w zeszłym sezonie zrobiłem tylko 1500km z tego 700km po niemcowni i szkoda żeby stał i się marnował chociaż nie powiem ciężko mi ta decyzja przychodzi... ---------- Post added at 20:38 ---------- Previous post was at 20:36 ---------- Miałem raz w życiu benzynę i nie jestem za bardzo jej zwolennikiem wiem ,że TFSI to inna bajka, ale i tak wolę diesla. ---------- Post added at 20:39 ---------- Previous post was at 20:38 ---------- Nie no jak kupię to przelotem max 150tyś za dużo robię km rocznie żeby z większym przelotem kupować.
  8. podziwiam Cię że dokładasz do auta a w lato zmiana:wink: Tego nie wiem czy mi się uda w lato zmienić zobaczymy, ale powiem szczerze, że jeszcze nigdy nie było mi tak żal się zdecydować na sprzedaż tak mi leży to B7 nie wiem czemu...ale mam już 210tyś na budziku więc powoli czas...a druga sprawa jeszcze nigdy tak długo auta nie trzymałem ---------- Post added at 20:32 ---------- Previous post was at 20:29 ---------- Raczej tak bo akcyza dobija chociaż trafiają się w podobnych pieniądzach 3.0TDI, ale jakoś jak pomyślę, że miałbym z 12tyś zł. państwu oddać to mnie szlag trafia a druga sprawa to koszty utrzymania bardziej przemawiają za 2.0TDI...
  9. No webasto piękna sprawa powiem szczerze, że jak byłem po auto to nawet nie wiedziałem, że ma to na wyposażeniu nawet sprzedający nie był tego świadomy dopiero jak w nocy do domu wróciłem to dziewczyna otwarła teczkę z papierami i wypadł pilot z webasta i pyta co to jest...
  10. Taaa tu piszę, że już inwestować nie będę a w między czasie wpadły obudowy lusterek S4 bo wiecie okazja była na ebay.de więc grzech było nie kliknąć
  11. Wstępne przymiarki na wakacje zobaczymy jak to będzie z kasą bo mam jeszcze parę spraw do ogarnięcia byłem już parę sztuk oglądać, ale zawsze mi coś nie pasowało bo mam trochę wygórowane wymagania jeśli chodzi o wypas i ciężko znaleźć odpowiednią sztukę wiesz trudno przesiąść się na gorszy wypas jak się już człowiek przyzwyczaił do niektórych bajerów ---------- Post added at 20:19 ---------- Previous post was at 20:15 ---------- Nooo jest kosa, ale powiem Wam, że w B8 jest taniej zrobić S-line zewnętrznego niż w B7 dziwne prawda
  12. Nie no zostanę przy tym co mam bo nawet dobrze siadł tym bardziej, że nie jestem zwolennikiem twardego zawieszenia PUMA jeździł ze mną to wie, że jest dość komfortowo i miękko,chociaż mógłby przód trochę niżej pójść dlatego w następnym będzie gwint teraz już nie będę szalał dość już zainwestowałem.
  13. Tyle o tym gwincie mówicie, że już sam nie wiem co robić obiecałem sobie, że już nic nie kupię do auta...:whistling:bo noszę się z zamiarem sprzedaży...
  14. No to kiepsko, ale zobaczymy jak się będzie temat rozwijał na razie coś ciężko
  15. Nie rób krzywdy autu
  16. PUMA zmień może tytuł bo tak to mało kto widzi, że się coś kręci
  17. Panowie a co robicie z rozpoczęciem sezonu na Jasnej Górze bo niezłe się zamieszanie zrobiło w tym roku i sam mam dylemat co robić jedni chcą jechać do Częstochowy a jedni do Gietrzwałdu czy jak to się tam zwie bo tam zostało przeniesione całe rozpoczęcie a jakoś nie uśmiecha mi się jechać 460km...a jakie jest wasze zdanie na ten temat ja uważam ,że skoro tyle lat było na Jasnej Górze to po co teraz zaczęli kombinować i mogło zostać tak jak było przecież to tradycja i w ogóle największy zlot w Europie był a teraz takie cyrki:wallbash:
  18. Przecież każdy może przyjechać ja nie widzę problemu:hi:
  19. Pasi , tylko fajnie by było jakby się więcej ludzi zebrało bo wiesz we trójkę to się możemy u Tomasza spotkać
  20. No w sumie dobrze by było, tylko i tak to za wiele nie da na starym było więcej informacji w profilu, ale może z czasem to poprawią
  21. No przecież ci pisałem, że tak ale będę dopiero na święta i myślę, że już zdążę wszystko założyć
  22. No proszę grupa się powiększa ja często widuję czarną B6 avant na klubowych ramkach wiecie może czyja to?
  23. Czekaj do lata jak się sąsiad na stałe przeprowadzi obok mnie(narazie mieszka w Bytomiu) to powiedział, że pierwsza sprawa jaką się zajmie będą właśnie tacy jak Ty a będzie miał to samo stanowisko w Lublińcu w policji co teraz ma u siebie:naughty: A tak wogóle to skąd wiesz o której wiosce piszę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.