Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sysek27

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sysek27

  1. Obydwa co podałeś to są te, które już mam w aucie mi chodzi o numer tego z anglika, żeby wsadzić w miejsce wizytownika i mieć dwa stojaki na napoje
  2. A może ktoś podać numer takiego uchwytu, ale żeby był z chromem i z podświetlaniem bo już dość długo szukam używki na allegro i ciężko coś złapać ciekawe ile będą chcieli w ASO??
  3. No patrz to i ja się dowiedziałem co się wtedy z silnikiem dzieje nie wiem czemu, ale zawsze myślałem, że wtedy się włącza wypalanie DPF-a dzięki kolego za cenną wiadomość
  4. Ta a ja jak byłem to czemu foty nie zrobiłeś
  5. Dzięki kurcze nie myślałem, że będzie aż taka różnica jak już sam tył zrobiłem było naprawdę znośnie, ale jak dzisiaj podłączyłem jeszcze przód wymieniłem wszystkie głośniki to teraz to naprawdę fajnie gra tylko jakiś plastiki mi w bagażniku zaczęły trzeszczeć
  6. No i dzisiaj skończyłem kolejnego moda doszło BOSE i jestem mega zadowolony: -w trakcie pracy: -a tu już gotowe: -oczywiście blendy też zmieniłem: Chciałem jeszcze podziękować Siemianowi oraz mystic.pl za pomoc przy doborze kabli oraz za wskazówki przy montażu a i jeszcze mystic.pl dzięki za blendy
  7. No i udało się poprawiłem lutowania ekranu do masy i buczenie ustało teraz wszystko śmiga aż miło polecam wszystkim tego moda i dziękuję za świetny opis montażu
  8. No tak, ale od czego zacząć kable sygnałowe czy może być jeszcze jakaś inna przyczyna? Teraz jak jeździłem to nawet na zgaszonym aucie słychać jakieś zakłócenia wystarczy, że zapłon przekręcę
  9. Panowie dzisiaj walczyłem dalej z moim Bose i tak wcześniej zrobiłem pierwszy etap i po podłączeniu samego tyłu było wszystko ok ale jak dzisiaj podłączyłem przód i niestety po odpaleniu wszystkiego słychać zakłócenia ale tylko w przednim lewym głośniku macie jakieś rady jak auto było rozkopane wszystko było ok ale jak poskładałem przód i cały bagażnik to dopiero wtedy pojawiły się zakłócenia może ktoś coś doradzi
  10. EeEeee masz ręczne ustawianie No tak to jest czasami mi też wg kodów wyszło, że mam lusterko fotochrom a niestety nie ma Żeby nie było OT, gratuluję autka i życzę miliona kilometrów
  11. sysek27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zabij mnie nie powiem Ci szczegółów, ale jakieś chińczyki to były za 200 parę złoty 6000K świecą trochę bardziej niebiesko niż ksenon w lampie ale ogólnie jest ok błędów nie walą przetwornice mam zamontowane do zderzaka jeżdżę tak już 2 lata i nic się nie dzieje.
  12. sysek27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No mamy a czemu?
  13. No w No w sumie to wszystkie glosniki graja tylko tyl prawy nie gra czyli jednak wzmacniacz uwalony do glowy dostane z tym BOSE kupilem jako sprawne i w ogole och i ach mialo byc a teraz tylko sie nonstop wkurzam... a Ty chciałbyś poprzestać na pierwszym Stage'u ? No właśnie, że nie bo mam już graty żeby zrobić wszystko wiem, że gdybym nie robił pełnego moda mógłbym wykorzystać wolne przednie kanały...czy co miałeś na myśli? no właśnie taka opcja przeszła mi przez myśl. to może w takim razie jakiś sprawny elektronik mógłby ogarnąć sam wzmacniacz? No właśnie taki mam plan oddaję w poniedziałek sam wzmacniacz do znajomego, bo nie chce mi się czekać na odpowiedź od "kolegi" z forum od którego kupiłem cały zestaw jako "sprawny" ciekaw jestem jak w ogóle on się zachowa w tej sytuacji bo jak na razie milczy od wczoraj
  14. No w sumie to wszystkie glosniki graja tylko tyl prawy nie gra czyli jednak wzmacniacz uwalony do glowy dostane z tym BOSE kupilem jako sprawne i w ogole och i ach mialo byc a teraz tylko sie nonstop wkurzam... a Ty chciałbyś poprzestać na pierwszym Stage'u ? No właśnie, że nie bo mam już graty żeby zrobić wszystko wiem, że gdybym nie robił pełnego moda mógłbym wykorzystać wolne przednie kanały...czy co miałeś na myśli?
  15. No w sumie to wszystkie glosniki graja tylko tyl prawy nie gra czyli jednak wzmacniacz uwalony do glowy dostane z tym BOSE kupilem jako sprawne i w ogole och i ach mialo byc a teraz tylko sie nonstop wkurzam...
  16. Panowie mam pytanko podlaczalem dzisiaj BOSE ale narazie chcialem zrobic tylko Stage I mam juz wszystkie graty do zrobienia pelnego moda ale teraz nie mam za bardzo czasu no ale do rzeczy, wszystko ladnie tylko po przelozeniu kabelkow okazalo sie ze prawy tylni kanal nie gra czy moze byc jakas inna przyczyna czy jest to pewne ze koncowka jest walnieta a jesli tak to jaki moze byc ewentualny koszt naprawy takiej koncowki i czy warto...zeby uprzedzic pytania kable sa napewno dobrze podlaczone zmienialem tez kable sygnalowe i to samo ciagle ta sama strona nie gra... ;(
  17. Autko chyba od kolegi Wojtek_A4 wiec dobrze znane zycze bezawaryjnej jazdy i miliona kilometrow fajny wypas w srodku
  18. Niestety inaczej nie ma szans a wiec papier wodny i power pozniej pasta i
  19. sysek27 odpowiedział(a) na motogrzech temat w Audi A4 B7
    Tylko w B7 nie ma zwyklych xenonow jest tylko bixenon i niestety trzeba troche sie kabelkami pobawic albo kupic przejsciowki z kufateca czy jak to sie tam pisze pociagnac dwa kabelki do sterownika pod kierownice przekodowac Vagiem i cieszyc sie z lepszego swiatla
  20. Też mam 225/40/18 i jest ok a wiele osób twierdziło, że będzie twardo
  21. No w sumie całkiem całkiem pomijając oczywiście opcję z kierunkami tylko to, że DRL jest zamieniony z kierunkami osobiście mi się też nie podoba a tak ogólnie to
  22. Tak jak Ci kolega podpowiada podepnij kompa i sprawdź wszystko u mnie w golfie przy takich objawach raz faktycznie była to wina zasyfionej turbiny i wystarczyło czyszczenie a za drugim razem okazało się, że "gruszka" przy turbo była do wymiany bo miała mała dziurkę w membranie...więc tak czy inaczej po co kombinować skoro nigdy nie wiadomo najlepiej zacząć od Vaga.
  23. Kurcze takie mody poczyniłeś i tylko 180 wypluło u mnie na seryjnych gratach i z DPF-em wyszło 170PS jeśli byłoby to moje auto to jakbym już tyle wymienił dla podniesienia mocy to jeszcze bym te pompki doprowadził do ładu żeby osiągnąć zamierzony cel, ale już napewno teraz jeździ się już dużo lepiej
  24. Ja dzisiaj zaliczyłem strzał kamieniem i na jutro jestem umówiony na spawanie dziurki koszt około 60zł pytałem o koszt wymiany szyby to gościu powiedział 610zł szyba Pilkington z robocizną dodam, że szyba zwykła bez czujnika czyżby szyby tak podrożały

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.