Treść opublikowana przez sysek27
-
[ALL B6] Czy da się zamontować zamiast wizytownika 2 kubek obok esp ?? ZROBIONE
Obydwa co podałeś to są te, które już mam w aucie mi chodzi o numer tego z anglika, żeby wsadzić w miejsce wizytownika i mieć dwa stojaki na napoje
-
[ALL B6] Czy da się zamontować zamiast wizytownika 2 kubek obok esp ?? ZROBIONE
A może ktoś podać numer takiego uchwytu, ale żeby był z chromem i z podświetlaniem bo już dość długo szukam używki na allegro i ciężko coś złapać ciekawe ile będą chcieli w ASO??
-
[B7 BPW] Zmiana charakterystyki pracy silnika na postoju
No patrz to i ja się dowiedziałem co się wtedy z silnikiem dzieje nie wiem czemu, ale zawsze myślałem, że wtedy się włącza wypalanie DPF-a dzięki kolego za cenną wiadomość
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ta a ja jak byłem to czemu foty nie zrobiłeś
-
[B7 BPW] SKRADZIONA I ODNALEZIONA szczególy str.7!!!
Dzięki kurcze nie myślałem, że będzie aż taka różnica jak już sam tył zrobiłem było naprawdę znośnie, ale jak dzisiaj podłączyłem jeszcze przód wymieniłem wszystkie głośniki to teraz to naprawdę fajnie gra tylko jakiś plastiki mi w bagażniku zaczęły trzeszczeć
-
[B7 BPW] SKRADZIONA I ODNALEZIONA szczególy str.7!!!
No i dzisiaj skończyłem kolejnego moda doszło BOSE i jestem mega zadowolony: -w trakcie pracy: -a tu już gotowe: -oczywiście blendy też zmieniłem: Chciałem jeszcze podziękować Siemianowi oraz mystic.pl za pomoc przy doborze kabli oraz za wskazówki przy montażu a i jeszcze mystic.pl dzięki za blendy
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
No i udało się poprawiłem lutowania ekranu do masy i buczenie ustało teraz wszystko śmiga aż miło polecam wszystkim tego moda i dziękuję za świetny opis montażu
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
No tak, ale od czego zacząć kable sygnałowe czy może być jeszcze jakaś inna przyczyna? Teraz jak jeździłem to nawet na zgaszonym aucie słychać jakieś zakłócenia wystarczy, że zapłon przekręcę
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Panowie dzisiaj walczyłem dalej z moim Bose i tak wcześniej zrobiłem pierwszy etap i po podłączeniu samego tyłu było wszystko ok ale jak dzisiaj podłączyłem przód i niestety po odpaleniu wszystkiego słychać zakłócenia ale tylko w przednim lewym głośniku macie jakieś rady jak auto było rozkopane wszystko było ok ale jak poskładałem przód i cały bagażnik to dopiero wtedy pojawiły się zakłócenia może ktoś coś doradzi
-
[B7 BKE] 1.9tdi s-line czarna strzałeczka ;d
EeEeee masz ręczne ustawianie No tak to jest czasami mi też wg kodów wyszło, że mam lusterko fotochrom a niestety nie ma Żeby nie było OT, gratuluję autka i życzę miliona kilometrów
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Dawaj pierwszą
-
B6 DIVISION
Zabij mnie nie powiem Ci szczegółów, ale jakieś chińczyki to były za 200 parę złoty 6000K świecą trochę bardziej niebiesko niż ksenon w lampie ale ogólnie jest ok błędów nie walą przetwornice mam zamontowane do zderzaka jeżdżę tak już 2 lata i nic się nie dzieje.
- B6 DIVISION
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
No w No w sumie to wszystkie glosniki graja tylko tyl prawy nie gra czyli jednak wzmacniacz uwalony do glowy dostane z tym BOSE kupilem jako sprawne i w ogole och i ach mialo byc a teraz tylko sie nonstop wkurzam... a Ty chciałbyś poprzestać na pierwszym Stage'u ? No właśnie, że nie bo mam już graty żeby zrobić wszystko wiem, że gdybym nie robił pełnego moda mógłbym wykorzystać wolne przednie kanały...czy co miałeś na myśli? no właśnie taka opcja przeszła mi przez myśl. to może w takim razie jakiś sprawny elektronik mógłby ogarnąć sam wzmacniacz? No właśnie taki mam plan oddaję w poniedziałek sam wzmacniacz do znajomego, bo nie chce mi się czekać na odpowiedź od "kolegi" z forum od którego kupiłem cały zestaw jako "sprawny" ciekaw jestem jak w ogóle on się zachowa w tej sytuacji bo jak na razie milczy od wczoraj
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
No w sumie to wszystkie glosniki graja tylko tyl prawy nie gra czyli jednak wzmacniacz uwalony do glowy dostane z tym BOSE kupilem jako sprawne i w ogole och i ach mialo byc a teraz tylko sie nonstop wkurzam... a Ty chciałbyś poprzestać na pierwszym Stage'u ? No właśnie, że nie bo mam już graty żeby zrobić wszystko wiem, że gdybym nie robił pełnego moda mógłbym wykorzystać wolne przednie kanały...czy co miałeś na myśli?
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
No w sumie to wszystkie glosniki graja tylko tyl prawy nie gra czyli jednak wzmacniacz uwalony do glowy dostane z tym BOSE kupilem jako sprawne i w ogole och i ach mialo byc a teraz tylko sie nonstop wkurzam...
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Panowie mam pytanko podlaczalem dzisiaj BOSE ale narazie chcialem zrobic tylko Stage I mam juz wszystkie graty do zrobienia pelnego moda ale teraz nie mam za bardzo czasu no ale do rzeczy, wszystko ladnie tylko po przelozeniu kabelkow okazalo sie ze prawy tylni kanal nie gra czy moze byc jakas inna przyczyna czy jest to pewne ze koncowka jest walnieta a jesli tak to jaki moze byc ewentualny koszt naprawy takiej koncowki i czy warto...zeby uprzedzic pytania kable sa napewno dobrze podlaczone zmienialem tez kable sygnalowe i to samo ciagle ta sama strona nie gra... ;(
-
[B7 BKE] Audi A4 Wewnetrzny S-line Czrnulka
Autko chyba od kolegi Wojtek_A4 wiec dobrze znane zycze bezawaryjnej jazdy i miliona kilometrow fajny wypas w srodku
-
[INNE] Źle pomalowany element
Niestety inaczej nie ma szans a wiec papier wodny i power pozniej pasta i
-
[ALL B7] Swiatla xenon
Tylko w B7 nie ma zwyklych xenonow jest tylko bixenon i niestety trzeba troche sie kabelkami pobawic albo kupic przejsciowki z kufateca czy jak to sie tam pisze pociagnac dwa kabelki do sterownika pod kierownice przekodowac Vagiem i cieszyc sie z lepszego swiatla
-
[ALL B6/B7] jaka optymalna opona do felg 18"
Też mam 225/40/18 i jest ok a wiele osób twierdziło, że będzie twardo
-
[ALL] Czy wiecie jak to zrobić ?
No w sumie całkiem całkiem pomijając oczywiście opcję z kierunkami tylko to, że DRL jest zamieniony z kierunkami osobiście mi się też nie podoba a tak ogólnie to
-
[B6 AWX] Czyszczenie czy regeneracja ?
Tak jak Ci kolega podpowiada podepnij kompa i sprawdź wszystko u mnie w golfie przy takich objawach raz faktycznie była to wina zasyfionej turbiny i wystarczyło czyszczenie a za drugim razem okazało się, że "gruszka" przy turbo była do wymiany bo miała mała dziurkę w membranie...więc tak czy inaczej po co kombinować skoro nigdy nie wiadomo najlepiej zacząć od Vaga.
-
[B7 BPW] Mało ale daje rade:)
Kurcze takie mody poczyniłeś i tylko 180 wypluło u mnie na seryjnych gratach i z DPF-em wyszło 170PS jeśli byłoby to moje auto to jakbym już tyle wymienił dla podniesienia mocy to jeszcze bym te pompki doprowadził do ładu żeby osiągnąć zamierzony cel, ale już napewno teraz jeździ się już dużo lepiej
-
[ALL B6] Koszt wymiany przedniej szyby
Ja dzisiaj zaliczyłem strzał kamieniem i na jutro jestem umówiony na spawanie dziurki koszt około 60zł pytałem o koszt wymiany szyby to gościu powiedział 610zł szyba Pilkington z robocizną dodam, że szyba zwykła bez czujnika czyżby szyby tak podrożały