Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

moj nowy nabytek, sprowadzony z DE,

serwisowany do końca tzn do czerwca 2009

wyposazenie nie wielkie:

-1BE

-xenony z spryskami

-Recaro elektryczne :kox:

-kierownica 3 ramienna

-dodatki chrom

-klimatronic

mody:

- grill S4

- dekory- czarna perła

- CB uniden 520XL

- skóra kiery

- felgi 17 + opony ContiSportContact 3, 225/45/17 RS-y 18

- podłokietnik

- 2din z navigation plus 8D0 :kox:

- rolety tylnych szyb

- ringi na zegary

- filtr powietrza Simota

- wycięcie katów i wstawienie tłumików przelotowych

- hamulce przód 312mm :naughty:

- oryginalne czujniki parkowania tył

- dystanse z tyłu

- dystanse z przodu

- ori rozpórka przód góra

- bixenon

- el. tylnych szyb

- webasto :kox:

- daszek RS4

- 18RS6 225/40/18 Pirelli

- progi S4

- gwint KW

- BOSE

- pomalowane dokładki zderzaków

-pełny FIS

planowane mody:

....???.....

takiego kupiłem

82511896.jpg

-40mm

66444711.jpg

21093168.jpg

18+gwint+lotka RS4

rsym.jpg

20120323132906.jpg

progi S4+listwy drzwi S4

galeriaky.jpg

srebrol.jpg

58477262.jpg

zzzzzw.jpg

zzzak.jpg

Opublikowano

zadbany egzemplarz :> z tym silnikiem nic nie zrobisz jeśli chodzi o podniesienie mocy, bo to wolnossak czyli tuning nieopłacalny,a jeśli chodzi o alu ja polecam 17, teraz żałuje że nie mam 18 :gwizdanie:

Opublikowano

piekna, zadbana sztuka - a to Recaro :slina:

Opublikowano

recaro :good:

Z silnika już nic nie wydłubiesz :naughty:

Opublikowano

bardzo fajne autko, no i te fotele :kox:

Opublikowano

recaro ok ale szkoda że nie w skórze :cool1: brakuje Quattro

Opublikowano

fotele kosmos i dobrze że nie w skórze :slina: niuńka też całkiem całkiem, wrzuć jakieś fajne 17' i będzie git :good:

Opublikowano

Wrzucaj 17 na lato, są znakomite jezeli chodzi o pogodzenie cech komfortu z wyglądem

Recaro :slina: :slina: zazdroszcze tych fotelików :naughty:

Opublikowano

Ładna sztuka, ale fotele :notworthy:

cyt. :słucham propozycji kto co poleca

Akurat gdy czytałem twoj temacik dosiadła sie do mnie żona i swoim babskim rozumowaniem powiedziała: ,,napisz mu aby wstawił jeszcze szyberdach'', wiec dodaje sugestie :> , pozdrawiam

Opublikowano

ładne te foteliki :good: i wogóle autko ładnie sie prezentuje :) jest lift jest szał :good:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2010, 17:58_________________________________________________ciemne szybki i jest gicior :)

Opublikowano

bardzo ładna sztuka gratuluję

Opublikowano

masz za powolne auto na takie kubły , ale bardzo chętnie sie z Tobą zamienie na ładne welurki :hi::decayed:

a co do felg to nie zakłądaj 16cie bo będziesz żałować , no chyba że już jesteś blisko emeryturki :tongue4:

Opublikowano

masz za powolne auto na takie kubły , ale bardzo chętnie sie z Tobą zamienie na ładne welurki :hi::decayed:

a co do felg to nie zakłądaj 16cie bo będziesz żałować , no chyba że już jesteś blisko emeryturki :tongue4:

uważam podobnie , za słabe auto na takie kubły :wink4: (też chętnie zamienię )

tak poważnie ładny egzemplarz :good: i nawet podobna do mojej , tylko ja mam 1.8T więc jest co rezać :gwizdanie:

Felgi na lato przynajmniej 17" i bedzie git :good: , ja też swoje 16" alu zostawiłem na zimę.

Opublikowano

Niezły Avancik :naughty: Szkoda, że fotele Recalo bez skóry. Niezbyt podobają się mi takie szare w kratkę, ale najważniejsze, żeby tobie przypadły do gustu. Drewno lub karbon, dobry wybór :good:

powodzenia w modach :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

fajne te fotele tylko szkoda ze nie w skórce ;(, z wyposażenia masz większość rzeczy jak ja 1be, xenon, fajerka, no i kolorek taki sam pozdro :good:

no i duży plus za V-ke jest nas coraz więcej :>

Opublikowano
  • Autor

co do skóry to naprawdę rzeczy przyzwyczajenia, ważne ze Recaro :rolleyes:,

materiał przyjemny a skóra dobra w utrzymaniu :good:

Opublikowano

hmmm... to widzę, że więcej jest chętnych na wymianę na te twoje fotele :kox:

fajna sztuka tylko szkoda, że nie sedan :wink4:

Opublikowano

dobra Audiczka zadbana widac :) no skory nie lubie ale tu jak SMS-a dobrze wyglada :D

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

miało być drewno, no ale drewno do Recaro :thumbdown:

więc jest carbon folia 3M, no i nowa skóra na kierownicy :naughty:

a felgi jednak 17 będą :decayed:

Opublikowano
a felgi jednak 17 będą decayed

małoooo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.