Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

po ponad roku na 1BE nie mogłem się powstrzymać by nie zakupić sprężyn mts na -40mm

obraz1281v.jpg

Opublikowano

po ponad roku na 1BE nie mogłem się powstrzymać by nie zakupić sprężyn mts na -40mm

obraz1281v.jpg

jaki koszt, ??? masz namiary na sprzedawcę, wrzuc foty jak zamontujesz.

Opublikowano
  • Autor

koszt tylko 200zł, kupiłem od gościa prywatnie co prędzej sprzedał auto niż założył sprężyny, stąd nowe nie zakładane,

jak będą założone sprężyny będzie foto :good:

Opublikowano

a co robisz z springami 1be? :)

Opublikowano
  • Autor

springi 1BE NIE do sprzedania[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 11:53_________________________________________________no i wpadły sprężyny na -40mm :gwizdanie:,

przed:

65911678.jpg

i po założeniu sprężyn:

obraz1286i.jpg

Opublikowano
  • Autor

dawid komfort NIE jest taki sam jak 1BE, jest sztywniej (bardziej twardo), bardziej czuć wyboje na drogach, trzyma się o wiele lepiej na drodze nie wspominając o zakrętach, tak z ciekawości zmierzyłem najniższy punkt pod autem to 8cm od ziemi,

Opublikowano

dawid komfort NIE jest taki sam jak 1BE, jest sztywniej (bardziej twardo), bardziej czuć wyboje na drogach, trzyma się o wiele lepiej na drodze nie wspominając o zakrętach, tak z ciekawości zmierzyłem najniższy punkt pod autem to 8cm od ziemi,

i wszystkie zaspy twoje :naughty::decayed:

Opublikowano

i wszystkie zaspy twoje :naughty::decayed:

Da sobie radę patrz na jego avatar jaki szprytny chłopczyk :naughty::good:

Opublikowano
  • Autor

dawid komfort NIE jest taki sam jak 1BE, jest sztywniej (bardziej twardo), bardziej czuć wyboje na drogach, trzyma się o wiele lepiej na drodze nie wspominając o zakrętach, tak z ciekawości zmierzyłem najniższy punkt pod autem to 8cm od ziemi,

i wszystkie zaspy twoje :naughty::decayed:

łeee no problem, w dwa lata temu byłem moim byłem audi 80 (też obniżonym na -40mm) w Wiśle na nartach, za jedną noc tyle śniegu napingoliło, i bez quattro sobie poradziłem wjechać pod stok :kox:

obraz007ln.jpg

Opublikowano

dawid komfort NIE jest taki sam jak 1BE, jest sztywniej (bardziej twardo), bardziej czuć wyboje na drogach, trzyma się o wiele lepiej na drodze nie wspominając o zakrętach, tak z ciekawości zmierzyłem najniższy punkt pod autem to 8cm od ziemi,

i wszystkie zaspy twoje :naughty::decayed:

łeee no problem, w dwa lata temu byłem moim byłem audi 80 (też obniżonym na -40mm) w Wiśle na nartach, za jedną noc tyle śniegu napingoliło, i bez quattro sobie poradziłem wjechać pod stok :kox:

obraz007ln.jpg

nieźle :>

jak się śmiga 2.4?

mi ostatnio gazu 14l opylił :decayed:

Opublikowano
  • Autor

co do silnika jestem bardzo zadowolony :wink4:, śmiga na lpg aż miło, no mój rekord to był 15,5-16 litra lpg, tak normalnie (przy nie lekkiej nodze) 13,5, a w trasie przy spokojnej jeździe to około 11 :good:

Opublikowano
tak z ciekawości zmierzyłem najniższy punkt pod autem to 8cm od ziemi,

u mnie około 6,5 :decayed: o zaspach nie mówie...

Ladnie siedzi :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

a czemu kolega sie na 2.4 zdecydował? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

hmm dobre pytanie, generalnie V to V miałem już dosyć 4 cylindrowych silników, z góry wiedziałem że będzie lpg a te silniki super znoszą lpg :good:, rozważałem również 2,8 ale że się trafił 2,4 z takim wyposażeniem to padło na tą A4,

Opublikowano

dobrze ze wziałeś 2.4 :good: :good:

2.8 jest paliwozerny

Opublikowano
  • Autor

przy mojej nodze to mam przedział 13-15l lpg, jakoś zużyciem paliwa bym się nie przejmował :decayed:, coś za coś

Opublikowano

dobrze ze wziałeś 2.4 :good: :good:

2.8 jest paliwozerny

ciekawe czy 2.8 dużo lepiej jedzie niz 2.4 :mysli:

Opublikowano
  • Autor

dobrze ze wziałeś 2.4 :good: :good:

2.8 jest paliwozerny

ciekawe czy 2.8 dużo lepiej jedzie niz 2.4 :mysli:

30KM da się na pewno odczuć, ale gdybym stał jeszcze raz przy wyborze A4 B5 to bym brał S4 2,7 i dał lpg :kox:

a S4 to znowu nie taka droga sprawa :lol1:

Opublikowano

dobrze ze wziałeś 2.4 :good: :good:

2.8 jest paliwozerny

ciekawe czy 2.8 dużo lepiej jedzie niz 2.4 :mysli:

30KM da się na pewno odczuć, ale gdybym stał jeszcze raz przy wyborze A4 B5 to bym brał S4 2,7 i dał lpg :kox:

a S4 to znowu nie taka droga sprawa :lol1:

może i masz racje ale czy wiesz o ile są tam droższe naprawy :cool1: a po drugie znajdź w dobrej cenie nie wyekslpoatowaną ese w której nie trzeba będzie dwóch turbin regenerowac i którea nie ma zajeżdżonego silnika

Opublikowano
  • Autor

dobrze ze wziałeś 2.4 :good: :good:

2.8 jest paliwozerny

ciekawe czy 2.8 dużo lepiej jedzie niz 2.4 :mysli:

30KM da się na pewno odczuć, ale gdybym stał jeszcze raz przy wyborze A4 B5 to bym brał S4 2,7 i dał lpg :kox:

a S4 to znowu nie taka droga sprawa :lol1:

może i masz racje ale czy wiesz o ile są tam droższe naprawy :cool1: a po drugie znajdź w dobrej cenie nie wyekslpoatowaną ese w której nie trzeba będzie dwóch turbin regenerowac i którea nie ma zajeżdżonego silnika

zgadzam się z Tobą w 100%, miałem budżet na słabe B6, wolałem B5 z wypasem i mięć zapas $ na rezanie :decayed:

owszem że S4 droższe w utrzymaniu ale S4 to S4 (sprzedałbym motor i bym miał dwie nowe turbiny) :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.