Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jest po między nimi przepaść :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

trzeba się też liczyć z tym że xenon który siedzi tam 12 lat ma już brudną soczewkę i zjarany odbłyśnik, a bixenon ma dość świeżą soczewkę (kilka lat), różnica bardzo duża :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

trzeba się też liczyć z tym że xenon który siedzi tam 12 lat ma już brudną soczewkę i zjarany odbłyśnik, a bixenon ma dość świeżą soczewkę (kilka lat), różnica bardzo duża :kox: :kox: :kox:

i przede wszytskim wieksza soczewke, co daje wiecej swiatla i zabrudzeni na wiekszej soczewce nie maja az tak duzego wplywu na jakos swicenia jak w soczewce mniejszej :good:
Opublikowano
  • Autor

zgadza się, wielkość soczewki też robi swoje :naughty:

Opublikowano

bardzo ładne autko :good:

podoba mi się montaż anteny cb, już nie wspominając o materiałowych recaro :slina:

Opublikowano
  • Autor

dzięki :cool1:, wiesz w czym jest problem jak się ma Recaro? już NIGDY nie będę chciał innych foteli, jak ostatnio jechałem w zwykłych fotelach to na zakręcie o mało nie wypadłem z fotela :polew:, w Recaro siedzisz w jednym miejscu i fotel Cię otula, w kubełkach jest już lepiej ale to nie to samo co Recaro :no:

a co do uchwytu CB to jednym się podoba innym nie, jest to uchwyt własnej produkcji, jak widzę te uchwyty z aledrogo do relingów to mnie :sick3:, w poprzednim aucie miałem na magnes i nie miałem miłych wspomnień, dach się rysował :thumbdown: (nawet mając gumę pod magnesem)

Opublikowano

hehe to pewnie tak :decayed: napewno jest nie porównywalnie :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

zaczynam raczkować w detailingu, na początek czyszczenie, czyszczenie i jeszcze raz czyszczenie :wink4:

maska od wewnętrznej strony:

obraz087d.jpg

obraz086a.jpg

obraz084j.jpg

obraz082n.jpg

obraz081bq.jpg

obraz116jq.jpg

obraz118mv.jpg

czyszczenie ciąg dalszy:

obraz074a.jpg

obraz068f.jpg

obraz067y.jpg

obraz073h.jpg

obraz112t.jpg

obraz113t.jpg

obraz120z.jpg

obraz071ru.jpg

obraz119te.jpg

po myciu auta glinkowanie:

obraz090x.jpg

obraz098h.jpg

z lakieru zszedł żółty nalot i czarne kropeczki, kolor zrobił się bardziej srebrny i metalic się ożywił

po glinkowaniu UC a na to Tech wax 2.0

na srebrnym co prawda efektu za bardzo nie widać ale jest duża różnica między tym co było:

obraz104j.jpg

aaabe.jpg

wiedzę o detailingu codziennie poszerzam, a doświadczenie myślę że pójdzie za tym

Opublikowano

Widzę, że nie tylko ja ostatnio kupiłem glinkę :naughty::kox:

Po glinkowaniu wosk tak szybko nie zejdzie. No i efekt bez porównania :good:

Opublikowano

Dobra robota :good: A to zdjęcie nie wiem czemu wygląda mi jakoś znajomo... :mysli:

aaabe.jpg

Opublikowano

Ładnie wygląda po tym czyszczeniu. Ja też muszę ogarnąć, bo jakieś czarne kropeczki i plamy z jakieś farby (?!) mam na zderzaki i nadkolach.

Opublikowano
  • Autor

elektryczne szyby tył on board :kox: :kox: :kox:

jeden z najlepszych modów :dance2:

Opublikowano

no Panie to poważne rezanie było :good:, rozumiem, że jakiś manual z realizacji będzie :gwizdanie:

Opublikowano

czym myłeś pod machą? :wink4:

Opublikowano
  • Autor

czym myłeś pod machą? :wink4:

mocno rozcieńczony Dimer w atomizerze, pędzelek i delikatne polewanie woda z węża lub z polewaczki ogrodowej

Opublikowano

czemu Ci tak du...pa siedzi ???? :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano
  • Autor

czemu Ci tak du...pa siedzi ???? :mysli: :mysli: :mysli:

auto stało lekko pod górkę, jak auto stoi na równym to przód i tył jest taki sam,ledwo można zmieścić dwa chude palce :naughty:

Opublikowano

jaki bedzie nastepny mod ???

Opublikowano
  • Autor

jaki bedzie nastepny mod ???

pranie wnętrza i doprowadzenia auta do stanu idealnego :gwizdanie:

:decayed:

a później hmm niema koncepcji co dalej bo mam wszystko co chciałem :kox:

no chyba że coś mnie zainspiruje :decayed:

no chyba że:

dvd

el. składane lusterka

fis

18" z RS6

Led-y z C6 na tył

coming/leaving home

:polew:

Opublikowano

Dawaj fisa, dobra rzecz ;P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.