Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no i daszek na aucie:

obraz609v.jpg

Opublikowano

no i daszek na aucie:

obraz609v.jpg

no kox na co lepiles?
Opublikowano
  • Autor

klej do szyb

Opublikowano

Tomasz dużo jest zabawy przy dokładaniu webasta?

Opublikowano
  • Autor

Tomasz dużo jest zabawy przy dokładaniu webasta?

jeżeli znajdziesz kompletne analogowe webasto to już idzie z górki :wink4:

Opublikowano

no i daszek na aucie:

obraz609v.jpg

No no no. Fajny MOD muszę u siebie zrobić. :naughty:

Aaaa bym zapomniał przecież ja mam już daszek :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no i daszek na aucie:

obraz609v.jpg

No no no. Fajny MOD muszę u siebie zrobić. :naughty:

Aaaa bym zapomniał przecież ja mam już daszek :decayed:

zawsze podziwiałem Twoją skromność :decayed:

Opublikowano

z daszkiem całkiem inaczej avant wygląda :cool1: mój pierwszy mod w sumie w aucie :embarrassed:

Opublikowano

z daszkiem całkiem inaczej avant wygląda :cool1: mój pierwszy mod w sumie w aucie :embarrassed:

kowi ale ten daszek kosztirenuje 1200pln :gwizdanie:
Opublikowano

z daszkiem całkiem inaczej avant wygląda :cool1: mój pierwszy mod w sumie w aucie :embarrassed:

kowi ale ten daszek kosztirenuje 1200pln :gwizdanie:

i czyms sie rózni z wyglądu, myśle że nie :wink4: jedyne co to pasuje idealnie, ale w laminacie na pierwszy rzut oka tego też nie widac :wink4:

Opublikowano

z daszkiem całkiem inaczej avant wygląda :cool1: mój pierwszy mod w sumie w aucie :embarrassed:

kowi ale ten daszek kosztirenuje 1200pln :gwizdanie:

i czyms sie rózni z wyglądu, myśle że nie :wink4: jedyne co to pasuje idealnie, ale w laminacie na pierwszy rzut oka tego też nie widac :wink4:

mam laminat to wiem :) jest niebo i ziemia :) ten pasuje perfekcyknie i ma deczko inny ksztal i nie ma podciecia pod stopa, a poza tym jest grubszy od laminatu z frezem na gore klapy i nie gnie sie jak laminat

:)

Opublikowano

z daszkiem całkiem inaczej avant wygląda :cool1: mój pierwszy mod w sumie w aucie :embarrassed:

kowi ale ten daszek kosztirenuje 1200pln :gwizdanie:

i czyms sie rózni z wyglądu, myśle że nie :wink4: jedyne co to pasuje idealnie, ale w laminacie na pierwszy rzut oka tego też nie widac :wink4:

mam laminat to wiem :) jest niebo i ziemia :) ten pasuje perfekcyknie i ma deczko inny ksztal i nie ma podciecia pod stopa, a poza tym jest grubszy od laminatu z frezem na gore klapy i nie gnie sie jak laminat

:)

chodziło mi o wygląd ogólny, bo róznica w wykonaniu jest napewno, to wiadomo :decayed:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 15:20_________________________________________________Tomasz ustrzel pare fotek nowego moda :naughty:
Opublikowano
  • Autor

daszku?

Opublikowano

daszku?

tia tylko auto w całosci a nie sam daszek :wink4:

Opublikowano
  • Autor

mam jedne z kalkulatora:

20111224103813.jpg

Opublikowano

chyba minimalnie dłuższy jest od laminatu :mysli:

Opublikowano
  • Autor

chyba minimalnie dłuższy jest od laminatu :mysli:

nie mam pojęcia, można by zmierzyć

Opublikowano

zrobisz lepsze foty to bedzie widać :wink4:

Myślałem ze fabryczny montuje sie podmieniajac starą blende klapy, licuje sie z dachem, czy minimalnie odstaje jak laminat :mysli:

Opublikowano
  • Autor

zrobisz lepsze foty to bedzie widać :wink4:

Myślałem ze fabryczny montuje sie podmieniajac starą blende klapy, licuje sie z dachem, czy minimalnie odstaje jak laminat :mysli:

tak nałożona na klapie, ona jest dosyć cienka w tym miejscu i klapa też idzie trochę w dół (więc jest minimalnie wyżej),

RSy które pewnie wychodziły fabrycznie miały mocowanie na śruby, te teraz są na klejenie z instrukcją ASO

da się ściągnąć tą blendę? :mysli:

foto od dołu

obraz606y.jpg

Opublikowano

Nie wiem czy da sie, własnie kiedyś czytałem o tych przykręcanych na sruby, to pewnie mozna sciagnać ta seryjną blende, tylko trzeba by tapicerke zdemontowac i zobaczyc :wink4:

Po tej fotce widze że raczej ta sama długosć :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.