Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dawaj fisa, dobra rzecz ;P

A to jeszcze nie ma :shocked:

Tomasz na co czekasz :kox: :kox:

Opublikowano

fis a po co?

patrząc z perspektywy czasu to wydał bym na coś innego.

Opublikowano
  • Autor

Dawaj fisa, dobra rzecz ;P

A to jeszcze nie ma :shocked:

Tomasz na co czekasz :kox: :kox:

no nie tak łatwo kupić fis w dobrym stanie po lifcie i dla benzyniaka,

jedyną motywacją jest to żeby mieć białe zegary bo mam czerwone (tak były po 2 lifcie z czerwonymi zegarami), a tak poza tym to nie widzę wiele atutów na plus dla fis[br]Dopisany: 07 Maj 2011, 19:46_________________________________________________

fis a po co?

patrząc z perspektywy czasu to wydał bym na coś innego.

na co :kox:

Opublikowano

dawaj FIS-a :good: :good: :good: :good:

przydatna sprawa

a tempomat też bedziesz rezac ???? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Dawaj fisa, dobra rzecz ;P

A to jeszcze nie ma :shocked:

Tomasz na co czekasz :kox: :kox:

no nie tak łatwo kupić fis w dobrym stanie po lifcie i dla benzyniaka,

jedyną motywacją jest to żeby mieć białe zegary bo mam czerwone (tak były po 2 lifcie z czerwonymi zegarami), a tak poza tym to nie widzę wiele atutów na plus dla fis[br]Dopisany: 07 Maj 2011, 19:46_________________________________________________

fis a po co?

patrząc z perspektywy czasu to wydał bym na coś innego.

na co :kox:

pry tm juz co masz

to ja bym rezał zderzak od rs

zresztą juz sie rozgladam za czyms w dobrej cenie

Opublikowano
  • Autor

co do zderzaków to jestem zadowolony z tych co są, S4 to nie jest i nigdy nie będzie, a co dopiero RS4, to tak jak silikony u kobiet, no sens poprawiać naturę :boobs:

:decayed:

Opublikowano

jaki bedzie nastepny mod ???

pranie wnętrza i doprowadzenia auta do stanu idealnego :gwizdanie:

:decayed:

a później hmm niema koncepcji co dalej bo mam wszystko co chciałem :kox:

no chyba że coś mnie zainspiruje :decayed:

no chyba że:

dvd

el. składane lusterka

fis

18" z RS6

Led-y z C6 na tył

coming/leaving home

:polew:

ledy z c6 :shocked: jak to chcesz wpakować tam?
Opublikowano
  • Autor

jaki bedzie nastepny mod ???

pranie wnętrza i doprowadzenia auta do stanu idealnego :gwizdanie:

:decayed:

a później hmm niema koncepcji co dalej bo mam wszystko co chciałem :kox:

no chyba że coś mnie zainspiruje :decayed:

no chyba że:

dvd

el. składane lusterka

fis

18" z RS6

Led-y z C6 na tył

coming/leaving home

:polew:

ledy z c6 :shocked: jak to chcesz wpakować tam?

mam pomysła :decayed: tylko nie mam za wiele czasu na to :disgust:, nie całe lampy tylko diody :wink4:

Opublikowano

no nie tak łatwo kupić fis w dobrym stanie po lifcie i dla benzyniaka,

jedyną motywacją jest to żeby mieć białe zegary bo mam czerwone (tak były po 2 lifcie z czerwonymi zegarami), a tak poza tym to nie widzę wiele atutów na plus dla fis

Jak masz jeszcze czerwone to zmieniaj jak najszybciej :shocked::kox: Ja już sobie nie wyobrażam jazdy na innych niż białe poliftowe :kox: Najlepsza inwestycja :good: i wcale nie najdroższa :)

Opublikowano
  • Autor

przyszedł czas na dokładne wyczyszczenie i wypranie wnętrza:fotele,bagażnik, podsufitka, wykładzina itd, większość firm robi to na odpier. bo nawet nie raczy wyciągnąć przednich foteli, a bez wyciągania nie dopierzemy wykładziny tak jak to powinno być zrobione, już nie wspomnę o tym że syf pod fotelami i z boku na tunelu nie da się dobrze odkurzyć bez wyciągnięcia ich. A co za tym idzie zapach wnętrza jest daleko od dobrego.

nasz szczeniak uwielbia Recaro, nie chciał opuścić foteli- skubany wie co dobre :decayed:

20110510136.jpg

Opublikowano

z pazurami na recaro? no nie :wallbash:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

z pazurami na recaro? no nie :wallbash:

:decayed:

a nie zauważyłeś że to pies a nie kot :polew:[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 11:13_________________________________________________

serio? :polew:

zrób fotorelacje z odkurzania podłogi, przyda się :):decayed:

już po praniu :wink4:, a żebyś wiedział że jest sporo osób co nawet odkurzać nie potrafi :wallbash:

Opublikowano

z pazurami na recaro? no nie :wallbash:

:decayed:

a nie zauważyłeś że to pies a nie kot :polew:

a co robisz mu pedi/menikjjjjjjjjjjjjóóóóóóóóóór? czy sam sobie obgryza? :decayed::naughty:

Opublikowano

z pazurami na recaro? no nie :wallbash:

:decayed:

a nie zauważyłeś że to pies a nie kot :polew:[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 11:13_________________________________________________

serio? :polew:

zrób fotorelacje z odkurzania podłogi, przyda się :):decayed:

już po praniu :wink4:, a żebyś wiedział że jest sporo osób co nawet odkurzać nie potrafi :wallbash:

post mi spierdzielił :)
Opublikowano
  • Autor

z pazurami na recaro? no nie :wallbash:

:decayed:

a nie zauważyłeś że to pies a nie kot :polew:

a co robisz mu pedi/menikjjjjjjjjjjjjóóóóóóóóóór? czy sam sobie obgryza? :decayed::naughty:

na kostce brukowej sam piłuje :wink4:

Opublikowano

Jak ci sie udalo doprowadzic te wszystkie gumowe weze pod maska do takiego stanu ze sa takie czarne znowu a nie takie siwe jak przed porzadkami pod maska?

Opublikowano
  • Autor

Jak ci sie udalo doprowadzic te wszystkie gumowe weze pod maska do takiego stanu ze sa takie czarne znowu a nie takie siwe jak przed porzadkami pod maska?

dobrze wyczyszczone to podstawa :wink4:, potem możesz je delikatnie liznąć środkiem M do plastików

Opublikowano

Hmmm co to jest te M?

Opublikowano
  • Autor

Hmmm co to jest te M?

Meguiars

Opublikowano

Uzywasz tez tego to plastikow w srodku do progow np?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.