Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL


Tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

tomasz kiedy wpadniesz na spocika?

zmierzylibysmy twoja furke k-powerem jestem ciekawy ile by wyszlo,bo u michala 2.4 v6 nie wyszlo ciekawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomasz kiedy wpadniesz na spocika?

zmierzylibysmy twoja furke k-powerem jestem ciekawy ile by wyszlo,bo u michala 2.4 v6 nie wyszlo ciekawie...

wybieram wybieram, ale jak wrona do cieplic, :kwasny:, zawsze coś tak jak np jutro urodziny brata :wallbash:

a to ile mu wyszło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

~128ps i 215nm

auto bardzo slabo przyspiesza,mozna powiedziec ze nic sie nie dzieje,z reszta michal mowil ze rok temu mial problem z tymkiem 1.8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

~128ps i 215nm

auto bardzo slabo przyspiesza,mozna powiedziec ze nic sie nie dzieje,z reszta michal mowil ze rok temu mial problem z tymkiem 1.8

a to ciekawe :mysli:, jechałeś ze mną to nie narzekałeś że się źle odpycha :decayed: jak na kuchenkę :decayed:

mierzyłem się z rolki z 2,5 tdi(seria) i nie umiał mnie za bardzo dogonić, więc gdzieś przedział 150-160 powinno być, a jak mierzyłeś u siebie to duża różnica wyszła między hamownią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

~128ps i 215nm

auto bardzo slabo przyspiesza,mozna powiedziec ze nic sie nie dzieje,z reszta michal mowil ze rok temu mial problem z tymkiem 1.8

a to ciekawe :mysli:, jechałeś ze mną to nie narzekałeś że się źle odpycha :decayed: jak na kuchenkę :decayed:

mierzyłem się z rolki z 2,5 tdi(seria) i nie umiał mnie za bardzo dogonić, więc gdzieś przedział 150-160 powinno być, a jak mierzyłeś u siebie to duża różnica wyszła między hamownią?

mierzylismy u snejka i wyszlo bardzo miarodajnie,bo jak byl na hamowni wyszlo 290 na padnietej pompie paliwa,rogal powiedzial ze jak zmieni to dojdzie z 20KM,a programem wyszlo 306ps po zmianie pompy.Trzeba znac dokladna wage auta i wtedy pomiar jest dokladny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

~128ps i 215nm

auto bardzo slabo przyspiesza,mozna powiedziec ze nic sie nie dzieje,z reszta michal mowil ze rok temu mial problem z tymkiem 1.8

a to ciekawe :mysli:, jechałeś ze mną to nie narzekałeś że się źle odpycha :decayed: jak na kuchenkę :decayed:

mierzyłem się z rolki z 2,5 tdi(seria) i nie umiał mnie za bardzo dogonić, więc gdzieś przedział 150-160 powinno być, a jak mierzyłeś u siebie to duża różnica wyszła między hamownią?

mirzylismy u snejka i wyszlo bardzo miarodajnie...trzeba znac dokladna wage auta i wtedy pomiar jest dokladny

musiałbym wrzucić mój wehikuł na wagę :przebiegly:, jakby wyszło poniżej 145KM to będzie trzeba swap robić na 2,7 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, jak sprawują sie hamulce ????

bo nic na ten temat nie piszesz.... :mysli: :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie mogę zakupić taki uchwyt CB na reling :?:

http://img27.imageshack.us/img27/9808/76298772.jpg

owego czasu sam produkowałem takie uchwyty, jak chcesz to poszukam może jakiś jeszcze będzie :wink4:[br]Dopisany: 12 Marzec 2011, 16:45_________________________________________________

Tomek, jak sprawują sie hamulce ????

bo nic na ten temat nie piszesz.... :mysli: :mysli: :mysli:

co do 312 to :kox: jak ..ujjj, nigdy nie myślałem że taka różnica będzie, hamulec nie piszczy nie skrzypi i nawet hamuje :good: za miesiąc dwa jeszcze wymienię tył i będzie lux

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do 312 to :kox: jak ..ujjj, nigdy nie myślałem że taka różnica będzie, hamulec nie piszczy nie skrzypi i nawet hamuje :good: za miesiąc dwa jeszcze wymienię tył i będzie lux

czy mozna cos mocniejszego na tył załozyc, zeby odciązyć przód??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jak masz Quattro, w ośce się nie da rady coś większego na tył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do quattro tak, do ośki chyba nie

btw. pokaż tą tarczę z zaciskiem (312) jak to wygląda pod felgą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnia fota na 1 str to 312[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 20:48_________________________________________________skromne 312 i felga 17

obraz1364.jpg[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 10:05_________________________________________________dystans 20mm na tył wyszło ET 25

obraz1362.jpg

obraz1357.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogłeś dac dystans jeszcze na przód :mysli: :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie wkrótce :kox:[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 19:50_________________________________________________no i słowo stało się ciałem :polew:

wpadły dystanse 12 mm na przód,

Bixenony zamówione będzie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na valeo sobie zamowiles ? :decayed:

tak :naughty:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 11:30_________________________________________________z tego będzie bixenon

dsc5708n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...