Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ile siana taki daszek bo fajnie wygląda i kto to robi kamei?

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem czy da sie, własnie kiedyś czytałem o tych przykręcanych na sruby, to pewnie mozna sciagnać ta seryjną blende, tylko trzeba by tapicerke zdemontowac i zobaczyc :wink4:

Po tej fotce widze że raczej ta sama długosć :)

widziałem gołą klapę i raczej jest to nie rozłączna część, pewnie tylko 4 dziury i po bólu, z czasem pewnie poszli po rozum do głowy i stwierdzili że klejem też bdb trzyma, całkiem inaczej teraz avancik wygląda :naughty:

Opublikowano

Ile siana taki daszek bo fajnie wygląda i kto to robi kamei?

tomasz ma fabryczny :wink4: a laminat od 70zł w góre :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Grudzień 2011, 11:46_________________________________________________

Nie wiem czy da sie, własnie kiedyś czytałem o tych przykręcanych na sruby, to pewnie mozna sciagnać ta seryjną blende, tylko trzeba by tapicerke zdemontowac i zobaczyc :wink4:

Po tej fotce widze że raczej ta sama długosć :)

widziałem gołą klapę i raczej jest to nie rozłączna część, pewnie tylko 4 dziury i po bólu, z czasem pewnie poszli po rozum do głowy i stwierdzili że klejem też bdb trzyma, całkiem inaczej teraz avancik wygląda :naughty:

trzeba by znaleźć fotke ori RSa czy ten daszek też minimalnie odstaje :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Ile siana taki daszek bo fajnie wygląda i kto to robi kamei?

w ASO 1000zł, ja kupiłem za trochę inną kwotę :evil:[br]Dopisany: 25 Grudzień 2011, 11:48_________________________________________________

Ile siana taki daszek bo fajnie wygląda i kto to robi kamei?

tomasz ma fabryczny :wink4: a laminat od 70zł w góre :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Grudzień 2011, 11:46_________________________________________________

Nie wiem czy da sie, własnie kiedyś czytałem o tych przykręcanych na sruby, to pewnie mozna sciagnać ta seryjną blende, tylko trzeba by tapicerke zdemontowac i zobaczyc :wink4:

Po tej fotce widze że raczej ta sama długosć :)

widziałem gołą klapę i raczej jest to nie rozłączna część, pewnie tylko 4 dziury i po bólu, z czasem pewnie poszli po rozum do głowy i stwierdzili że klejem też bdb trzyma, całkiem inaczej teraz avancik wygląda :naughty:

trzeba by znaleźć fotke ori RSa czy ten daszek też minimalnie odstaje :wink4:

dokładnie :wink4:

Opublikowano

Ile siana taki daszek bo fajnie wygląda i kto to robi kamei?

w ASO 1000zł, ja kupiłem za trochę inną kwotę :evil:[br]

domyślam się :wink4: kiedyś szukałem takiego daszku ale same laminaty na allegro

Opublikowano

Ile siana taki daszek bo fajnie wygląda i kto to robi kamei?

w ASO 1000zł, ja kupiłem za trochę inną kwotę :evil:[br]

domyślam się :wink4: kiedyś szukałem takiego daszku ale same laminaty na allegro

mam na aucie ori z klapa i mam drugi luzem tez ori...ori daszek jest na 4 sruby przykrecany i lezy idealnie z klapa jak sie go sciagnie klapa wyglada normalnie jak w a4 tyle ze z dziurami.....ceny nowego zabijaja ....pstryknal bym foto ale auto jest w poprawkach i stoi w pl...

Opublikowano
  • Autor

obraz610s.jpg

Opublikowano

obraz610s.jpg

ffffuu ale nuda
Opublikowano
  • Autor

obraz610s.jpg

ffffuu ale nuda

:decayed:

Opublikowano

obraz610s.jpg

ffffuu ale nuda

:decayed:

hoho jak byly nowe to tak fajnie nie wygladaly :slina:

Opublikowano

18" czy 19" ?

Opublikowano
  • Autor

18" czy 19" ?

18 :embarrassed:

Opublikowano

wystarczy :)

Opublikowano
  • Autor

wystarczy :)

na ten sezon na pewno :decayed:

Opublikowano

obraz610s.jpg

ffffuu ale nuda

wójek co tam kminisz z tym frontem US? :mysli:, bedziesz miał jakieś fanty?

Opublikowano

obraz610s.jpg

ffffuu ale nuda

wójek co tam kminisz z tym frontem US? :mysli:, bedziesz miał jakieś fanty?

mam dwie lewe lampy znajdz prawa i mamy komplet :decayed: lub z dwoch lewych zrobie prawa i lewo ale bedzie podrzezbione deko :gwizdanie:
Opublikowano

obraz610s.jpg

ffffuu ale nuda

wójek co tam kminisz z tym frontem US? :mysli:, bedziesz miał jakieś fanty?

mam dwie lewe lampy znajdz prawa i mamy komplet :decayed:lub z dwoch lewych zrobie prawa i lewo ale bedzie podrzezbione deko :gwizdanie:

:blink:

przełożysz obrysa do lampy EU?

Opublikowano

obraz610s.jpg

ffffuu ale nuda

wójek co tam kminisz z tym frontem US? :mysli:, bedziesz miał jakieś fanty?

mam dwie lewe lampy znajdz prawa i mamy komplet :decayed:lub z dwoch lewych zrobie prawa i lewo ale bedzie podrzezbione deko :gwizdanie:

:blink:

przełożysz obrysa do lampy EU?

no moze byc tak albo prawa EU przerobie na wzor USA :decayed:
Opublikowano

obraz610s.jpg

ffffuu ale nuda

wójek co tam kminisz z tym frontem US? :mysli:, bedziesz miał jakieś fanty?

mam dwie lewe lampy znajdz prawa i mamy komplet :decayed:lub z dwoch lewych zrobie prawa i lewo ale bedzie podrzezbione deko :gwizdanie:

:blink:

przełożysz obrysa do lampy EU?

no moze byc tak albo prawa EU przerobie na wzor USA :decayed:

no ja właśnie szukam na all, tych lampek ale posucha straszna, musze namówić kuzyna na podmianke z US na Eu :decayed:

Tomasz te fotele to mmm :slina:

Opublikowano

No ja już się ciesze na sezon Letni powoli.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.