Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie ma sie co podniecać zwykły Avant :tongue4:

dokładnie i na szczęście nie w budzie B6 :polew:

Masz racje przynajmniej by go wtedy do mojego nie porównywali :naughty:
Opublikowano

tomasz kurde ja tu widze niedlugo swap u ciebie :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

tomasz kurde ja tu widze niedlugo swap u ciebie :decayed: :decayed:

jakby to było quattro to już dawno by był :wallbash:

Opublikowano

tomasz kurde ja tu widze niedlugo swap u ciebie :decayed: :decayed:

jakby to było quattro to już dawno by był :wallbash:

Trzeba było quattro kupić a nie teraz żałować.
Opublikowano
  • Autor

tomasz kurde ja tu widze niedlugo swap u ciebie :decayed: :decayed:

jakby to było quattro to już dawno by był :wallbash:

Trzeba było quattro kupić a nie teraz żałować.

trzeba było się kobietą urodzić a nie rozglądać się teraz za facetami tak jak ty to robisz :polew:

Opublikowano

nie przejmuj sie,bez Q tez da rade :> wypas jest konkretny szkoda auta sprzedawac kiedykolwiek,BT brakuje jedynie :kox:

Opublikowano

tomasz kurde ja tu widze niedlugo swap u ciebie :decayed: :decayed:

jakby to było quattro to już dawno by był :wallbash:

Trzeba było quattro kupić a nie teraz żałować.

trzeba było się kobietą urodzić a nie rozglądać się teraz za facetami tak jak ty to robisz :polew:

Nie ma to jak tu napisać i na GG zaraz przeprosić :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

nie przejmuj sie,bez Q tez da rade :> wypas jest konkretny szkoda auta sprzedawac kiedykolwiek,BT brakuje jedynie :kox:

jak silnik odda ducha to pomyślimy, może jakie 1,8T, ale jak narazie V się ma bdb

Opublikowano

Trzeba było quattro kupić a nie teraz żałować.

Jak to mówią "Polak mądry po szkodzie"

Też się pod to podpisuję :decayed:[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 13:21_________________________________________________

jak silnik odda ducha to pomyślimy, może jakie 1,8T, ale jak narazie V się ma bdb

Żadne 1.8T tylko VR6 uturbione :kox:

Opublikowano
  • Autor

tomasz kurde ja tu widze niedlugo swap u ciebie :decayed: :decayed:

jakby to było quattro to już dawno by był :wallbash:

Trzeba było quattro kupić a nie teraz żałować.

trzeba było się kobietą urodzić a nie rozglądać się teraz za facetami tak jak ty to robisz :polew:

Nie ma to jak tu napisać i na GG zaraz przeprosić :polew: :polew: :polew:

uczono mnie że i za szczerość trzeba przepraszać :cool1:[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 13:22_________________________________________________

Trzeba było quattro kupić a nie teraz żałować.

Jak to mówią "Polak mądry po szkodzie"

Też się pod to podpisuję :decayed:[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 13:21_________________________________________________

jak silnik odda ducha to pomyślimy, może jakie 1,8T, ale jak narazie V się ma bdb

Żadne 1.8T tylko VR6 uturbione :kox:

tak i dopóki wyjadę z podwórka to spalę gumy :gwizdanie:

Opublikowano

Raz się żyje :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Raz się żyje :naughty:

:mysli: muszę ten argument przemyśleć :decayed:

Opublikowano

Założysz sobie 255 na przód i będzie git.

Opublikowano
  • Autor

Założysz sobie 255 na przód i będzie git.

czemu tak skromnie 285 jak ma wystawać to konkretnie :polew:

Opublikowano

Tu jest dzisiaj większy ruch niż na targu :decayed:

Opublikowano

Tu jest dzisiaj większy ruch niż na targu :decayed:

:polew:
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

która fota do kalendarza:

1.

21093168.jpg

2.

71680036.jpg

3.

66444711.jpg

mam faworyta ale się waham :naughty:

Opublikowano

2 albo 3

ale bardziej 3 bo brudna :decayed:

Opublikowano

Umył byś auto na sesje a nie takie brudne fotografuje :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Umył byś auto na sesje a nie takie brudne fotografuje :wallbash:

widziałeś myjnie na lotnisku? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.