Treść opublikowana przez ra-v
-
[B5 ARG] Jak wyjąć pompę paliwa z kosza?
Szukajka czasem pomaga http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=19271.0;highlight=wskaznik+paliwa+b5
-
[A4 AFN]
Narazie ten mat powoduje że auto wygląda jak po pożarze ale spokojnie. Jesli zastosujesz się do w/w rad kolegów to będzie wymiatał, bo lampy, felge itp duzo osób zmienia, ale mało kto maluje auto takim lakierkiem, wiec troche pracy i nikt złego słowa nie powie
-
[B5 AFN]Audi, fajne rzeczy do kupienia po niej:)
No teraz furka kozak. Z szarej myszki wyszedł uliczny zadzior Niezła przemiana
-
[B5 ARG] Jak wyjąć pompę paliwa z kosza?
Kolego kicker ja własnie z powodu objawów takich jak u ciebie oddałem autko do mechanika. Po naprawie po miesiącu sytuacja się powtórzyła wiec pojechałem z reklamacją. Po otwarciu pokrywy zbiornika okazało się, ze cos tam ze starosci się połamało. Tak więc tylko 20zł i naprawione. Nie kosztuje to wiele a jesli ktos sam nie wie jak sie za to zabrac to polecam fachowców, bo samemu można szybciej cos zepsuc niż naprawic
-
[B5 ARG] Jak wyjąć pompę paliwa z kosza?
Samymi rękami tego nie odkręcisz, u mnie mechanik używał specjalnego klucza samoróbki, no i odkręca się przeciwnie do ruchu wskazówek zegara.
-
[B5 1Z] Audi A4 1,9 TDI
No fakt, że technika poszła do przodu, ale skoro siedzi w furze to niech zapoda więcej fotek :>
-
[B5 1Z] Audi A4 1,9 TDI
Czekamy na więcej fotek ale dziś kupiłeś autko i masz czas na forum Ja zawsze po zakupie nowego auta nie wysiadałem z niego, nie mogłem oczu nacieszyc
-
[B5 AHH] [B5 AHH] Moja B5 Avant !!!
Motorownia generuje solidną moc a4 wygląda na zadbaną, ale zawieszenie aż się prosi o obniżenie
-
[ALL B5] A4 B5 / B7 ...
Lakier kameleon to ciekawe zjawisko, ale przepłacac tyle, żeby auto wygłądało jakby było składane z kilku aut to nie dla mnie Szacun za całosc projektu choc opinii o nim będzie tyle ile gustów.
-
[B5 AJM] Moja a4 ;)
U mnie przy 1BE amorki czerwone (utwardzone) a na sprężynach z przodu 2kropki: zielona i różowa, ale możliwe że w dieslach 1BE ma inne kropki, bo sprężyny są grubsze niż w benzyniakach. Gdzieś widziałem twoją A4, czy nie stała w jednym z zamojskich komisów?
-
[B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4
Fajnie obejrzec cos nowego w znanym modelu auta. Skoda&Audi 2 bratanki Nie zmnieniaj felg 15stek na większe przy obniżonym zawiasie to też bedzie wyjątkowe
-
[ALL] Moja czworka C.D. (RS4 B5)
Dawaj więcej zdjęc, bo jest co oglądac!!!
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
Zapodaj fote z wiekszej odległosci tego grila i pierscieni. Widze ze jakaś nowa moda nastaje na przemalowywanie przednich znaczków, pewnie z zachodu przyszła
-
Audi Parówka AFN .
Wiele osób sprzedaje swoje auta aby kupic nowsze z wyposażeniem, którego im brakowało wczesniej ( np ja ) a ty zrobiłes odrotnie, ale jeśli tylko motorownia jest zdrowa to autko posłuży, dodatki zacne więc gratulacje Dorzuc poliftowe oświetlenie, felgę i wiele osób odwróci za nią głowę.
-
[ALL] Szerokość felgi a szum podczas jazdy
Czyli ogólnie mozna powiedziec: im oponka z wyższej półki to większy komfort akustyczny, choc i od tego mogą zdarzyc się wyjątki a szerokośc opony i felgi mają tu minimalne znaczenie. Dzięki panowie, pochwale się nowym nabytkiem jak juz zakupie jej większe obuwie
-
[ALL] Szerokość felgi a szum podczas jazdy
W sumie bardziej liczy się szerokosc opony, a nie to jak naciągnięta jest na felgę (balon czy walec). Zobaczymy co powiedzą koledzy od german style, czy im szumią oponki
-
[ALL] Szerokość felgi a szum podczas jazdy
Panowie czy szeroka felga (konkretnie 7,5j i więcej) może powodowac szum podczas jazdy na oponie letniej, czy szerokosc felgi nie ma znaczenia, a liczy się jakośc opony i jej wzór? Ponoc wzorki typu V hałasują Liczę na wasze doświadczenia, bo lubię ciszę w aucie, a chcę zakupic większe aluski i oponki do nowej niuni.
-
[B5 AEB] A4 Avant 1.8T AEB, granat. Moja A4.
Kolego na forum jest mnóstwo tematów dotyczących 1.8T+gaz Poczytaj i nie będziesz miał zadnych wątpliwości czy da sie to zrobic
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Autko roooobi wrażenie , aż miło oglądac. Kol. froger pewnie nie bede ostatni ale tez poprosiłbym o jakis rys cenowy dotyczący zmian mechanicznych na pw. Pozdr
-
[B5 AFN] Czarny avant by Clinque, czarna skóra, xenon, gwint, AWX/216/FMIC A5/SOFT
Minister zdrowia ostrzega: podgrzewane fotele są niezdrowe dla męskich organów!!! Autko fajniutkie, zwłaszcza wnętrze Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Czarny avant by Clinque, czarna skóra, xenon, gwint, AWX/216/FMIC A5/SOFT
Aluski ładniutkie Te felgi odmładzają autko o 5 lat bo w zimowej wersji to niestety ale audi ala starszy pan emeryt Pytanko: jak w zimie wyglada uzytkowanie skórzanych foteli, bo raczej troszke chłodzą jak autko postoi na mrozie? no chyba ze sa podgrzewane
-
[B5 AFN] Niczego sobie A4:)
Fajne felgi, rzadko sie takie widuje Tylne lampy najlepiej wyglądaja po zmroku, z dalszej odległosci cięzkoby poznac ze to audik z przodu jedzie Ogólnie ciekawe autko Pozdr
-
[B5 ACK] Pelikan Blue 2.8 quattro
gratuluje zakupu, v6 i Q = satysfakcja gwarantowana mogłbys napisac cos o tej antence ala shark?
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Ładna sztuka, ale fotele cyt. :słucham propozycji kto co poleca Akurat gdy czytałem twoj temacik dosiadła sie do mnie żona i swoim babskim rozumowaniem powiedziała: ,,napisz mu aby wstawił jeszcze szyberdach'', wiec dodaje sugestie :> , pozdrawiam
-
[B5 ADR]niebieskie wozidelko b5 nowe fotki
plus za tylne lampy, całkiem całkiem