Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Audi A4 1,9 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Teraz mogę powiedzieć że jetem pełnoprawnym użytkownikiem tego forum.W dniu dzisiejszym dokonałem zakupu mojego pierwszego samochodu marki Audi,przesiadłem się z VW.Mam nadzieję że będzie mi jeździł dlugo i w miarę bezawaryjnie.Poniżej parę fotek z aukcji później zrobię jak już jest u mnie :)

C22417841_1.jpg

Opublikowano

Będę pierwszy :tongue4: Kolego, mało fotek, żeby coś więcej powiedzieć. Na pierwszy ogień wrzuć białe kierunkowskazy, mod za 15zł a auto inaczej wygląda. I obowiązkowo dekielki na felgi, bo teraz to nie wygląda :gwizdanie: Czekamy na większą ilość zdjęć.

BTW, gratulacje wyboru marki :naughty:

Opublikowano

1Z to odporny na wszystko silnik, jak ma przejechane mniej niż 400 tys km to będzie Ci służył i służył :naughty: Zalej dobrą oliwką silnik i śmigaj.

Opublikowano

1Z to odporny na wszystko silnik, jak ma przejechane mniej niż 400 tys km

W opisie użytkownika forum podany jest że to silnik 75 PS więc jeszcze słabszy niż 1Z, ale i ten słabszy posłużyć powinien jeszcze przez parę dobrych lat. Mój znajomy ma AFN-a w pasku B5 z przebiegiem bagatela 1 760 000 km i jeszcze chodzi. Także Twój jeszcze trochę polata.

Ja bym ściągnął z niej chlapacze.

Opublikowano

Czekamy na więcej fotek ale dziś kupiłeś autko i masz czas na forum :mysli: Ja zawsze po zakupie nowego auta nie wysiadałem z niego, nie mogłem oczu nacieszyc :)

Opublikowano

A ja go rozumiem. Sam jak nie miałem A4 i czytałem forum, to też nie mogłem się doczekać, aż się pochwalę swoją własną. Poza tym, może siedzi sobie w furze, vaguje i pisze na forum :D

Opublikowano

W opisie użytkownika forum podany jest że to silnik 75 PS

Zauważyłem, że ta moc często automatycznie się wpisuje przy zmianach w profilu :-)

W B5 nie było diesli innych jak turbodoładowane direct incjection więc jak coś na pompie rozdzielaczowej to albo 1Z albo AFN :cool1:

Opublikowano

No fakt, że technika poszła do przodu, ale skoro siedzi w furze to niech zapoda więcej fotek :>

Opublikowano

A zatem czekamy...

Opublikowano

1Z to odporny na wszystko silnik, jak ma przejechane mniej niż 400 tys km

W opisie użytkownika forum podany jest że to silnik 75 PS więc jeszcze słabszy niż 1Z, ale i ten słabszy posłużyć powinien jeszcze przez parę dobrych lat. Mój znajomy ma AFN-a w pasku B5 z przebiegiem bagatela 1 760 000 km i jeszcze chodzi. Także Twój jeszcze trochę polata.

Ja bym ściągnął z niej chlapacze.

Sory za OT.Ale ten przebieg to serio????Napisz co w nim wymienial.To chyba jedyny afn ktory tyle przejechal.

Opublikowano

Serio serio Pasek latał przez 8 lat w 95% po europie. Na początku miał skrzynie automata ale po pierwszej awarii sprzęgła została wymieniona skrzynka na manual przy przebiegu 195 tys. No i do tej pory jak dobrze pamiętam to wymieniał 4 razy sprzęgło w manualu 3 razu turbinę 1 raz pompę wtryskową poza tym przy silniku nic nie było robione. Olej wymieniany od samego początku na taki z górnej półki i co 8 tys. O normalnych wymianach podezspołów typu tarcze, klocki itp. już nie będę wspominał ile co i jak bo to oczywiste. Po prostu samochód jeździł w firmie u mojego kolegi i nigdy nie żałował na niego kase bo auto dużo na siebie zarabiało. Na dzień dzisiejszy paskiem jeździ jego pracownik w celu dojazdów z domu do pracy. On osobiście kupił A6 4F z silnikiem 2.0 TDI z DSG plus wydłużona gwarancja na 3 lata lub 150 tys km no i po 3 latach użytkowania ma już na gwarancji 3 silnik. Żaden niestety nie wytrzymywał do 150 tys. W serwisie bardzo są zdziwieni że skrzynka DSG wytrzymała jak narazie.

Opublikowano

W opisie użytkownika forum podany jest że to silnik 75 PS

Zauważyłem, że ta moc często automatycznie się wpisuje przy zmianach w profilu :-)

W B5 nie było diesli innych jak turbodoładowane direct incjection więc jak coś na pompie rozdzielaczowej to albo 1Z albo AFN :cool1:

Były :gwizdanie:

AFF 75KM to 1Z wykastrowany programem :cool1:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

długo nie nacieszyłem się bez awaryjnością mojej audi :( W dniu dzisiejszym dosłownie odleciało koło pasowe wału :( paski spadły i tyle było jazdy.Autko stoi u mechanika i czeka na wymianę.Mechanik stwierdził że będzie też trzeba wymienić rozrząd bo nie wiadomo czy tam nic się nie dostało,a wymieniany był z jakieś 5 tys.temu :(.

Opublikowano

Masz pcha kolego, to nic zrobi sie. To nie tico albo matiz lecz Audi wiec jakieś tam koszta trza ponosic, lecz w zamian nie jezdzisz g...

Daj więcej fotek :)

Opublikowano
  • Autor

Samochód odebrany i co najważniejsze sprawny :> Zostały wymienione takie części jak:

-Pasek rozrządu---->75,01 zł

-Napinacz paska roz rolka---->79 zł

-Napinacz paska roz---->125 zł

-Pasek wielorowkowy---->39,90 zł

-Napinacz paska klin---->149 zł

-Koło pasowe---->280 zł

-Napinacz paska klin---->59 zł

-Pompa wody----->109,38 zł

-Pasek wielorowkowy----->24,90 zł

-Wiatrak używany ---->100zł

Do zapłaty z robotą było 1436zł,ale ważne że moje Audi jest sprawne i śmiga :)

Opublikowano

to teraz czas na mody!

jakie plany?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.