Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR]niebieskie wozidelko b5 nowe fotki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kilka słów o wyposarzeniu:

żadna rewelacja nie jest bogato ale w miare wystwrczająco

1996r 1.8 20V benz+sekwencja 1996r

- Elektryczne szybki

- Elektryczny szyberdach

- Elektryczne lusterka

- ABS

- Poduszka powietrzna kierowcy

- Poduszka powietrzna pasażera

- Centralny zamek

- Wspomaganie

- Domykanie szyb i szyberu z kluczyka

- Alarm

- Wszystkie lampki we wnętrzu

- Ori alu 16"

- Podgrzewane lusterka i dysze spryskiwaczy

Jak narazie wstawiłem sekwencje,powymieniałem oleje,filtry itp i pompe wody,przyspawałem końcówke tłumika i pomalowałem tylne lampy

Plany:

- przyciemnić wszystkie szybki

- podłokietnik,

- ramki na zegary

- lampy tylne poliftowe

- lampy przód po lifcie-(jednak wybrałem depo s4)

- listwa na klape s-line a6 u lakiernika

- ramki na zegary

-mini gleba-sprężyny H&R -30

-fele 17" były ale planuje inne

- obszycie skórą pikowana kierownicy

- żarówki led z tyłu i z przodu

- hid 6000k

fbb28955604cfae1med.jpg

c38f2039616fc983med.jpg

dfc7ac64c2c53602med.jpg

0dc2f3d53b7421f9med.jpg

37449a6d953e6732med.jpg

b5d622379d8a8603med.jpg

nowe fotki

98a6bc41fdcca780m.jpg bb93676381247a45m.jpg f36a5448a1b03de7m.jpg

czekam na komentaze i podpowiedzi co zrobic wiecej :cool1:

Opublikowano

Alec ślicznotka :) będą mody??? *•.¸_¸.•*ღ♥ღ*•.¸_¸.•*ღ♥ღ*•.¸_¸.•*

✬⋰

(.•´`*.✬⋰......SZCZĘŚCIA.....

*.*✬⋰´¨)....w NOWYM ROKU.....

.•´,•*´¨)¸.•*¨)✬⋰

¸.•´¸✬⋰.•*´¨)✬⋰

(¸✬⋰.•´ (¸.•` * ¸.✬⋰•´¸.•*´¨)✬⋰

......\~~~~~/.....\~~~~~/

.......\~~~~/.......\~~~~/

........\~~~/.........\~~~/

.........\~~/...........\~~/

..........\~/.............\~/

...........||...............||

...........||...............||

...........||...............||

......./****\........../ ****\.

....Szampańskiego Sylwestra !

Opublikowano

Ładnie się przestawia, podobna trochę do mojej, w pierwszym momencie myślałem że nawet kolor ten sam ale Ty masz granat ?!

Na pierwszy ogień kierunki boczne na białe zmieniaj mały mod a cieszy, lampki tył też by się zdało przynajmniej po I lifcie zapodać...itd.

Powodzenia w użytkowaniui modach :good:

Opublikowano

coś Ty fure od Pucka odkupił :> on też miał ADR'a bez klimy

i to są największe wady tego auta, słaby silnik bez możliwości modyfikacji plus sauna latem

a tak to zadbana seria :wink4: ale już sobie zacznij szukać jakiegoś 1.8T z Klimą :) pozdro

Opublikowano

większe fele i gleba auto nie do poznania sie robi lampy przód drugi lift :hi:

Opublikowano

Zrób to co masz w planach a juz bedzie miód !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bardzo sie fajno pezentuje twoje a4 :good:

Opublikowano
  • Autor

Było sprowadzone w sierpniu,ale nie przezemnie.

Ta najpierw będą lampy,ogólnie wszystko co sie da wymienić na po liftowe,za taką kasę co kupiłem można dokładać.

jakaś gleba i fele na wiosne,no i jeszcze zapomniałem wspomnieć o halogenach :>

dzięki za miłe słowa o mojej Audi :hi:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 14:24_________________________________________________klimy szkoda ,że nie ma ale do lata,może uda sie zmienić na jakiś lepsze A4 z klima,a jeżeli chodzi o silnik to i tak narazie mi wystarczy,chodzi pieknie(w porównaniu,że poprzednie moje auto to b4 2.0 abk-różnica jest spora) :evil:

Opublikowano

szkoda że to nie AEB ale co mamy zrobić adr tez jakoś tam hula :)

Opublikowano

Audi ładnie się prezentuje fajne oryginalne felgi. Przydały by się jednak lampy od wersji po liftingu. Środek trochę taki ciemny, można by dołożyć aluminium/karbon ewentualnie drewno i te obwódki na zegary, to ładnie będzie wyglądało.

Widze, że masz duże prawe lusterko. Bardzo fajna rzecz, w tym mniejszym mało widać :cool1:

Opublikowano

ładna -widać ze zadbana -tylne lampki ok

Opublikowano
  • Autor

Jak ją kupiłem to właśnie aż taka ładna nie była,ale powolutku dojdzie się do super stanu :evil:

Opublikowano

plus za tylne lampy, całkiem całkiem :good:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

fajne autko dobrze sie prezentuje jedynie co mnie razi to brak klimatronca ;/

Opublikowano

Ale bedzie zimny lokiec :polew:

Felgi ok.juz gdzies widzialem na forum a4-ke na takich!

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Z grillem przegiąłeś :polew::sick3:

i tak bedzie po lifcie na dniach :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.