Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHH] [B5 AHH] Moja B5 Avant !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka. Przed OOOO był golfik... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b5ea031cf5195248.html

Po nim zakupiłem oto tą maszynkę... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/72eaf71aa54ece69.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/07a32204ce8888ed.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b21308637f8a3627.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6ba57faf9ae10728.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8ab0804965235f43.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dcacf22654997125.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5534848e5b0fd666.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d1c50e7adb9cc94a.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c9f797d34cf0205b.html

W ogłoszeniu "KOZAK" igła z DE. 1,9 tdi silniczek AHH ( na początku żałowałem ,że tylko 90 kunia... ale dzięki Kolegom z Forum dowiedziałem się ,że to jednak dobry motor... :kox:) .Polatałem tak roczek , później przez przypadek ( PO ROKU !!!) dowiedziałem się ,że istnieje forum A4 !!!

I tu dzięki Wam zaczęło mnie brać na mody... Zakupiłem wtryski 0,216 od kolegi covboya,resztą zajął się już Robert z TUNE-UP ( szczerze polecam ,zna się na rzeczy... :good:) . Po pierwszej próbie na hamowni audi zadziwiła- 105 KM i 238 Nm na serii !!!Chciałem delikatny Nm( chodziło o sprzęgło) i tak właśnie zdziałał . Wypluła 153 KM i 320,5 Nm ( można było więcej Nm...) i zaczęła dosyć dobrze jeździć :>.

I tak latam do dzisiaj...

Później z nudów troszkę chromu ( z metra... wiem zaraz będzie krytyka ,ale to etap przejściowy wkrótce zniknie... :wink4:)

Zakupiłem także lampy tył ciemne ( ori miałem jedną pękniętą po zakupie...)

Ostatnio zakupiłem alu 17 cali AEZ-ty , które założę na wiosnę ( wtedy dopiero wrzucę ładne i duże fotki) ... foto

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9a6f2dd3b0871d0f.html

A nachwilę obecną myślę nad rezniem tylnych lamp tj.planuję wstawić ledy w pozycję i może kierunki- jak wyjdzie to już zobaczymy niedługo... :tongue4: wstawię foty z prac... a i jeszcze muszę zdziałać coś z wydechem...

A i jeszcze podświetliłem wnętrze ledami...

Audi tylko raz mnie zawiodła - :confused4: po paru dniach po prostu nie zapaliła... ale znalazłem przyczynę- poprzedni właściciel młody DE podłączył pod stały + suba...

cdn... napewno...w niedługim czasie...

dzięki

pozdrawiam

Opublikowano

Ładniutki polift, kolor super :good: tylko czemu grill z przedlifta??

153ps - niezly wynik jak na samych 216 :blink:

Opublikowano
  • Autor

Ano kolego dlatego , że kupiłem z grilem metalowym z siatki...

i mocno rdzewiał...[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 17:48_________________________________________________

Ano kolego dlatego , że kupiłem z grilem metalowym z siatki...

i mocno rdzewiał...

A kucy tyle bo zdrowa seria...105 KM

Opublikowano

Ładniutki polift, kolor super :good: tylko czemu grill z przedlifta??

153kw - niezly wynik jak na samych 216 :blink:

i pompie 11, która seryjnie siedzi w AHH.

Świetny silnik :good: Ja byłem głupi bo koniecznie chciałem 1.9Tdi 110km (straszono mnie, że pompowtryski to same problemy) i myślałem, że są tylko w przedliftach a mogłem mieć poliftowe AVG albo 90-konne AHH ale kto to wiedział bez forum :wink4:

Ledy z przodu wyglądają szpetnie i oklejenie chromem też nie bardzo. Jeśli interesuje Cię schwarzpakiet to mam grill od s4 (cały czarny) i mogę tanio go puścić bo wisi u mnie jako ozdoba na ścianie :decayed:

Opublikowano

Motorownia generuje solidną moc :naughty: a4 wygląda na zadbaną, ale zawieszenie aż się prosi o obniżenie :evil:

Opublikowano
  • Autor

Myślę nad tym, ale mam jeden poważny argument - drogi w zachodniopomorskim ... 15,16 cali krzywiłem a teraz doszła 17 -tka. Zimą nie mam szans dojechać do pracy do Darłowa...

Na plus na pewno wygląd . :naughty:no i jazda , przyczepność, zakręty ...

Nie wiem może zdecyduję się na jakieś - 30 mm

Ale na - drogi w powiecie sławieńskim :wallbash:

Ale nie odrzucam tej myśli... :notworthy:

Opublikowano

Powiatać kolegę ;) Zapraszamy na spoty do Koszalina :good:

A co do dróg w Sławnie, wiem coś o tym :gwizdanie: Szczególnie remont przez całe wakacje trasy Koszalin - Darłowo...

Opublikowano
  • Autor

A witam , witam. :notworthy:

Dajcie tyko znać a na pewno przybędę... :hi:

pozdrawiam

Opublikowano

Tylko błagam Cię kolego, wyrzuć ten chrom z metra :gwizdanie: Szczególnie ten z dołu, bo to nie wygląda, serio.

Opublikowano
  • Autor

O.K. już zadziałam w tej kwestii ... :wink4:

Na nowych fotach już nie będzie... :good:

Opublikowano

Jedyny chrom na metry, który jestem w stanie zaakceptować, to takie jak to chłopaki mówią, z A4kupa.eu :D Wygląda to mniej więcej tak:

http://www1.picturepush.com/photo/a/5952499/1024/Audi-A4-Klub-Polska/5.jpg

Z tym, że tutaj to jeszcze nie było idealnie spasowane ;)

Opublikowano
  • Autor

To jest O.K.

Postaram się wrzucić grill z mojej A 4 obecny ...

Zobaczymy jak podoba...

Będzie podobny do tego... :naughty:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 18:45_________________________________________________Fotka grila - jak Wam się widzi ?... [br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 20:49_________________________________________________http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8845f0693d2485b8.html

Opublikowano

czarny Avant ładnie się prezentuje, pogratulować silnika :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Czyżby niedługo taki sam motorek zawitał w Twojej OOOO ? :naughty:

Opublikowano

To jest O.K.

Postaram się wrzucić grill z mojej A 4 obecny ...

Zobaczymy jak podoba...

Będzie podobny do tego... :naughty:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 18:45_________________________________________________Fotka grila - jak Wam się widzi ?... [br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 20:49_________________________________________________http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8845f0693d2485b8.html

nie no stary nie rób wiochy :no::confused4::wallbash::thumbdown:

Opublikowano

mam dylemat czy pakować samą pompę 11 czy cały silnik AHH :)

- ten chrom z grilla to wywal jak najszybciej

Opublikowano
  • Autor

Też tak myślałem... :gwizdanie:

[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 21:51_________________________________________________Już go nie ma (chrom), a co do silnika to chyba pakowałbym komplet...

Opublikowano

mam dylemat czy pakować samą pompę 11 czy cały silnik AHH :)

- ten chrom z grilla to wywal jak najszybciej

AHH czy AFN to jeden pies. Różnica jest w osprzęcie :gwizdanie:

AHH dostał pompę 11 ale jednocześnie został wykastrowany przez małe wtryski :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.