Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] A4 Avant 1.8T AEB, granat. Moja A4.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich,

no wiec i ja sie pochwale swoją A4.

Przegladajac ogloszenia bylem juz w Niemczech, poszukiwalem kombi, sedan jakos mi sie nie podoba :tongue4: wkoncu trafilem na te audi pojechalem obejrzelam, kupilem no i zaczyna sluzyc :>

Sprowadzona okolo miesiac temu.

Wyposazenie:

Silnik: 1.8T (na tym najbardziej mi zalezalo :naughty: )

4 poduszki powietrzne

Radio CD/MP3 ALPINE + system BOSE

Klimatronik

Alu ori 15" (mam nadzieje ze niedlugo przemianuje je na zimowki)

wiecej nie pamietam :tongue4:

Acha w samochodzie zalozona zostala instalacja gazowa STAG 300, reduktor zavoli, butla 60l w kole.

Mody wprowadzone:

- kierunki pomaranczowe zmienione na biale

- przyciemnione szyby z tylu na "3" z 5

- zalozone listwy dookola szyb

- zalozona chromowana listwa na tylna klape

- zalozone chromowane relingi ori :naughty:

Mody w planach:

- najbardziej to teraz Audi potrzebuje dobrej felgi 17" (zrobione) :>

- lampy przednie zespolone DEPO lub VALEO (zrobione) :>

- moze lampy tylne od 99-00 (zrobione) :>

- c*p TJUNINK przydalby sie lepszy moment, bo na gazie jednak troszke czuc roznice

No i kilka zdjec, ogladajcie, oceniajcie :>

Tak wygladala po kupieniu:

64953850.th.jpg

57401804.th.jpg

Pierwsze mody:

77439722.th.jpg

82690144.jpg

84966604.th.jpg

No i efekt jak wyglada narazie w aktualnym stanie:

73892851.th.jpg

dsc0095211.th.jpg

Opublikowano

Ładna ta twoja audiczka :cool1:

też miałem świra na punkcie 1,8T

ale wpadło mi 1,9 TDI 5 dni temu no i teraz bujam się klekotem :gwizdanie:

pozdrawiam i gratuluje zakupu :notworthy:

Opublikowano

Całkiem ładna sztuka. Jak porobisz te wszystkie mody co piszesz to będzie malina. :good:

Narazie zmiany na +.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Felga 17" - zrobione :>

dsc0095211.th.jpg

Opublikowano

:hi:

Fajny kolorek i zaje**sty silnik.

Ja też długo szukałem swojej :a4fan: z tym, że moim celem był sedanik i :quattro:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_dlugo_poszukiwana_starannie_sprawdzana_i_w_koncu_moja-t76677.0.html

Niech służy bezawaryjnie.

Pozdr.

Opublikowano
  • Autor

nastepny krok to chyba chip- cel:180KM i wyzszy moment.

narazie zbieram kase ... :thumbdown::mysli:

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

słuchaj gdzie robiłeś gazik i jak chodzi słyszałem że ten silnik na gazie strasznie sie gubi i że do turbo lepiej nie instalować więc ciągle na 95 jeżcze :decayed:

Opublikowano

Kolego na forum jest mnóstwo tematów dotyczących 1.8T+gaz Poczytaj i nie będziesz miał zadnych wątpliwości czy da sie to zrobic :good:

Opublikowano

fajna, fajna... podobna do mojej ;)

Zmiany na +

Powodzenia w dalszym upiększaniu ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.