Treść opublikowana przez Glovash
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
POZDRO DLA PEPINA, który "Wbiegł" na nas na Morasku
-
Polecane opony zimowe
Ja w tym roku śmigam na Dunlopach Sp Winter Sport 3d... i myślałem, że będzie lepiej... Jakoś może ich nie testowałem bardzo ekstremalnie, ale... nie dużo gorzej niż zeszłoroczne Barumy Bravuris 2
-
[B5 AJM] Moja Czarna OOOO by DRG25
to kombi w skórze to wiem po kim zgapiłeś auto oblukane.. wygląda zacnie... a po zrealizowaniu planów będzie miodzik. Kolkov - pod maską jest chyba z 10 kartek po wymianie oleju... na najstarszej prawie nic nie widać... tak więc raczej nie było nic grzebane... auto z domu, nie od handlarza...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pozdro dla właściciela szarej B6 kombi PGS (?) która stała wczoraj na Przyjaźni koło Chaty Polskiej...
-
[B5 ADR] Jakie są prawidłowe obroty?
nie znajduj problemów gdzie ich nie ma. Obroty dobrze trzyma i silnik wg mnie się szybko nagrzewa, bo po 5-10 min już jest 90 st Było to ustawiane po adaptacji przepustnicy...
-
[B5 AEB] Zmiana oleju i świecąca kontrolka oleju
Olej był syntetyk Castrol EDGE Sport 10w60. Kolega "gizmo8" dostał go do wymiany o taki: http://www.castrol.com/castrol/productdetailmin.do?categoryId=9010903&contentId=7020059 wg mnie półsyntetyk , po 2 Mobil... nie były dobrym wyborem... Może mechanik nie spuścił całego oleju ? Bo powinno wejść 3.5 l a nie 3..
-
[B5 AEB] FIS, samoczynny reset wszystkich wartości
doładuj aku i wtedy sprawdź... robi ci rano jak aku jest "słabszy" jak pojeździsz i doładuje to nie robi ...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
sprzedałem Oudi... poszła do Częstochowy... do użytkownika forum...
-
[B5 AEB] Granatowy Avant by Glovash
nie pamiętam... ok 50-60 zł / 2 szt. BTW , chyba mamy wspólnego znajomego ... [br]Dopisany: 23 Maj 2010, 10:02_________________________________________________Sprzedany.... ... kupił kolega "Gizmo8" Mam nadzieję, że będzie zadowolony
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Co tam w Poznaniu słychać... ?? ale mi wieczorami brakuje Lecha Pilsa...
-
[B5 AEB] Co to jest ? I dla czego tak wygląda ? Skrzynia? uszczelka?
aaaa dzięki. To mnie uspokoiłeś W sobotę ojciec był moim autem u swojego znajomego i jego mechanik luknął na szybko, że to nie ze skrzyni tylko gdzieś z silnika... i że często w Audi tam się poci..
-
[B5 AEB] Co to jest ? I dla czego tak wygląda ? Skrzynia? uszczelka?
z uszczelką, uszczelnianiem itp. to spoko, bo przerabiałem już to w poprzednim aucie... bardziej zaniepokoiły mnie te 2 dziury... co to jest ?? jak to zobaczyłem to pomyślałem, że nie ma jakiś 2 śrub...[br]Dopisany: 30 Lipiec 2010, 18:40_________________________________________________aha... oleju w silniku nie muszę dolewać... plam pod autem, też nie widziałem... więc chyba nie kapie...
-
[B5 AEB] Co to jest ? I dla czego tak wygląda ? Skrzynia? uszczelka?
Witam Wszedłem dziś pod auto i zastałem niezbyt optymistyczny widok... Niestety nie wiem co to jest i dlaczego, ale nie podoba mi się to... Fotki: http://img820.imageshack.us/i/1001698.jpg/ http://img80.imageshack.us/i/1001699u.jpg/ nie podoba mi się, że jest tam tak "mokro" od oleju a jeszcze bardziej te 2 dziury ... Uploaded with ImageShack.us Pomoże ktoś?? Jestem załamany ;/
-
Pomysł na biznes. CO O TYM SĄDZICIE????
też myślę nad czymś w tej branży i wszystko zależy od konkretnego regionu... u mnie w mieście (28 tys mieszkańców) jest kilka wulkanizatorów więc odpada... ale myjnia to nie jest głupi pomysł, jeśli ktoś wie o co chodzi... Ja pracuje od 2,5 roku na myjni i wiem co i jak .. jak się jest ogarniętym i zatrudnia się ogarniętych ludzi to spoko biznesik, żeby nawet dorobić.. a przy myjni jakiś sklep, podpinanie pod kompa itp. można dołożyć.. Mój szef zaczynał od 1 myjni. Teraz ma 2, do tego handel urządzeniami i chemią Karcher, w sezonie zmiana opon i wypożyczalnia boxów dachowych ... Da się wyżyć z tego...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak tam po pracy ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:- [ALL B5] Klekotanie silnika b.ważne.
też słyszę jak by mi trochę klekotało i kolega mi powiedział, że popychacze... ale mi cały czas w sumie cyka ... A jak ustaje po odpaleniu to ... szklanki... Miałem tak w AFNie i ucichło po wymianie Castrola na Motula..- [ALL B5] Zbyt duże spalanie
zależy od tego gdzie i jak jeździsz... mój 1.8 T (manual) w trasie 100-110 pali ok 7-7.5, 120-160 8.5-9 ... Miasto Poznań.. 11-13 ostatnio połowa zbiornika starczyła mi na 450 km w trasie...w mieście niestety dużo szybciej znika.. tu masz moje raporty http://www.motostat.pl/member/vehicles/stats/id/18335- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- Skrzynia + wzmacniacz 400 - 500 zł jakie ?
Talib Skrzynie Rockford http://allegro.pl/item1132446154_skrzynia_rockford_fosgate_r1s412_promocja_w_wa.html \ Hertz http://allegro.pl/item1123689887_skrzynia_basowa_hertz_ds_250_cisnieniowa_150_rms.html Vibe http://allegro.pl/item1142391053_vibe_15_38cm_slick_1500w.html Wzmak Sony http://allegro.pl/item1152081210_sony_xm_gtx6020_black_x_plod_max_power_350w.html Carpower http://allegro.pl/item1153534597_carpower_hpb_602_350w_rewelacyjny_wzmacniacz.html Blau http://allegro.pl/item1115792225_wzmacniacz_blaupunkt_ema_260_350w_gwarancja_24mc.html- Zniżki dla klubu A4 kuj-pom
też bym się pisał na hamownię... ale teraz nie ma sensu... i... czy została już jakaś konkretna wybrana??- Czy te felgi będą pasowały A4 B5 Avant?
cena mówi chyba sama za siebie... nie wyglądają zbyt ciekawie..- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
[br]Dopisany: 17 Lipiec 2010, 07:48_________________________________________________Panowie, od jakiegoś czasu jak odpalam auto po dłuższym postoju (np rano) to mi coś pika 3razy i wyświetla się kontrolka jak od ręcznego (!) . Co mu może być?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja robiłem w Opalenicy.. gościu z forum VW Golfa, pracuje w serwisie VW w Dusznikach..[br]Dopisany: 16 Lipiec 2010, 21:28_________________________________________________a olej... Motul! - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00