-
Znaczenie ET Felgi
Dziękuję bardzo więc biorę ;-)
-
Znaczenie ET Felgi
Panowie proszę o pomoc Mam okazję kupić VW SCIROCCO ALUFELGI FELGI OPONY (2854132862) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. takie felgi czyli 17/235 et 41 do mojego A4 B5 zawias - 30 czy wszystko będzie ok? Będę wdzięczy za odp mam czas na odp do 23 ;-)
-
[B5 AJM] Moja Czarna OOOO by DRG25
- 30 35 sprężyny koni
-
[B5 AJM] Moja Czarna OOOO by DRG25
no wiem wiem mam materiały bo bedę robił przelot a u mnie problem z czasem tzn. zima mam czas ale raczej nie mam jak robic ( tak bym chciał ogrzewany garaż ) teraz musze zbierać na zawiechę ( wahacze ) bo mi siada no mzrobiłem przegląd hamulcy i do końca zimy dadzą radę wiec trzeba dozbierac na jakiś porządny zestaw.
-
[B5 AJM] Moja Czarna OOOO by DRG25
Dawno tu nic się nie działo :> ale nie mialem czasu na aktualizację teraz weekendzik i mogłem troszkę ogarnąć no i musiałem skończyć fele I tak założyłem sprężyny koni -35 pomalowałem zaciski na czerwono i założyłem felunie i fajnie wszystko wyszło no i po pracy umyłem i nawoskowałem. No i pojechałem na sesyjkę. A to kilka fotek do oceny
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
auto dzisiaj widziane na zlocie w lesznie i musze powiedzieć że fela robi ogromne wrażenie no i reszta spoko
-
[B5 AJM] Ile kilometrów na baku
ja do pracy mam 8 km pół miasto plus inne miastowe wypady czyli bardzo mieszany cykl ogólnie cięzka nóżke mam tez mieszanie więc od pełnego baku do lampki ok 850 raz robiłem trase w góry i wyszło cos troszkę ponad 1000
-
[B5 AJM] pasek wielorowkowy
Witam poczytałem troszke i troszke juz wiem ale nie do końca a mianowicie zerwalm i się pasek wielorowkowy alternatora i najprawdopodobnej pzrz zatarte sprzęgiełko alternatora wymontowałem i zawiozłem do naprawy ale nie mam schematu ułożnienia paska mam klimę oraz jak mam spr czy nie został uszkodzony napinacz lekko jest upocony od oleju i to mnie martwi. no i czy bez problemu założe pasek czy muszę cos polużnić.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a ja znowu spota przegapiłem
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Jak zawsze pełna profeska Dzieki za szybką wysyłeczkę :> Pozdrawiam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ja tez dziś byłem na filmiku w malcie stałem z grupą seata moja audiolą i racja trochę dużo czerwieni było ale produkcja ok no i jak dla mnie brakowało takiego z 2 min pierdoln... a co do spota to może mi w końcu się uda zawitać generalnie dostosuje sie
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
wielkie dzięki dla ciebie po prostu jesteś wielki myśle że będziemy współpracować przy każdej okazji Polecam gorąco!!!
-
[B5 AAH] A4 2.8 V6 Quattro, Recarosy, zenki i fele s4, bose, ledy, kiera
też dostałem opierdziel za drewno :gwizdanie: ale mnie jakos ono nie razi narazie są ważniejsze sprawy a ogólnie fajne te skórki masz ni i motorek :> powodzenia w modach i zapraszam do mnie
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
chyba tylko przepolerujesz
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
no i trafiłem do twojego wątku autko podobne do mojego ten sam motorek mamy no i alu mam takie jak ty tylko 18 tylko jeszcze polerowanko mnie czeka ale teraz długie wieczory się zbliżaja pozdrawiam i zapraszam do mnie
KarolDrg25
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta