Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zgone

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. mam coś podobnego narazie brak diagnozy. ojciec poszedl podgrzac niunie bo po tych mrozach lepiej zeby olej sie troche po kosciach rozszedl po kilku minutach zgasil i poszedl do piwnicy. wocil po 15min i dostalem tel w pracy ze buda farbe puscila i to nie byle jak bo całą. po ogledzinach stwierdzam ze od filtra oleju w dol wszystko mokre w nocy moze z -10 stopni bylo niewiem czy ma wpływ. ogolnie przy glowicy prawy gorny róg na rynience widac ze poci ale ogolnie to czysto. patrzac na wpisy mam nadzieje ze to ta chlodniczka a nie cos wiecej. ogolnie tempo wycieku ponoc blyskawiczne jak by korek spustowy ktos wykrecil trzymac kciuki
  2. zgone opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    mam pytanie czy przepustnica z 1.8 pasuje do 1.8T wszędzie szukałem i znalazłem tylko do 1.8 te do 1.8T to prawdziwa rzadkość. ewentualnie jak ktoś ma taką do 1.8T w dobrym stanie to niech da znać
  3. słuchaj gdzie robiłeś gazik i jak chodzi słyszałem że ten silnik na gazie strasznie sie gubi i że do turbo lepiej nie instalować więc ciągle na 95 jeżcze
  4. zgone opublikował(a) temat w 1.8T
    czytałem wątki ale z reguły były odnośnie disla. od jakiegoś czasu zauważyłem że po zapłonie obroty wskakują mi na 1600 później ok 2200 i opadają do normalnego poziomu tak jakbym trzymał but na gazie, bez znaczenia czy silnik rozgrzany czy zimny. raz nawet zdarzyło mi się jechać z obrotami 1500 na luzie dopiero po zgaszeniu silnika i ponownym zapłonie obroty zeszły na właściwy poziom. co może być przyczyną mechanik powiedział że może być przepustnica albo silniczek skokowy, narazie bez vaga dopiero w piątek mam wizyte. czasami samochód zapala normalnie 1000 i opada do normy ale to jak ma lepszy dzień???
  5. zgone odpowiedział(a) na Raftik temat w 1.8
    mam to samo w AEB a niechciałbym demontować przodu, mechanior odrazu rzucił że będzie demontaż ale poco jeśli okaże sie że to strata czasu. gdzie kupileś to wisko za 220zł umnie śpiewają 300 a za swaga dziś mi rzuciła 440zł po obniżce z 550zł
  6. ogolnie szukam w tej chwili a4 b5 tylko ze nie moge zdecydowac sie na wersje silnika. najchetniej wziolbym 1.9tdi 110KM ale ciezko takiego znalesc zeby niebyl ujechany i mial full wypas w srodku rozwazam jeszcze 1.9tdi 90KM ale za szybko to sie on nie zbiera patrzylem tez 1.6 i 1.8T ale przeraza mnie troche spalanie zwlaszcza w 1.8T

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.