Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sysek27

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sysek27

  1. No to co kręci się dalej coś na ten wtorek bo nie wiem czy zderzak i progi przełożyć czy zostawić to sobie na spokojnie na później
  2. No to chłopie szacun za nakład pracy i kasy włożonej w ferkę, żeby doprowadzić do obecnego wyglądu
  3. Tak i jeszcze zrobiłeś sobie 3 drzwiowe nadwozie
  4. Tiaaa jasne, ale zapomniałeś poszukać zdjęcia , żeby listwy boczne i lusterko było w kolorze
  5. A co się stało bo chyba mnie coś ominęło?
  6. elyta jedzie sama:decayed: Dzięki
  7. No ja się też już łapię albo?
  8. Gdybym miał takie coś leżeć w garażu to zaraz bym to zakładał
  9. Ja tylko czekałem, kiedy to nastąpi :whistling:chylę czoło przed mega rezaczem
  10. A jakie masz założone dystanse mają kołnierz centrujący to też może być przyczyną, ale równie dobrze to mogą być słabe opony , no i dobre wyważenie to podstawa sam to przerabiałem u siebie i od tego bym zaczął.
  11. Kto idzie to idzie PUMA sprawdź PW.
  12. to jak sobie zmówie futro polerujące to pożyczysz ja mam polerkę FLEX-a gwint M14 a jaką masz średnicę żebym wiedział jakie futro zamówić jeśli oczywiście zgodzisz się pożyczyć
  13. Panowie ma ktoś talerz mocujący do polerki taki z rzepem?
  14. Masz coś do starszych ludzi
  15. Ty się wiekiem nie zasłaniaj ja w Twoim wieku siecento jeździłem
  16. Aleś ku...a wymyślił ja wcale tak dużo nie jem ja jestem po prostu dobrze zbudowany
  17. PUMA a kiedy mnie zaprosisz na pizzę
  18. Dlatego jak szukam B8 to musi mieć takie minimum co mam teraz bo wiem, że tam już są inne ceny jeśli chodzi o środek bo tak jak już wcześniej pisałem w B8 S-line zewnętrznego można taniej zrobić niż w B7...
  19. no niby tak, ale tak masz b8 i sąsiady dostają większych kurwików w oczach:polew: No niby tak, gdybym miał zmieniać na B8 bez ledów to chyba bym się musiał ciężko zastanowić czy warto, dla mnie środek w takiej dopasionej B8 robi mega robotę A jeśli chodzi o sąsiadów to się w ogóle nie wypowiadam a jak myślisz czemu kupiłem drugą B7 tylko z lepszym wypasem...właśnie żeby sobie oszczędzić gadki sąsiadów a tak co niektórzy nawet nie zauważyli zmiany...
  20. Przebieg niby coś koło 50tyś , jak kupowali, ale czy autentyk to nie wiadomo bo auto w Polsce kupowane od jakiegoś magika
  21. 2.0TDI, golas na maxa nie ma navi , nawet małej,nie ma ledów, nie ma ksenonu, nie ma nic oprócz niskiego przebiegu a wiesz jak to oni są zabiegani oni na nic czasu nie mają a co dopiero na forum się pojawić
  22. Nie wiem kto to mógł być tym bardziej, że jestem 1000km od domu...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.