Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sysek27

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sysek27

  1. No i założyłem gwint jak na razie pierwsze odczucia są bardzo pozytywne będę musiał trochę pojeździć i jak auto "się ułoży" to ostatecznie się ustawi wysokość z efektu jestem bardzo zadowolony a poniżej zdjęcia na pierwszym wkleiłem na zapalonych halogenach ponieważ kiedyś padło pytanie żebym pokazał jak wygląda HID w halogenach. Taki jest teraz prześwit chyba będę musiał pozdejmować osłony silnika:
  2. W sumie ja nie kupiłem gwintu z jakieś górnej półki bo nie jest mi to aż tak bardzo potrzebne dlatego po zebraniu opinii i rozważeniu wszystkich za i przeciw zdecydowałem się na Supersporta głównie zależało mi na możliwości regulacji wysokości bo przy zmianie samych sprężyn nigdy nie wiadomo jak auto usiądzie.
  3. Dzięki za miłe słowo jeśli chodzi o wydech to wysłałem Ci PW A z nowości to jak dobrze pójdzie to jutro wkładam gwint
  4. Piękna maszyna masz może kolego numery tych końcówek wydechu bo chciałbym u mnie też założyć
  5. No jasne lepiej kasę rozwalić zamiast auto do ładu doprowadzić:facepalm:
  6. Mało Ci pali:whistling:ja dieslem przy prędkościach 160-180km/h robię około 850-900km czyli płacę około 380zł więc naprawdę niskie spalanie masz w tej benzynie...
  7. Najlepsza była rolka z drugiego biegu z Audi Q7 odszedł tylko jedną długość
  8. Też coś czuję, że będziemy gościa częściej odwiedzać
  9. Co to znaczy bo nie znam takiego wyrażenia:eusathink: A jeśli chodzi o Sprintera to Cię zaskoczyłem co Mój błąd jeżeli chodzi o "na badana" :decayed: Oj sprinterem mnie zaskoczyłeś No, ale szczerze to dobrze, że nie jechałeś B6 bo mało co byśmy się do Sprintera nie zładowali z tymi gratami co pokupiłeś
  10. Co to znaczy bo nie znam takiego wyrażenia:eusathink: A jeśli chodzi o Sprintera to Cię zaskoczyłem co
  11. Dzięki za pozytywną opinię miło było poznać Twoje autko naprawdę fajnie wygląda widać, że dużo pracy jest w nie włożone i wszystko ze smakiem zrobione pozdrawiam
  12. Skoro te z początku lat produkcji mają ten sam problem co 2.0TDI PD to wystarczy zrobić swap pompy z 1,9TDI i będzie ok?
  13. Takie same kupisz w ASO Są one tylko nasuwane na te końcówki co mam teraz czy trzeba coś rzeźbić?
  14. Nie wiem jeszcze jakie końcówki tłumika zastosować znalazłem coś takiego : AUDI Auspuffblende A5 Coupe A4 B8 Avant Q5 NEU & OVP | eBay Chyba, że macie jakieś inne propozycje.
  15. Postaram się wieczorem coś zrobić
  16. No i nareszcie udało mi się to poskładać w całość jak na razie jeszcze bez lotki na klapie, ale tak to mogę powiedzieć, że S-line Exterieur na aucie, ogólnie to teraz dołożyłem: -zderzak przód S-line pod PDC, -zderzak tył S-line pod PDC, -listwy na progi S-line, -HID 6000K w halogeny, -ledowe podświetlanie tablicy rej. z A5, -wymieniłem żarówki oświetlenia wnętrza na led, -koła 19" z S5 i opony TOYO 245/35/19, -kupiłem też gwint tylko przyszedł do A6 bo się "pomylili na magazynie" i teraz muszę go zabrać do Niemiec i tam go odesłać na wymianę Fotki na razie takie tylko telefonem jakaś sesyjka wpadnie jak dojdzie gwint
  17. Musisz zmienić cały zderzak sama dokładka nic Ci nie da.
  18. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Podziękował.
  19. Znów podgrzałem klej, który został na obudowie i skleiłem z kloszem fakt jedna lampa trochę parowała rozkleiłem ją jeszcze raz mocniej podgrzałem złożyłem i było ok słyszałem też, że niektórzy sklejają na jakimś silikonie czy czymś ale nie wiem dokładnie jak to wygląda.
  20. Rozklejasz te lampy co masz i wywalasz te pomarańczowe nakładki na kierunkowskazach są różne sposoby na rozklejenie lamp podobno można podgrzać w piekarniku ale nie wiem dokładnie jak to wygląda ja u mnie robiłem tak: zdjąłem takie metalowe klamry z łączenia klosza z obudową a później podgrzewałem lampę w koło opalarką, ale delikatnie tak żeby niczego nie przypalić do momentu aż klej łączący klosz z obudową zrobił się miękki i można rozczepić te dwa elementy później rozbierasz wszystko aż do momentu wyciągnięcia pomarańczowej nakładki i składasz w odwrotnej kolejności wiadomo dodatkowo musisz kupić żarówki do kierunków takie żeby były srebrne z zewnątrz a żeby dawały pomarańczowe światło coś takiego: ŻARÓWKI DIADEM KIERUNKOWSKAZY OSRAM HIT !!! KPL. (2535310886) - motoAllegro
  21. Ok jak coś daj cynka posyłam Ci mój numer na PW.
  22. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To do mnie było? Jeśli tak to muszę Cię uspokoić kolego auto jest 100% bezwypadkowe tylko jestem na etapie dokładania S-lina zewnętrznego bo kupiłem trochę goła wersję i chcę to zrobić dobrze
  23. Witam Panowie mam prośbę czy może byłby tak ktoś miły i był w stanie podjechać zobaczyć ta opony dla mnie gościu jest z Żyrardowa ogólnie w rozmowie nie wydaje mi się aby coś mogło być nie tak ale nie za bardzo uśmiecha mi się jechać ponad 240km oglądać te opony więc może ktoś z Was byłby taki miły i podjechał obadać temat czy w ogóle warto zawracać sobie tym głowę głównie chodzi mi żeby wizualnie je ocenić czy nie są jakieś mocno zniszczone i czy widać czy może nie są wyząbkowane to powinno być czuć po przejechaniu ręką po oponie byłbym mega wdzięczny za jakąkolwiek pomoc. TOYO PROXES T1R 245/35/19 93Y UŻYWANE, KOMPLET ! (2528356765) - motoAllegro
  24. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie może ktoś mi podać jakieś wymiary jak przykleić listwy progowe S-line chodzi mi o to czy mają być na środku proga czy mają być trochę przesunięte chodzi mi o odległości od końca listwy do kanty błotnika przedniego i tylnego, wiem tylko że listwa z końcówką 932 to prawa a 931 to lewa , jednocześnie zapytam o umiejscowienie emblematu S-line na błotniku czy ma ktoś to w jakiś sposób zwymiarowane, pytam ponieważ jak dobrze pójdzie to w przyszły weekend będę montował pakiet S-line zewnętrzny i chcę mieć to wszystko dobrze zrobione.
  25. Chciałbym Cię widzieć na tym rowerze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.