Treść opublikowana przez sysek27
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
No i założyłem gwint jak na razie pierwsze odczucia są bardzo pozytywne będę musiał trochę pojeździć i jak auto "się ułoży" to ostatecznie się ustawi wysokość z efektu jestem bardzo zadowolony a poniżej zdjęcia na pierwszym wkleiłem na zapalonych halogenach ponieważ kiedyś padło pytanie żebym pokazał jak wygląda HID w halogenach. Taki jest teraz prześwit chyba będę musiał pozdejmować osłony silnika:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
W sumie ja nie kupiłem gwintu z jakieś górnej półki bo nie jest mi to aż tak bardzo potrzebne dlatego po zebraniu opinii i rozważeniu wszystkich za i przeciw zdecydowałem się na Supersporta głównie zależało mi na możliwości regulacji wysokości bo przy zmianie samych sprężyn nigdy nie wiadomo jak auto usiądzie.
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Dzięki za miłe słowo jeśli chodzi o wydech to wysłałem Ci PW A z nowości to jak dobrze pójdzie to jutro wkładam gwint
-
[B8 CAHA] Czarna A4 AVANT 2.0 TDI 170 PS QUATTRO S-LINE SPORTPAKET PLUS
Piękna maszyna masz może kolego numery tych końcówek wydechu bo chciałbym u mnie też założyć
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
No jasne lepiej kasę rozwalić zamiast auto do ładu doprowadzić:facepalm:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Mało Ci pali:whistling:ja dieslem przy prędkościach 160-180km/h robię około 850-900km czyli płacę około 380zł więc naprawdę niskie spalanie masz w tej benzynie...
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Najlepsza była rolka z drugiego biegu z Audi Q7 odszedł tylko jedną długość
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Też coś czuję, że będziemy gościa częściej odwiedzać
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Co to znaczy bo nie znam takiego wyrażenia:eusathink: A jeśli chodzi o Sprintera to Cię zaskoczyłem co Mój błąd jeżeli chodzi o "na badana" :decayed: Oj sprinterem mnie zaskoczyłeś No, ale szczerze to dobrze, że nie jechałeś B6 bo mało co byśmy się do Sprintera nie zładowali z tymi gratami co pokupiłeś
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Co to znaczy bo nie znam takiego wyrażenia:eusathink: A jeśli chodzi o Sprintera to Cię zaskoczyłem co
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Dzięki za pozytywną opinię miło było poznać Twoje autko naprawdę fajnie wygląda widać, że dużo pracy jest w nie włożone i wszystko ze smakiem zrobione pozdrawiam
-
Wady silnika 2.0 tdi CAGC
Skoro te z początku lat produkcji mają ten sam problem co 2.0TDI PD to wystarczy zrobić swap pompy z 1,9TDI i będzie ok?
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Takie same kupisz w ASO Są one tylko nasuwane na te końcówki co mam teraz czy trzeba coś rzeźbić?
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Nie wiem jeszcze jakie końcówki tłumika zastosować znalazłem coś takiego : AUDI Auspuffblende A5 Coupe A4 B8 Avant Q5 NEU & OVP | eBay Chyba, że macie jakieś inne propozycje.
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Postaram się wieczorem coś zrobić
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
No i nareszcie udało mi się to poskładać w całość jak na razie jeszcze bez lotki na klapie, ale tak to mogę powiedzieć, że S-line Exterieur na aucie, ogólnie to teraz dołożyłem: -zderzak przód S-line pod PDC, -zderzak tył S-line pod PDC, -listwy na progi S-line, -HID 6000K w halogeny, -ledowe podświetlanie tablicy rej. z A5, -wymieniłem żarówki oświetlenia wnętrza na led, -koła 19" z S5 i opony TOYO 245/35/19, -kupiłem też gwint tylko przyszedł do A6 bo się "pomylili na magazynie" i teraz muszę go zabrać do Niemiec i tam go odesłać na wymianę Fotki na razie takie tylko telefonem jakaś sesyjka wpadnie jak dojdzie gwint
-
Kolor dokładki zderzaka s-line
Musisz zmienić cały zderzak sama dokładka nic Ci nie da.
- B8 TrOOOOp
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
Znów podgrzałem klej, który został na obudowie i skleiłem z kloszem fakt jedna lampa trochę parowała rozkleiłem ją jeszcze raz mocniej podgrzałem złożyłem i było ok słyszałem też, że niektórzy sklejają na jakimś silikonie czy czymś ale nie wiem dokładnie jak to wygląda.
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
Rozklejasz te lampy co masz i wywalasz te pomarańczowe nakładki na kierunkowskazach są różne sposoby na rozklejenie lamp podobno można podgrzać w piekarniku ale nie wiem dokładnie jak to wygląda ja u mnie robiłem tak: zdjąłem takie metalowe klamry z łączenia klosza z obudową a później podgrzewałem lampę w koło opalarką, ale delikatnie tak żeby niczego nie przypalić do momentu aż klej łączący klosz z obudową zrobił się miękki i można rozczepić te dwa elementy później rozbierasz wszystko aż do momentu wyciągnięcia pomarańczowej nakładki i składasz w odwrotnej kolejności wiadomo dodatkowo musisz kupić żarówki do kierunków takie żeby były srebrne z zewnątrz a żeby dawały pomarańczowe światło coś takiego: ŻARÓWKI DIADEM KIERUNKOWSKAZY OSRAM HIT !!! KPL. (2535310886) - motoAllegro
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Ok jak coś daj cynka posyłam Ci mój numer na PW.
-
B8 TrOOOOp
To do mnie było? Jeśli tak to muszę Cię uspokoić kolego auto jest 100% bezwypadkowe tylko jestem na etapie dokładania S-lina zewnętrznego bo kupiłem trochę goła wersję i chcę to zrobić dobrze
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Witam Panowie mam prośbę czy może byłby tak ktoś miły i był w stanie podjechać zobaczyć ta opony dla mnie gościu jest z Żyrardowa ogólnie w rozmowie nie wydaje mi się aby coś mogło być nie tak ale nie za bardzo uśmiecha mi się jechać ponad 240km oglądać te opony więc może ktoś z Was byłby taki miły i podjechał obadać temat czy w ogóle warto zawracać sobie tym głowę głównie chodzi mi żeby wizualnie je ocenić czy nie są jakieś mocno zniszczone i czy widać czy może nie są wyząbkowane to powinno być czuć po przejechaniu ręką po oponie byłbym mega wdzięczny za jakąkolwiek pomoc. TOYO PROXES T1R 245/35/19 93Y UŻYWANE, KOMPLET ! (2528356765) - motoAllegro
-
B8 TrOOOOp
Panowie może ktoś mi podać jakieś wymiary jak przykleić listwy progowe S-line chodzi mi o to czy mają być na środku proga czy mają być trochę przesunięte chodzi mi o odległości od końca listwy do kanty błotnika przedniego i tylnego, wiem tylko że listwa z końcówką 932 to prawa a 931 to lewa , jednocześnie zapytam o umiejscowienie emblematu S-line na błotniku czy ma ktoś to w jakiś sposób zwymiarowane, pytam ponieważ jak dobrze pójdzie to w przyszły weekend będę montował pakiet S-line zewnętrzny i chcę mieć to wszystko dobrze zrobione.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Chciałbym Cię widzieć na tym rowerze