Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sysek27

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sysek27

  1. a nie robi ktoś przypadkowo w sobote urodzin:whistling: Mówisz?
  2. Tak jak koledzy napisali koło min. 18" sam ten temat przerabiałem i później żałowałem, że najpierw 17" kupiłem...no i do tego jakaś gleba to min. A i jeszcze jedno kolego chyba z tym " zrywaniem trakcji na 3 biegu" to chyba trochę przesadzone... Ale ogólnie fajne autko i fajna baza do modów bezawaryjnej jazdy życzę
  3. Nie to ja miałem problemy ze słuchem spytaj Patricka jak to wygląda w młynie... wiem wiem, słyszałem że aż tak że ktoś spadł z balustrady To był Bolek. Ale nic mu sie nie stało. Tylko płytki popękały na młynie:grin: No to fajnie miałeś bo w tym miejscu nie ma płytek Już nie ma:polew::polew: Nie było już wcześniej:whistling: ---------- Post dopisany at 12:26 ---------- Poprzedni post napisany at 12:25 ---------- Nie wiem dokładnie co z nim się dzieje, wiem tylko tyle, że jest w szpitalu, ale szczerze to nie za wesoło to wyglądało...
  4. Nie to ja miałem problemy ze słuchem spytaj Patricka jak to wygląda w młynie... wiem wiem, słyszałem że aż tak że ktoś spadł z balustrady To był Bolek. Ale nic mu sie nie stało. Tylko płytki popękały na młynie:grin: No to fajnie miałeś bo w tym miejscu nie ma płytek
  5. Może by się tak wybrać teraz w sobotę "klubowo":naughty:
  6. Nie to ja miałem problemy ze słuchem spytaj Patricka jak to wygląda w młynie...
  7. A to jemu o Air-a chodziło a ja już się chciałem z niego śmiać, że jest jakiś tym VW przesiąknięty i zamiast S-line powiedział mi ,że mają gościa piękną czarną B7 w R-line...matko ja już odpuszczam te sobotnie imprezy w Młynie...
  8. Fazi:decayed: ---------- Post dopisany at 11:43 ---------- Poprzedni post napisany at 11:43 ---------- znasz Bolka? Bolek od Pumy wie wszystko:whistling: Chyba P-U-M-A od Bolka Bolek ten od Pumy, bardziej zrozumiałe co miałem na myśli? Zostaw go ważne , że reszta zrozumiała a On nie musiał
  9. To na przyszłość będę wiedział, że trzeba bardziej uważać o czym i z kim się gada jak Puma ma takich informatorów:decayed: ---------- Post dopisany at 11:44 ---------- Poprzedni post napisany at 11:43 ---------- A Fazi mi coś tam gadał, że mają jakiegoś gościa co jeździ czarną B7 podobno fajnie pomodzona znasz gościa?
  10. Ty PUMA gadaj kto Ci to powiedział?
  11. Podobno:decayed: ---------- Post dopisany at 11:28 ---------- Poprzedni post napisany at 11:26 ---------- A Ty skąd masz takie info?
  12. PUMA jedziesz w niedzielę do chłopaków do Opola bo widziałem, że coś tam wspominałeś ja mam teraz weekendy wolne bo narzeczona studia zaczyna więc może też bym się przejechał zobaczyć
  13. Ty kurde kalendarz masz stary czy jak teraz będzie 14.10:decayed:
  14. Prezes to zmieniaj tą datę i godzinę w temacie, coby poszło w świat że w przyszła niedzielę jest spot:wink:
  15. Lepiej nie chciałbyś wiedzieć czym on tam się bawi A ja mu rękę podałem jak wysiadał z auta na pożegnanie:doh: ---------- Post dopisany at 12:36 ---------- Poprzedni post napisany at 12:35 ---------- Podziękował za miłe słowo
  16. Tak jest prezesie. ---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ---------- Pewnie, bardzo chętnie:decayed: Zapomniałem dodać, że jako pasażer
  17. Zobacz u mnie w wątku dzisiaj byłem na programie we Wrocku:naughty: ---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ---------- Wpadnij na spota to się przejedziesz i pooglądasz ja jestem mega zadowolony:wink:
  18. Dzisiaj koło 18-19 widziałem je na obwodnicy Opola:wink: Co następne?
  19. Ja nie zrezygnowałem:whistling:
  20. w niedzielę macie mały ruch, brak tirów:wink: A czemu napisałeś "macie" nie będzie Cię?
  21. No 15 będzie ok bo teraz już się szybko ciemno robi tylko trzeba jeszcze pomyśleć gdzie kreski będą bo obwodnica już otwarta:kwasny:
  22. No dobra to niech zostanie niedziela skoro odpadasz szkoda.
  23. Skoro dudsA4 w niedzielę odpada dlatego zaproponowałem sobotę mi jest obojętne ja się dostosuję a kto by jeszcze był?
  24. Nie no tak na serio to wątpię w to żebym miał szanse z PUMĄ raz ze względu na koła a dwa wydaje mi się, że charakterystyka pracy CR jest inna niż PD, i ogólne odczucie tej mocy w B8 jest inne niż w B6 ale wiadomo kreska pokaże.
  25. PUMA to zmień datę na pierwszej stronie i podaj w świat termin spota, możesz jeszcze do Bartka się odezwać.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.