Treść opublikowana przez sysek27
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
a nie robi ktoś przypadkowo w sobote urodzin:whistling: Mówisz?
-
[B7 BPW] Moja CZARNA BESTIA
Tak jak koledzy napisali koło min. 18" sam ten temat przerabiałem i później żałowałem, że najpierw 17" kupiłem...no i do tego jakaś gleba to min. A i jeszcze jedno kolego chyba z tym " zrywaniem trakcji na 3 biegu" to chyba trochę przesadzone... Ale ogólnie fajne autko i fajna baza do modów bezawaryjnej jazdy życzę
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Nie to ja miałem problemy ze słuchem spytaj Patricka jak to wygląda w młynie... wiem wiem, słyszałem że aż tak że ktoś spadł z balustrady To był Bolek. Ale nic mu sie nie stało. Tylko płytki popękały na młynie:grin: No to fajnie miałeś bo w tym miejscu nie ma płytek Już nie ma:polew::polew: Nie było już wcześniej:whistling: ---------- Post dopisany at 12:26 ---------- Poprzedni post napisany at 12:25 ---------- Nie wiem dokładnie co z nim się dzieje, wiem tylko tyle, że jest w szpitalu, ale szczerze to nie za wesoło to wyglądało...
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Nie to ja miałem problemy ze słuchem spytaj Patricka jak to wygląda w młynie... wiem wiem, słyszałem że aż tak że ktoś spadł z balustrady To był Bolek. Ale nic mu sie nie stało. Tylko płytki popękały na młynie:grin: No to fajnie miałeś bo w tym miejscu nie ma płytek
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Może by się tak wybrać teraz w sobotę "klubowo":naughty:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Nie to ja miałem problemy ze słuchem spytaj Patricka jak to wygląda w młynie...
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
A to jemu o Air-a chodziło a ja już się chciałem z niego śmiać, że jest jakiś tym VW przesiąknięty i zamiast S-line powiedział mi ,że mają gościa piękną czarną B7 w R-line...matko ja już odpuszczam te sobotnie imprezy w Młynie...
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Fazi:decayed: ---------- Post dopisany at 11:43 ---------- Poprzedni post napisany at 11:43 ---------- znasz Bolka? Bolek od Pumy wie wszystko:whistling: Chyba P-U-M-A od Bolka Bolek ten od Pumy, bardziej zrozumiałe co miałem na myśli? Zostaw go ważne , że reszta zrozumiała a On nie musiał
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
To na przyszłość będę wiedział, że trzeba bardziej uważać o czym i z kim się gada jak Puma ma takich informatorów:decayed: ---------- Post dopisany at 11:44 ---------- Poprzedni post napisany at 11:43 ---------- A Fazi mi coś tam gadał, że mają jakiegoś gościa co jeździ czarną B7 podobno fajnie pomodzona znasz gościa?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Ty PUMA gadaj kto Ci to powiedział?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Podobno:decayed: ---------- Post dopisany at 11:28 ---------- Poprzedni post napisany at 11:26 ---------- A Ty skąd masz takie info?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
PUMA jedziesz w niedzielę do chłopaków do Opola bo widziałem, że coś tam wspominałeś ja mam teraz weekendy wolne bo narzeczona studia zaczyna więc może też bym się przejechał zobaczyć
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Ty kurde kalendarz masz stary czy jak teraz będzie 14.10:decayed:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Prezes to zmieniaj tą datę i godzinę w temacie, coby poszło w świat że w przyszła niedzielę jest spot:wink:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Lepiej nie chciałbyś wiedzieć czym on tam się bawi A ja mu rękę podałem jak wysiadał z auta na pożegnanie:doh: ---------- Post dopisany at 12:36 ---------- Poprzedni post napisany at 12:35 ---------- Podziękował za miłe słowo
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Tak jest prezesie. ---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ---------- Pewnie, bardzo chętnie:decayed: Zapomniałem dodać, że jako pasażer
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Zobacz u mnie w wątku dzisiaj byłem na programie we Wrocku:naughty: ---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ---------- Wpadnij na spota to się przejedziesz i pooglądasz ja jestem mega zadowolony:wink:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Dzisiaj koło 18-19 widziałem je na obwodnicy Opola:wink: Co następne?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Ja nie zrezygnowałem:whistling:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
w niedzielę macie mały ruch, brak tirów:wink: A czemu napisałeś "macie" nie będzie Cię?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
No 15 będzie ok bo teraz już się szybko ciemno robi tylko trzeba jeszcze pomyśleć gdzie kreski będą bo obwodnica już otwarta:kwasny:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
No dobra to niech zostanie niedziela skoro odpadasz szkoda.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Skoro dudsA4 w niedzielę odpada dlatego zaproponowałem sobotę mi jest obojętne ja się dostosuję a kto by jeszcze był?
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Nie no tak na serio to wątpię w to żebym miał szanse z PUMĄ raz ze względu na koła a dwa wydaje mi się, że charakterystyka pracy CR jest inna niż PD, i ogólne odczucie tej mocy w B8 jest inne niż w B6 ale wiadomo kreska pokaże.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
PUMA to zmień datę na pierwszej stronie i podaj w świat termin spota, możesz jeszcze do Bartka się odezwać.