Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Swiatla xenon


motogrzech

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy da sie po nr sprawdzic czy sa to swiatla europejskie czy angielskie????

W mojej ETKA nie ma takiego numeru (a raczej końcówki AG)..

Ale patrząc na oznaczenia i strzałki to są to lampy dla ruchu prawostronnego.

M.in. strzałki wskazują dla jakiego ruchu przewidziano lampy, tak więc:

- strzałki w lewo - ruch lewostronny,

- strzałki w prawo - ruch prawostronny,

- strzałki w obie strony - ruch prawostronny lub ruch lewostronny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są bi-xenony skrętne ruch lewostronny zółty kierunek 8E0 941 003 AG lewa lampa , 8E0 941 004 AG prawa lampa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są bi-xenony skrętne ruch lewostronny zółty kierunek 8E0 941 003 AG lewa lampa , 8E0 941 004 AG prawa lampa

a skąd wiesz? bo ja wszędzie już sprawdzałem i nigdzie nie ma takiego nru z końcówką AG ;) tak z ciekawości pytam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są bi-xenony skrętne ruch lewostronny zółty kierunek 8E0 941 003 AG lewa lampa , 8E0 941 004 AG prawa lampa

a skąd wiesz? bo ja wszędzie już sprawdzałem i nigdzie nie ma takiego nru z końcówką AG ;) tak z ciekawości pytam :)

tutaj znalazłem te numery ;) .... http://www.a4-freunde.com/showwiki.php?title=Teilenummern+Scheinwerfer+A4+B7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są bi-xenony skrętne ruch lewostronny zółty kierunek 8E0 941 003 AG lewa lampa , 8E0 941 004 AG prawa lampa

a skąd wiesz? bo ja wszędzie już sprawdzałem i nigdzie nie ma takiego nru z końcówką AG ;) tak z ciekawości pytam :)

tutaj znalazłem te numery ;) .... http://www.a4-freunde.com/showwiki.php?title=Teilenummern+Scheinwerfer+A4+B7

dzięki wielkie :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki :good:

To czyli takie jak mi potrzeba bo jak widac ja z uk:):) tylko wolalem zwykle xenony a nie bi bo wyczytylem ze ich juz tak p&p nie wloze:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w B7 nie ma zwyklych xenonow jest tylko bixenon i niestety trzeba troche sie kabelkami pobawic albo kupic przejsciowki z kufateca czy jak to sie tam pisze pociagnac dwa kabelki do sterownika pod kierownice przekodowac Vagiem i cieszyc sie z lepszego swiatla :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos mi podpowie jak to dal bym rade sam zalozyc takie lapy ale bedzie problem z vagiem nie moge tu nikogo znalzc kto mi to zrobi a w polsce moze szybciej bym znalazl ale bede tam dopiero lipiec sierpien:/// a juz do tego czasu nazbiera mi sie aktywowac tempomat spryski no i byc moze te lampy:/

Ps. myslalem o soczewce poprostu i hid

[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 11:04_________________________________________________Jeszcze jedno pytanko w orginalnych lampach w B6 mialem taki przesuwak w srodku z tylu ktorym zmienialo sie kont swiecenia lampy na europe i uk czy w B7 jest moze tez cos takiego???[br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 00:44_________________________________________________Nikt nie wyciagal orginalnej lampy w B7 ???? jest ten przesuwak czy nie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanko w orginalnych lampach w B6 mialem taki przesuwak w srodku z tylu ktorym zmienialo sie kont swiecenia lampy na europe i uk czy w B7 jest moze tez cos takiego???

W B7 takiego czegoś nie ma :confused4: Jest tylko specjalna folia ktora nakleja sie na lampę w odpowiednim miejscu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...