Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BPW] zielony czarnowóz a4 140ps:) Nowe zdjęcia!


czarny

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie z racji tego że zmienili mi nazwę :D czas poprawić mój temat, pajęczynę z niego pościągałem ktoś mi po kradł zdjęcia itp itd

A więc autko mam ponad 2 lata sprawuje się świetnie, żadnych poważniejszych napraw czy też wymian, przy okazji nie obyło się bez kilku incydentów, po których musiałem go po lakierować

Na samym początku obiecałem sobie że nie będę robił żadnych modów, lecz wyszło jak wyszło:

Mody:

- Przyciemnienie szybek tył 5% przepuszczalności przód 30 %

- Swap hamulców z 288 na 321 tył seria ( przy okazji wymienione wszytskie tarcze i klocki przód: tarcze Brembo klocki Ferodo premier ds tył tarcze i klocki ATE )

- Część Pakietu Oświetlenie ( kubek, wizytownik, nogi kierowcy i pasażera, skrzyni biegów) oświetlenie wnętrza auta ledowe

- Emulator zmieniarki Mp3

- Wywalenie pomarańczowych kierunków

- Dokładka przedniego zderzaka Cupra

- DPF out

- Turbo BRD + 2xIC

- Program ECU

- Pompa z 1,9 TDI zastąpiła Wałki wyrównażające

- Felunek na lato 225/45/17 w kolorze grafitu

- Kieratka 3 ramienna pikowana skórka MF

- Zestaw BT wersja C

- oznaczenia tylniej klapy out

- BNS 4.2 PL menu

- Wymieniona przednia szyba

- Zawieszenie s-line

- Tempomat

Chyba to by było na tyle, aczkolwiek jak czegoś zapomniałem to dopiszę ;)

W planach

- RNs-e lub kombajn wyglądający jak ori

- bixenon

- Pompki Al gdyż te co mam nie wydalają już co widać po wykresie

Co do planów nie wiem czy je zrealizuję aczkolwiek bądźmy dobrej myśli;)

oczywiście muszę wszystko w nim porobić, mam mało czasu i tak mi się to wszystko przeciąga;)

Kilka zdjęć Autka:

Po zakupie:

audi5h.jpg

audi4d.jpg

audi3n.jpg

audil.jpg

Troszkę po modach:

img3078t.jpg

dsc00633kf.jpg

23072011288.jpg

sam2703y.jpg

Shot at 2012-04-16

sam2702e.jpg

Wykresik:

a4brdfapoff.jpg

W niedługim czasie zamieszcze foto zawiasu sline vs standard plus jak wyglądają teraz szybki, kieratka, i fele, oraz zdjęcia z modyfikacji wykonanych przez firmę ctr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nono gratulejszyn :cool1: to Twoje pierwsze auto? :naughty:

z pierwszych zdjec wynika ze Cie troche roboty czeka jeśli masz zamiar cos rezac :wink4: :wink4:

aaa i przydały by się też fotki czystej furki :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

standardowo zacznij od felg i zawiasu :kox:

Felgi i oponki to na wiosnę, za niedługo umieszcze fotki jakie będą:D no zawieszenie poczeka trochę:D

nono gratulejszyn :cool1: to Twoje pierwsze auto? :naughty:

z pierwszych zdjęć wynika ze Cie trochę roboty czeka jeśli masz zamiar cos rezac :wink4: :wink4:

aaa i przydały by się też fotki czystej furki :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

co masz na myśli że trochę roboty czeka??

jutro umyje to wrzucę kilka fotek, wiesz jak teraz w zimę ciężko o czyste auto.

Tak pierwsze:) początkowo miała być E46 ale tak jakoś wyszło:D i nie żałuje:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co masz na myśli że trochę roboty czeka??

jutro umyje to wrzucę kilka fotek, wiesz jak teraz w zimę ciężko o czyste auto.

Tak pierwsze:) początkowo miała być E46 ale tak jakoś wyszło:D i nie żałuje:D

na mysli mialem to że auto wymaga troche zmian z zewnatrz zeby dobrze wyglądało... -inaczej niż seria :tongue4: co nie znaczy że seria jest ble :no::wink4:

popatrz troche jak sa rezane u nas w klubie b7mki na ORI czesciach S-line, S4.. może cos Ci wpadnie w oko :)

a co do E46.. to też miało być moje 1 auto :tongue4: a wyszło jak wyszło :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak będa zmiany ale wiesz narazie krucho jest z $$ niestety auto mnie pochłoneło wszytsko a teraz czekam na wypłate bo pracuje w soboty:D

dobrze przynjamniej że coś wpadnie zawsze... podaj strone do tych częsci

co znaczy ORI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak będa zmiany ale wiesz narazie krucho jest z $$ niestety auto mnie pochłoneło wszytsko a teraz czekam na wypłate bo pracuje w soboty:D

dobrze przynjamniej że coś wpadnie zawsze... podaj strone do tych częsci

co znaczy ORI?

ORI - to coś fabryczneo, oryginalnego :naughty:

konkretnych stron z takimi czesciami nie ma... popatrz u nas na forum jak ludzie zmieniaja np zderzaki na te z wersji s-line... z biegiem czasu napewno wszystko zalapiesz :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2009, 17:36_________________________________________________http://www.allegro.pl/item840287821_audi_a4_8e0_b7_s_line_zderzak_przod.html tu masz przedni zderzak s-line mam nadzieje ze widzisz róznice miedzy tym z linku a Twoim :wink4::tongue4:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2009, 17:39_________________________________________________

a teraz czekam na wypłate bo pracuje w soboty:D

dobrze przynjamniej że coś wpadnie zawsze...

a teraz tak na boku to stary zdradź nam co to za robota że pracujesz tylko w soboty i śmigasz B7 ? :decayed: :decayed: :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak będa zmiany ale wiesz narazie krucho jest z $$ niestety auto mnie pochłoneło wszytsko

uuu to nie dobrze bo przy tym modelu dobrze miec pare tysiaczkow odlozone na kupce tak na wszelki wypadek :wink4: a jak nie wiesz o czym mowie to wpisz sobie wszukajke BLB :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak będa zmiany ale wiesz narazie krucho jest z $$ niestety auto mnie pochłoneło wszytsko

uuu to nie dobrze bo przy tym modelu dobrze miec pare tysiaczkow odlozone na kupce tak na wszelki wypadek :wink4: a jaknie wiesz o czymmowie to wpisz sobie wszukajke BLB :naughty:

nooom z tym też sie niestety musisz liczyć :disgust:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te BLB to oznaczenie tego mega silnika które posiada Twoje auto...

tylko jak sie już naczytasz to nie popadaj w panikę, najwyżej zmienisz silnik i będzie dobrze :>

powodzenia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to jest te BLB krótko i na temat?

masz juz 29 postow czyli byles tu wczesniej , zanim kupiles auto a mino wszystko nie odrobiles lekcji :gwizdanie:

Jaki masz przebieg ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na fotach ma 180 tys wiec nie ma jeszcze tragedi jak byl dobrze serwisowany to moze nie siadzie tak szybko wazne jest terminowa wymiana oleju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na fotach ma 180 tys wiec nie ma jeszcze tragedi jak byl dobrze serwisowany to moze nie siadzie tak szybko wazne jest terminowa wymiana oleju

Tak był serwisowany zawsze w audi... i został kupiony tak jak by z salony, poprostu jezdził ktoś od nich z salonu.....

Tak 180 Tys przebiegu ma.

a co to jest te BLB krótko i na temat?

Trochę zdjęć:)

masz juz 29 postow czyli byles tu wczesniej , zanim kupiles auto a mino wszystko nie odrobiles lekcji :gwizdanie:

Jaki masz przebieg ?

Nie byłem wcześniej na forum:P bo nie miało byc audi:D w poniedziałek wieczorem wiedziałem że jade po BMW a we wtorek rano tata ze po audi:D a wcześniej o tym nie myślałem z powodów cenowych:P

2006 rok i BLB :mysli:

czy to rok 2005 a model 2006 ?

Model 2006 tak samo rok produkcji z fabryki wyjechal bodajrze w maju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekaj czekaj

ja mam silnik BPW jakie są różnice?

nie wiem jak w bagażniku ale tak pisze w książce serwisowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...