Treść opublikowana przez sysek27
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Panowie w Waszej okolicy przyciemnianie szyb jakaś godna polecenia firma, żeby było dobrze i przystępnie cenowo, "SZYBEX" czy ktoś inny?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Panowie mam pytanko macie kogoś kto przyciemnia szyby u nas w okolicy?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Wesołych Świąt miski smacznego kaprika:wink:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Dzięki:wink: eBay - eine der größten deutschen Shopping-Websites
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Powiem tak te z B7 bardziej mi się podobają optycznie ( mam na myśli podstopnicę) bo na pedałach aż takiej różnicy nie ma a z drugiej strony te kupiłem w dobrej cenie oczywiście nówki ori sztuki:banan:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Z pakietu oświetlenia wnętrza dorezałem ostatnio jeszcze podświetlanie klamek, ale nie mam aktualnie żadnego zdjęcia:kwasny:, i zakupiłem też nakładki na pedały i podstopnicę z RS4 B7 trzeba to będzie teraz tylko zamontować zgodnie z opisem WRCLAGUNY i będzie modzio:naughty: Po świętach oddaję podłokietnik i mieszek zmiany biegów do obszycia skórą i białą nicią. PS. Ciągle szukam sufitu z S-line gdyby ktoś coś widział, słyszał w rozsądnych pieniądzach to proszę o info:wink:
-
Felgi i opony do A4 B8
Zgodzę się , ale w B8 jest trochę inny przelicznik niż np. w B6/B7 bo na 17" w B8 producent zaleca 225/50/17 a w B6/B7 235/45/17 więc ogólnie widać, że w B8 już są inne rozmiary zalecane, jeśli na 19" założyłbyś niższy profil to bez konkretnej gleby będzie to nijako wyglądać i do tego dojdzie jeszcze przekłamywanie licznika ja u mnie założyłem 245/35/19 a z tego co pamiętam to producent zaleca 255/35/19...to jeszcze większy balon wychodzi.
-
Felgi i opony do A4 B8
W B8 rozstaw śrub jest taki sam różnica jest tylko w osadzeniu na piaście w B8 jest 66,6mm a w B6 jest 57,1 możliwe, że jeśli felgi, które miałeś założone w B6 miały dodatkowo pierścienie centrujące to będą też pasować do B8 musisz to sprawdzić a jeśli chodzi o ET to jak najbardziej powinno też pasować(zależy jeszcze jaką masz szeroką felgę) ja mam felgę z S5 19" i 8,5" szeroka ET32 do tego opona 245/35/19 i pasuje wszystko idealnie:wink:
-
[ALL B8] Mała Czarna By Artua2 :)
Pięknie teraz środek wygląda:thumbup1:
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
Albo to w czwartek :eusathink:było byłem pewny, że to Twoje audi bo rej. STA... ledy z A6 dokładka S-line z tyłu więc by się zgadzało:wink:
-
B8 TrOOOOp
Panowie taka kiera podejdzie P&P czy trzeba coś zmieniać u siebie też mam multifunkcję: AUDI A4 B8 A5 8K0 KIEROWNICA MULTI PODUSZKA AIRBAG (2810165661) - motoAllegro
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
Zaje....ty wynik:slina:
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
Wczoraj widziany w Zawadzkiem rano koło 8 albo? Nie migałem bo busem leciałem więc i tak byś mnie nie poznał
-
B6 DIVISION
Szczerze to też o tym myślałem, ale jakoś boję się zaryzykować chciałem nawet kupić jeden słupek i zrobić próbę...bo ceny sufitu do B8 mnie odstraszają...ale widzę, że nie jestem sam co tak chce kombinować no to działaj MAGIC jak będzie gotowe to wpadnę obadać
-
B8 TrOOOOp
ja od lipca szukałem sufitu w normalnych pieniądzach i naprwadę cieżko jest wydrapać coś za 1200 zł :/ myśle ze 1500 możesz liczyć minimum. ja dałem 1800 za sufit praktycznie nowy bo z tego roku z RS4 ale kompletny z fotochromem. No właśnie znalazłem za 1500zł, ale nie ma lusterka i 4 plastików do mocowania siatki tej z rolety więc do tego dochodzi jakieś 400-500zł no i musiałbym jechać do Bydgoszczy a to kolejne 300-350zł więc żadna okazja...
-
B8 TrOOOOp
Panowie jakby kto słyszał sufit do B8 avant S-line kompletny bez szyberdachu to dajcie cynka, w sumie znalazłem na allegro jedną sztukę, ale brakuje parę plastików i lusterka oraz trochę daleko (350km), żeby po to jechać jak bym to zliczył w całość to ponad 2000zł się nazbiera:kwasny:, a słyszałem, że można już w okolicach 1200zł kupić więc jakby ktoś coś słyszał to będę wdzięczny.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Jak tam se moge liczyć Wszystko zalezy od satnu motorowni Dla przypomnienia mam turbawke CAHA 170 KM oraz intercooler od CAPA 2 z przodu powinna pęknąć jak nic powodzenia życzę i czekamy na relację
-
[ALL B8] Moje Audi a4 b8 2.0 TFSI
Fajne wozidło:thumbup1: bezawaryjnej jazdy życzę, ale koła to raczej 19"szukaj bo 18" trochę małe w tej budzie wygląda.
-
A4 B8 AIR BAG świeci sie po odpaleniu na mrozie dłuzej niż normalnie
Ja nic takiego u siebie nie zauważyłem jedyne co to wczoraj jak było -17 to zauważyłem, że po odpaleniu auta MMI jak włączę PDC i później jak ruszę to trochę wolniej przełączy na media ale to tylko na początku zanim się auto zagrzeje a tak po za tym to wszystko ok żadnych innych objawów.
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Kurdę te felgi mi się śnią po nocach:slina:
-
Dysze spryskiwaczy
Proszę: http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/all-b8-monta-podgrzewanych-dysz-spryskiwaczy-szyb-216798/
-
[ALL B8] Moje Audi
Granat pod siedzeniem lub deska z gwoździami:grin: Tiaa i jeszcze Ty wyrok dostaniesz jak się baranowi coś stanie:whistling: PS. Gratuluję autka i bezawaryjnej jazdy życzę
-
Audi A4 B5 przerobka na B7
Aż wstyd że miał te klubowe ramki To samo pomyślałem:kwasny:
-
Audi A4 B5 przerobka na B7
Jakieś trzy tygodnie jadąc w DE na A14 w okolicach Leipzig mijałem podobny projekt B5avant a przód z B7 rej. KLI coś tam i z tyłu miał klubowe ramki...jechałem trochę równo z gościem bo chciałem się "temu" przypatrzeć, ale szczerze powiem, że nie trzymało się to ni kupy ni d*py ja bym czegoś takiego dla siebie nigdy nie zrobił
-
Bagażnik w avancie
O ile dobrze kojarzę to musisz zmienić to w ustawieniach w MMI chyba gdzieś w CAR to powinno być.