Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Moje Audi a4 b8 2.0 TFSI


asus90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!! od 2 miesiecy jestem posiadaczem Audi a4 b8 2.0 TFSI

Auto aktualnie wyglada tak :

http://www.imgupload.pl/images/00152967546319747830.jpg

http://www.imgupload.pl/images/07522314704461837209.jpg

http://www.imgupload.pl/images/87798152859535962023.jpg

http://www.imgupload.pl/images/62538592677096704519.jpg

http://www.imgupload.pl/images/75280579647752496659.jpg

brudas :)

www.imgupload.pl/images/79180031664614832641.jpg

Planuje parę zmian na luty nie chce zaśmiecać forum wiec może w tym temacie odpowiecie mi czy da sie to zrobic i czy beda z tym jakies problemy chodzi mi o

zmiane grila cos takiego

AUDI A4 B8 8KO S4 SLINE GRIL GRILL ATRAPA ZDERZAKA (2818458552) - motoAllegro czy da sie to zrobic tak ze wyjmuje ten co mam i zakladam nowy czy beda z tym jakies problemy ?

drugie pytanie to chodzi mi o zmiane tylnego zderzaka na cos tagiego Audi S4 B8 Sedan - zdjęcie widok z tyłu • AutoCentrum.pl czy jest to mozliwe

oczywiscie na lato nowe felgi 18 jedne z tych 3 ale te ostatnie bez chromu raczej

NOWE FELGI 18'' 5X112 AUDI A4 S4 A5 A6 S6 A8 Q5 (2828201946) - motoAllegro

NOWE FELGI AUDI KASSEL A4,A5, S6 NEW 18 CALI RATY (2787330294) - motoAllegro

7375 FELGI 18'' 5x112 AUDI A4 A5 A6 A7 A8 Q5 CHROM (2845592320) - motoAllegro

dziekuje za odpowiedzi

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamerykaniec :kox:

Jesli grill chcesz zmienić na S4 to i pasuje zderzak :wink:

Jezeli chodzi o tylny to musisz zmienić cały razem z dokładką .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że nie Quattro.. ciekawe jak tam będzie wyglądała sprawa z olejem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne wozidło:thumbup1: bezawaryjnej jazdy życzę, ale koła to raczej 19"szukaj bo 18" trochę małe w tej budzie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem 6 w Quattro 3.0 tdi 2005 powiem wam ze ta 4 naprawe zajebi... sie jedzie nie potrzeba mi Quattro ale tyle problemu co mialem z 6 to masakra wtryski przepustnica elektryka ciagle cos automat na naprawe wydane tyle co polowa wartosc auta ;( jak narazie jestem bardzo zadowolony benzynka fajnie chodzi mulititronik chodzi super niby wadliwe ktos tam mowil niby te sa poprawione rozne opinie to wyjdzie z czasem .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś zastrzeżenia do amerykańca ? znajomy ma audi tez USA oraz mercees Usa jeden ma 2 lata drugi 4 i bardzo sobie chwala :)

Żle mnie rozumiałes :wink: w ostatniej chwili dojrzałem lampy z przodu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny amerykaniec z ksenonem bez sprysków to ciekawe że w ameryce nie trzeba mieć układu mycia no nie ? Co do kół to tak jak piszą - buda B8 jest tak duża (nadkola) że 18" szału nie robi :wink: Co do multi w B8 to niby nie ma się czego bać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje i witam w bardzo ekskluzywnym gronie posiadaczy TFSI jak widzisz tu same kopciuchy ;-) Jak nie bedziesz nmial jaj z olejem to masz praktycznie bezproblemowe auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszke czytalem na ten temat oleju u mnie mniej wiecej na 1000km z 200ml dolalem zebu caly czas byl full :) powiedzcie mi jak ten silnik np bierze duzzo wiece to w czy wtedy problem cos moze siasc dalej ? nie znam sie za bardzo wiec pytam sie znawcow ;) nie chce nikogo urazic ale ja juz "klekota" wiecej nie kupie :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katalizator zniszczysz ogolnie nie pwinno sie jezdxic na tak duzym zuzyciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna fura i silnik daje niezłe możliwości jeżeli chcesz coś podciągnąć. Zmień olej na jakiś dobry i wtedy zobaczysz co będzie się działo. Przy turbo 100-200ml to chyba nie powinna być tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile auto ma przejechane no ten tysiaczrobiles odkad kupiles auto czy sprawdziles wczesniej i po 1000 jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przebieg auta 59tys ogolnie mam zrobione niecale 2 tys dzisiaj sprawdze ile oleju tam jest :) aktualnie olej tam mam 5w-30 castrol edge jak go kupilem byl tam 5w-40 ale w salonie oraz inny mechanik mowil ze zmienic na tez 5w.30 wiec tak zrobilem a co polecacie za olej do niego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asus90 - quattro zacznie CI szybko brakować - takie moje zdanie:wink: Zaraz braknie trakcji pod kołem, w zimie "dupką" zachcesz zarzucić, a tu nie ma jak:decayed:

Co do koła, to spokojnie zakładaj 18" - ładne ori aluski (szczególnie te 5-cio ramienne) wyglądają na większe niż są w rzeczywistości.

Będzie lala:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu kazal ci przejsc ns 5w30 to przeciez woda do longlife

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...