-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Miron fura kozak ) pozdro!!! ) milo bylo zobaczyc taka bialutka a5-teczke;P hehe a co do miejsca z tylu jest mniej niz w b8-ce;) zapomnialem dodac Światła sa boskie !!
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
jak czarna to chyba moja furaaA:P
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
JAcyków78:grin:
-
[ALL B8] Moje Audi
Ściema SzybeK Sorki za jakosc zdjec na zywo troche lepiej to wyglada:)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
o ktorej z knurowa ruszacie:>?
-
[ALL B8] Moje Audi
nie wiem ale tak na oko z 4cm-3,5cm przeswitu komfort na zakretach wiadomo lepiej sie prowadzi troche twardsze jest ale nieodczuwalna roznica:)
-
[ALL B8] Moje Audi
chcialem zeby byl wyzszy bo i tak bede zmienial turbo za jakis czas tylko sie zastanawiam czy big turbo wrzucic czy caha ---------- Post dopisany 24-04-2013 at 12:45 ---------- Poprzedni post napisany 23-02-2013 at 11:02 ---------- eibach pro-kit
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Maniek na Kosmonatów w Knurowie koło 13 zamiast sie rozgladac na boki to ty patrzyles jak sucze wychodza w miniowach na wprost
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Egon przy liceum w Knurowie po 13 w nowej furze laski namierzał!!
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 by Egon ,Gwint, Na czterech turbinach 19"
Gratulacje:) zakupu !!powodzenia w rezaniu i bezawaryjnosci zycze:))
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie martw sie tez musze isc ;.... ktos musi robic zeby ktos mogł lezec...- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mario autko nie zarzygane?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale chodzi ci o kiere czy o fotel ?? o fotele kiere mowiles ze obszywales na gieldzie chyba z tego co pamietam- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Egon napisz mi gdzie to obszywaja te elementy;p albo jakis namiar;) co wczoraj mowiles na spocie - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kix
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta