Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sysek27

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sysek27

  1. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Też już sprawdziłem dzięki za link bo wiadomo w opisie każdy pisze, że ma ori, ale jeszcze z ciekawości chciałbym wiedzieć czy te D1S też podejdą.
  2. Nie takie rzeczy się robiło Tylko ciekawe jaki był efekt tych prac:decayed: Jeszcze dzisiaj jak skończę bawić się w aucie to pokażę Ale ja nie chcę oglądać czym ty się bawisz w aucie:decayed:
  3. Nie takie rzeczy się robiło Tylko ciekawe jaki był efekt tych prac:decayed:
  4. No to przynajmniej tyle:thumbup1:
  5. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czyli co D1S odpada?
  6. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ciekawe bo optycznie D1S i D3S wyglądają tak samo ciekawe czy jest jakaś różnica " w środku":eusathink:
  7. Jak będę mógł trochę poprowadzić to nie ma problemu:wink:
  8. Witamy Bolka na forum. Jak tam RS4 sprawuje się? Wpadnijcie po mnie pojedziemy znów bokami trochę polatać
  9. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No właśnie ja też słyszałem, że ori są D3S, ale ktoś mi też mówił, że D1S też pasuje i teraz nie wiem co robić?
  10. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mistrzu a Ty się orientujesz jakie żarniki siedzą w B8 bo mi jeden padł i muszę coś kupić
  11. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie a tak z innej paczki bo pada mi żarnik w jednej lampie i teraz pytanko jakie tam siedzą żarniki D3S czy jeszcze coś innego macie jakieś sprawdzone źródło gdzie kupić takie żarniki:eusathink: ---------- Post dopisany at 14:50 ---------- Poprzedni post napisany at 14:48 ---------- Poczekam jeszcze co mi czorny_07odpisze i ewentualnie będziemy coś działać
  12. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Aktualnie czekam na odpowiedź kolegi czorny_07 czy w ogóle będzie się można podpiąć podpiąć pod jego zamówienie jak będę coś wiedział to dam znać.
  13. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No tak tylko teraz ktoś by musiał jakiś fajny projekt zrobić bo ja nie bardzo w tych programach siedzę
  14. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie co Wy na to, aby odświeżyć temat i dołożyć projekt do zamówienia które kręci się w tym wątku: http://a4-klub.pl/b5-battalion-176/zamowienia-projekt-t-shirt-zamowienie-20-01-a-257048/ i zamówić takie koszulki tylko czy ktoś ma kontakt z gościem co robił ten projekt albo czy ktoś ogarnięty w tych sprawach mógłby coś zmontować
  15. Ja też się "bałem" silnika 2.0TDI, ale w końcu kupiłem B7 z 2006roku z takim silnikiem o oznaczeniu BPW w momencie zakupu miał przejechane 153000 jak sprzedawałem miał coś koło 215000 ostatnie 20000 zrobiłem już na programie na 160 parę PS i powiem tak auto śmigało aż miło nic nie robiłem DPF nigdy się nie odezwał zawsze palił dobrze nawet przy -27stopni mrozu zawsze będę miło wspominał to auto wiadomo może akurat mi się trafiła zadbana sztuka, ale wyznaje zasadę, że jeśli auto dostanie regularnie wszystkie wymiany i ktoś dba o auto no i jeśli kupimy auto z pewnym przebiegiem a nie z ''magicznym allegrowym'', to wtedy musi pojeździć no chyba, że się trafi jakaś felerna sztuka z poniedziałkowej zmiany co składali Polacy po ostrym weekendzie:decayed:
  16. No nie za darmo ale to lekka przesada. Ja wiem puma że ty nie patrzysz na kasę ale dla mnie to jest przesada, dlatego stwierdziłem że wolę sobie to sam zrobić niż płacić kokosy za głupią wymianę szyby Tu nie chodzi o to czy ktoś patrzy na kasę czy nie bo to trochę błędne myślenie, patrz będziesz musiał kupić klej do szyb i primer no to wyjdzie jakiś 50-60zł nie wiem czy w B5 potrzebujesz też uszczelkę nową bo nie siedzę w tym modelu za bardzo musisz starą szybę wyciąć a tego nożem zwykłym nie zrobisz możesz próbować ale szkoda rąk...no chyba, że masz jakiegoś znajomego co ci pożyczy sprzęt do wycinania szyby teraz policz czas jaki na to poświęcisz no i jeszcze ryzyko, że jak będziesz robił sam czy wszystko będzie ok tzn. czy będzie szczelne...zaoszczędzisz jak odliczysz swój czas 50zł i jeszcze nie wiesz jak to wyjdzie więc ja bym odpuścił temat spróbuj jeszcze zapytać u gościa tu naprzeciwko lentexu na takiej rampie jak zjeżdżasz z wiaduktu to po prawej stronie na wysokości Pizzerii Mamamii:wink:
  17. sysek27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie no pojedziemy Fordem bo Sprinter załadowany będziesz o 18.
  18. sysek27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A nie chcesz Sprinterem jechać będzie szybciej:decayed:
  19. sysek27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Moje naleśniki odkupił z B7:decayed:
  20. sysek27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :whistling:
  21. sysek27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja wysyłam przez znajomego co ma wulkanizacje pakuję po 2szt. razem, ale wysyłka musi być po wpłacie na konto i ostatnio za 4x17" płaciłem 45zł
  22. Rozumie, że chodzi Ci o to, że masz felgi z otworem 57,1 i chcesz je założyć do B8 i jak na moje rozumowanie to żeby zrobić takie przejcie to taki dystans będzie miał gdzieś min. 12mm no, ale niech się wypowie ktoś to już to przerabiał
  23. W B6 jest 57,1mm skoro piszesz, że jak miałeś te felgi w B6 założone i potrzebowałeś pierścienie to w B8 obędzie się bez, ale to już musisz do auta przymierzyć i wszystko się wyjaśni.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.