Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sysek27

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sysek27

  1. sysek27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    +1:wink:
  2. sysek27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Albo B8 kupić
  3. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No niestety, jakoś przez 3 lata, od kiedy go mam nie składało się, żeby zaprezentować, ale w najbliższym czasie umyję i pstryknę parę fotek , czas najwyższy... No to czekamy:wink:
  4. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    PROXIMPUH masz gdzieś zdjęcia Twojego autka bo zapowiada się ciekawie:whistling:
  5. Ty się nie śmiej bo nie wiesz z czego Twoje audi jest składane:decayed:
  6. No to przynajmniej tyle a taki fajny GTI był
  7. Też coś słyszałem na ten temat są gdzieś jakieś focie tego auta stało mu się coś?
  8. Ładnie tylko z przodu do kompletu przydałby się spojler w kolorze satynowym no i skorupa z S-line wtedy by to miało ręce i nogi:wink:
  9. Ładne z tymi nakładkami, ale poważnie ten syf na dywanach:kwasny:
  10. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Daj do ciepłej wody żeby guma się miękka zrobiła ja nawet nie mówię jak się przy moich nawku...em:wink:
  11. No właśnie też nic nie mam w planie chyba sobie drina walnę i zostanie mi wieczór z panną w domu:naughty:
  12. Czarny grill piękny, ale znaczek bym zostawił w chromie sam tak będę u mnie na wiosnę robił
  13. No szczerze to powiem, że na początku jakoś tak dziwnie było bo jeszcze ciemne szyby mam i jest naprawdę ciemno podoba mi się bardzo całkiem inne auto:banan: Słyszałem że jest tak ciemno że boisz się samemu jeździć teraz:decayed: Nie martw się mam z kim jeździć ---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:34 ---------- PS. PUMA jakieś plany na dziś wieczór?
  14. No szczerze to powiem, że na początku jakoś tak dziwnie było bo jeszcze ciemne szyby mam i jest naprawdę ciemno podoba mi się bardzo całkiem inne auto:banan:
  15. Mam jakieś tam fotki ostatnich prac, ale jak widać pogoda nie nastraja ja już chcę wiosnę... Przy okazji doszło też podświetlanie lusterek w daszkach przeciwsłonecznych: No i dwururka zlikwidowałem też wycieraczkę tylnej szyby:
  16. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    PROXIMPUH zapomniałem wcześniej podziękować za linka z podsufitką:notworthy:
  17. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Najlepsze jest to, że teraz siadam do auta wkładam kluczyk i temp. jest a rano nie było ciekawe...
  18. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ok zaraz idę sprawdzić dzięki:wink:
  19. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pomożesz:cry:
  20. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak, ale cały czas było dopiero teraz zauważyłem, że nie ma menu mam od HAMER-a..
  21. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzisiaj rano jak jechałem to zauważyłem, że na wyświetlaczu MMI na dolnym pasku nie pokazuje mi temp. jaka jest ustawiona na klimatyzacji a wcześniej to było co tym zrobić:eusathink:dodam, że mam MMI 2g.
  22. Ładny Nm wyszedł
  23. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie ja miałem coś podobnego sorki, u mnie też wszystko działa tylko jak VCDS podepnę to wyskakuje ciągle ten błąd: Address 07: Control Head Labels: 8T0-035-7xx-07-H.clb Control Module Part Number: 8T0 035 729 N HW: 4E0 035 729 Component and/or Version: Interfacebox H43 5150 Software Coding: 0040001 Work Shop Code: WSC 00000 000 08192 Additional Info: 8T0919609 E0380 BedienteilH08 0100 Additional Info: Geraet 08192 VCID: 448C4E4E38C1C93C Fault Codes have been Erased 1 Fault Found 00003 - Control Module 005 - No or Incorrect Basic Setting / Adaptation Freeze Frame Fault Status: 01100101 Fault Priority: 5 Fault Frequency: 1 Reset counter: 231 Mileage: 173748 km Time Indication: 0 Date: 2012.11.17 Time: 13:52:34

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.