Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sysek27

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sysek27

  1. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To czekam:wink:
  2. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A co to za bajer?
  3. sysek27 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    W Niemczech już dobry 1000euro mandatów zapłaciłem i jeszcze nigdy punktów nie dostałem:wink:
  4. No na pewno trzeba instalację przerobić do tego dochodzi odpowiednie kodowanie, ale nie jest to chyba powszechnie znane bo ktoś na tą wiedzę pracował i raczej za freee nic nie będzie:wink:
  5. Ja po założeniu gwintu też miałem takie odgłosy głównie właśnie jak jechałem po kostce brukowej i okazało się, że amorki niby nowe, ale wadliwe wymienili na gwarancji i teraz jak ręką odjął
  6. Od spodu auta mniej więcej na wysokości fotela od pasażera:wink:
  7. Szczerze to Ci powiem, że własnie jak miałem w B7 225/40/18 to był taki efekt w koleinach, że auto pływało a teraz na 245/35/19 nie zauważyłem czegoś takiego:wink:
  8. Ja bym się już nie pchał w podróby miałem kiedyś jedne i lakier schodził i trochę "miękkie" były teraz jeżdżę na ori 19" z S5 i śmiga się aż miło nie widzę wielkiej różnicy jeśli chodzi o komfort między 18" a efekt wizualny dużo lepszy szczególnie jeśli chodzi o B8
  9. Jak będziesz ją miał u siebie to może i ja bym u siebie tyła przeleciał bo chodzi mi dystans po głowie:wink:
  10. Co prawda dopiero przyszła żona ciągle słyszę jakieś teksty na temat, ale wczoraj był najlepszy: Do kogo muszę napisać, żeby to zablokować
  11. A5 W jakim wieku córa? 18 i 14 moga ci zrobić rezerwacje Ah zapomniałem mam tylko B6:kwasny:[/Q Dobra Andrzej 18stka dla mnie idealnie:decayed: PS. Ja mam zawsze czyste auto wewnątrz i zewnątrz Powiedziałbym coś:whistling:
  12. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja mam u mnie: 8T0 035 729N- czyli nici z TV:kwasny: a komfort mam: 8K0 907 064 DQ i teraz moje pytanie czy to obsłuży automatyczną klapę? ---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:30 ---------- Dobra już wiem, że klapę mi obsłuży czyli będę potrzebował tylko zamek, przycisk, silniki i wiązkę i można działać
  13. Ja u mnie: 8T0 035 729N- czyli nici z TV:kwasny: a komfort mam: 8K0 907 064 DQ i teraz moje pytanie czy to obsłuży automatyczną klapę? ---------- Post dopisany at 19:29 ---------- Poprzedni post napisany at 19:16 ---------- Gdzie ja to napisał myślałem, że jestem w TROOP B8 tak tu często zaglądam, że już mi się wątki mylą
  14. sysek27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W silniku czwarty kanał ostatnie okienko:wink:
  15. Piękna kosa:slina:
  16. To cena dla każdego zwykłego śmiertelnika czy masz jakieś zniżki u nich potrzeba coś jeszcze żeby to podłączyć do 2G czy jest już wszystko w zestawie:wink:
  17. Mi się udało bez ściągania zderzaka najgorzej pierwsze parę zatrzasków a później już leci:wink:
  18. B8 ma otwór centrujący 66,6mm:wink:
  19. Dzisiaj przyszła paczka z Niemiec i trochę jestem rozczarowany opinią w sprawie mojej reklamacji cytuje: "Po dokładnym sprawdzeniu amortyzatorów na specjalistycznych maszynach oraz po poddaniu ich różnym próbom i w różnych warunkach nie stwierdzamy żadnych nieprawidłowości w ich działaniu, ale w trosce o dobre imię firmy oraz w trosce o dobro klienta postanowiliśmy wymienić dwa przednie amortyzatory na nowe mamy nadzieje, że opisane przez Pana stuki ustąpią" Założę to w sobotę i zobaczę ciekawe co z tego wyjdzie:wink: ---------- Post dopisany 02-03-2013 at 17:34 ---------- Poprzedni post napisany 25-02-2013 at 19:12 ---------- No i dzisiaj założyłem i jest cisza nareszcie jednak moje przypuszczenia były dobre winne były ich amorki:wink:
  20. Ja jak na razie jestem na liście rezerwowej więc nie wiem czy wjadę... ---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ---------- Ty MEFJU będziesz coś wiedział bo muszę na szybko dać odpowiedź co jest wart silnik 3.0TDI w A6 o mocy 224PS 2006r. nie znam oznaczenia silnika, ale może powiesz co to jest warte i jakie oznaczenie jest dobre w tych silnikach?
  21. Jasne jasne... ---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 20:17 ---------- Jadę wysłałem wczoraj deklarację i się dowiedziałem, że jestem na liście rezerwowej...zobaczymy może być ciekawie:naughty:
  22. sysek27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie na szybko potrzebuje info czy A6 2006rok 3.0TDI 224PS to jeszcze ten z felernych silników jakie oznaczenie najlepiej brać wiem, że na pewno to gdzieś jest tylko na szybciocha muszę wiedzieć
  23. Jeśli faktycznie już będziemy na letnich set'up-ach latach to można coś pomyśleć o jakimś spocie:wink:
  24. Takie uroki jak się dużo ludzi zna takie wiadomości się szybko roznoszą ---------- Post dopisany at 06:51 ---------- Poprzedni post napisany at 06:49 ---------- PS. Panowie kiedy lato zakładacie ja w sobotę wkładam gwint jestem ciekawy czy te stuki dalej będą i się tak zastanawiam czy już kół od razu nie założyć za jednym ściąganiem:whistling:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.