Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Felgi 18" repliki??


prof87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie, potrzebuję felgi na letnie opony, więc zdecydowałem się na 18" i tak sobie obrałem z allegro kilka wzorów które mi sie spodobały np. FELGI AUDI 18 5X112 A3 A4 S4 A5 A6 S6 A8 Q3 Q5 ALU (3063882171) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.. No i latałem dziś po wszystkich warsztatach w okolicy żeby mi coś podobnego dobrali z swojej oferty... Dowiedziałem się że te wszystkie felgi z allegro to repliki oryginalnych felg Audi i dlatego są takie tanie, prawie wszystkie wzory po 2099 zł za komplet... Powiedziano mi że Oni szczerze by sie nie pakowali w takie coś, bo to chińskie podróbki z których schodzi łatwo farba no i sie krzywią na kazdej większej dziurze. No i że za porządna felgę to ja muszę liczyć przynajmniej z 800 zł za sztukę, otrzymałem też ulotkę firmy AEZ oraz DOTZ że radzą mi coś z tych wybierać... Co na to powiecie, zgadzacie się z tym że to na allegro to dziadostwo?? No bo na zdrowy rozum to na to wychodzi... Jakie firmy felg jeszcze możecie polecić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety , ale jest to prawda ..... szkoda kasy na chińskie podróby , AEZ oraz DOTZ dobre firmy niestety trzeba zapłacić więcej,

jeśli chcesz kupić w tym budżecie to może bardziej coś ori ale z używki...czasami można trafić w dobrym stanie i po pieniądzach,

lepiej przyinwestować w dobre opony......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę miał do sprzedania coś takiego jakby Cię interesowało bardzo podobne do tego co podałeś. Nie są to podróbki.

thumbnails.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK dzieki Panowie... No takie co Ty masz na zdjęciu to podobne mam na zimówkach założone też orginały z audi... Jeden gość też mi spróbuje używki jakieś wyhaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest chyba najlepszy trop...... powodzenia w szukaniu, oczywiście pochwal sie po zakupie, chętnie ocenimy wybor;)

Wysłane z mojego kombajna :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a są jeszcze jakieś większe wady tych zamienników że nie warto ich kupować? Cena między oryginalnymi jest wielka.

Interesował mnie zakup tych felg

ALU 17" 5x112 AUDI A3 A4 A5 A6 A7 A8 (3038056781) - motoAllegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to są chyba największe wady, jeśli wjedziesz w jedną większą dziurę i już bedziesz miał felgę do prostowania.... no to daj spokój, a wiadomo jak to w Polsce dziura dziurę pogania. Albo co najgorsze po roku zejdzie Ci farba i tylko kupę nerwów z takimi felgami może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się już nie pchał w podróby miałem kiedyś jedne i lakier schodził i trochę "miękkie" były teraz jeżdżę na ori 19" z S5 i śmiga się aż miło nie widzę wielkiej różnicy jeśli chodzi o komfort między 18" a efekt wizualny dużo lepszy szczególnie jeśli chodzi o B8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale 19 to już znowu opony muszą być szerokie... no a ja szerszych jak 225 nie chcę. A pozatym znowu cena jak opon tak i felg wzrasta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to Ci powiem, że własnie jak miałem w B7 225/40/18 to był taki efekt w koleinach, że auto pływało a teraz na 245/35/19 nie zauważyłem czegoś takiego:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 245/40/19 ale jeszcze na nich nie jeździłem zobaczymy jak to będzie latem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...