Treść opublikowana przez sysek27
-
B8 TrOOOOp
Ja mam u mnie to samo niby jakieś kodowanie się nie zgadza ze stanem faktycznym do tego co masz w aucie walczyliśmy kiedyś z WRC przez tel. dobre pół godziny i odpuściłem temat
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Nie no środeczek marzenie:slina:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
No ja...ale zauważyła:wink:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Nie no spoko rozumie, ale żeby mama zwracała większą uwagę na audi niż Ty:decayed::decayed:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
PUMA wzrok Ci szwankuje, że kolegów nie poznajesz:decayed:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Stołki na 99% procent zostaną te co są bo są bardzo wygodne zwolennikiem pełnej skóry wcale nie jestem ewentualnie jeszcze rozważyłbym skórę z materiałem speed ale ceny trochę wysokie jedyne co mi się w środku jeszcze marzy to kiera z RS5... ---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 22:05 ---------- Chociaż fotelami w takiej konfiguracji bym nie pogardził:kox:: AUDI A4 8K B8 S4 S-Line Sportsitze Leder Sitze Lederausstattung Ledersitze Avant | eBay
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Ale będzie sexi dupeczka:kox:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Założyłem dzisiaj sufit S-line ale w środku się klimat zrobiłi i wydech z 3.0TDI też założyłem kurde jest mega:kox: tu jeszcze fotka z placu boju: Jutro postaram się jakieś foty zrobić gotowego autka:wink:
-
B8 TrOOOOp
Panowie mam problem ponieważ zaświeciła mi się rezerwa płynu do spryskiwaczy nalałem do pełna psikłem 3 razy i znów rezerwa mówię co jest dzisiaj znów dolałem do pełna weszło jakieś słabe pół litra rezerwa zgasła co może być przyczyną tego zaświecania się rezerwy podejrzewam, że żeby dojść do czujnika rezerwy to będę musiał grzebać od strony nadkola?
-
B8 TrOOOOp
Ok to daj cynka bo trochę mnie męczy ten temat... Przepraszam Cie Sysek, ale nie miałem możliwości dobrać się do lustra (mam małego smyka w domu). Spoko już rozwiązałem problem:wink:
-
B8 TrOOOOp
Grafik jakiś tam był tylko trzeba mu pomysł podsunąć
-
B8 TrOOOOp
No a co z tymi projektami na koszulki bo IVERSON się tym zajmie tylko trzeba projekty złożyć
-
Montaż i działanie wewnętrznego lusterka fotochrom w A4 B8 2007-2011
Przełożyłem ten element co jest mocowany do szyby ze starego lusterka muszę go tylko psiknąć na czarno:
-
Montaż i działanie wewnętrznego lusterka fotochrom w A4 B8 2007-2011
Ok mocowanie już umie przełożyć teraz jeszcze kwestia kabelków bo w kostce w aucie są 4 a z lusterka wychodzi 6 od czego są te dwa wolne i gdzie je ewentualnie wpiąć.
-
B8 TrOOOOp
Ok to daj cynka bo trochę mnie męczy ten temat...
-
B8 TrOOOOp
A to jest na pewno lustro z Audi? Jakieś nowe mocowanie wpowadzili? Masz numer tego lusterka? Nr :8T0 857 511 AB 4PK i jak patrzę po allegro to lustra o tym numerze mają takie mocowanie jak ja mam w tym starym i teraz nie wiem co z tym robić dlatego pytam czy może da radę przełożyć te element mocujący tylko jak to wypiąć z tego przegubu:eusathink:
-
B8 TrOOOOp
Panowie możecie zerknąć bo dzisiaj zacząłem się przymierzać do mojej podsufitki i już mam problem z lusterkiem bo moje ma takie mocowanie: A to co dostałem do sufitu ma takie: I do tego jeszcze dochodzi różnica w kostkach w sumie i w jednym i w drugim jest 6 kabli różnią się kolorami i rozmiarem pinów i do tego jeszcze w aucie mam kostkę na 6pinów z czego tylko 4 obsadzone a w tym lusterku S-line jest kostka na 8pinów...problem mam głownie z tym mocowaniem a może da się to stare przełożyć do nowego lustra tylko jak to wydostać z tego ruchomego przegubu....no i co z kabelkami dać je tak samo jak są numerami w kostce 8pin do kostki 6pin czy trzeba coś pozmieniać ---------- Post dopisany at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:44 ---------- A może tu by coś wykombinować z tymi koszulkami: http://a4-klub.pl/b5-battalion-176/t-shirt-2013-spring-edition-d-262079/#post3337431
-
Montaż i działanie wewnętrznego lusterka fotochrom w A4 B8 2007-2011
Panowie możecie zerknąć bo dzisiaj zacząłem się przymierzać do mojej podsufitki i już mam problem z lusterkiem bo moje ma takie mocowanie: A to co dostałem do sufitu ma takie: I do tego jeszcze dochodzi różnica w kostkach w sumie i w jednym i w drugim jest 6 kabli różnią się kolorami i rozmiarem pinów i do tego jeszcze w aucie mam kostkę na 6pinów z czego tylko 4 obsadzone a w tym lusterku S-line jest kostka na 8pinów...problem mam głownie z tym mocowaniem a może da się to stare przełożyć do nowego lustra tylko jak to wydostać z tego ruchomego przegubu....no i co z kabelkami dać je tak samo jak są numerami w kostce 8pin do kostki 6pin czy trzeba coś pozmieniać co z tymi dwoma pinami co są wolne skoro w kostce w aucie są 4 kable to co można tam podłączyć
-
Dziwne stuki na gwincie brak pomysłów...
Zawieszenie ciągle jest na reklamacji trwa to już trzy tygodnie pisałem do nich ostatnio maila to dostałem odpowiedź, że ciągle sprawdzają i mam czekać jak skończą to zaraz dostanę info co i jak o efektach poinformuję.
-
B8 TrOOOOp
O naklejkach nie wspomnę nie widziałem się z Arturem z miesiąc jeśli będzie spot w ten weekend to obiecuję obgadać dokładniej kwestię btw. jaka czcionka jest w logo? Z tego co pamiętam to chyba Stencil czy jakoś tak tylko w tej czcionce nie ma rozróżnienia na małe i duże litery i wtedy naklejka będzie trochę z d*py wyglądać bo będzie TROOOOP B8 a dużo lepiej by było tak TrOOOOp B8 bo wtedy to OOOO jest bardziej widoczne takie moje skromne zdanie:wink:
-
B8 TrOOOOp
O naklejkach nie wspomnę
-
Problem z porannym odpalaniem / na zimnym
I jak tam wiadomo coś bo mam podobny problem z firmową T5 silnik 1,9TDI pompki mają dobre korekcje wszystkie nie przekraczają +/- 0,50mg jak auto ciepłe pali od strzała jak postoi całą noc to też odpali, ale na początku przez góra 3-4s lekko nim zatrzęsie świece żarowe wymienione jedyne co to wyskakuje sporadyczny błąd z czujnika temp. paliwa może to mieć jakiś związek bo już głupi jestem co z tym robić :kwasny:nawet rano jak odpali to jak od razu zgaszę i odpalę znów to już jest ok tylko to pierwsze odpalenie jest takie dziwne...
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Pięknie:slina:
-
B8 TrOOOOp
Odebrałem dzisiaj tą podsufitkę i mam tylko problem z lusterkiem bo jest na nim taki numer: 8T0 857 511 AB 4PK, jest do niego taka obudowa: i jest tam kostka 8pinów z czego pierswsze 6 jest obsadzonych a pozostałe są wolne da radę to u mnie podłączyć dodam, że mam aktualnie czujnik zmierzchu i deszczu oraz fotochrom innych bajerów brak może ktoś na szybko podpowiedzieć jak będzie z podłączeniem:eusathink:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
No i tak odebrałem dzisiaj towar i tylko z lusterkiem mam problem bo ma taką obudowę i nie wiem pod co to: Jest tam kostka na 8 pinów z czego 6 jest obsadzonych podpasi to czy muszę tylko inne te osłony założyć