Treść opublikowana przez sysek27
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Ładne kółka idealnie dopasowane:slina:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Nie ma problemu:wink:
-
B8 TrOOOOp
Jak sedan popatrz na tylne spływy są prowadzenia do rolety:wink: zresztą w opisie też jest że avant.
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Podejrzewam, że o tej godzinie będziesz jeszcze spać...chyba , że wstaniesz to o 7 bądź u mnie:naughty:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Na pewno jeszcze nie raz się odezwę
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Dzięki wielkie:hi:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Też to widziałem jutro rano jadę to odebrać możesz dokładniej powiedzieć do której kostki się podpiąć i który pin trzeba coś w kodowaniu zmieniać?
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Jak z gościem gadałem i chciałem trochę urwać na transport to mi powiedział, że nie mam się wygłupiać bo dobrze wiem ile to kosztuje i on wie, że za takie pieniądze to pójdzie w parę godzin...
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Już się doczekać nie mogę tylko kiepsko z czasem teraz i nie wiem może w przyszłym tygodniu dopiero to ogarnę i przy okazji ten wydech założę
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Średnio:kwasny: ---------- Post dopisany 11-02-2013 at 11:11 ---------- Poprzedni post napisany 21-01-2013 at 10:55 ---------- Audi A4 8K S- line avant podsufitka (3021696942) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Jutro jadę po sufit S-line:banan:
- B8 TrOOOOp
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Kolego SIOMON masz swoje auto opisane w dziale B6 bo jakoś nie kojarzę Cię byłeś kiedyś na spocie?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Podejrzewam, że dzisiaj to bieda z kierowcami..., ale mnie dynia napie....ala
-
auto + laweta Pytanie
Jeśli Twoje audi ma DMC 1950kg to przyczepa, która zapniesz nie może mieć więcej DMC niż 1550kg bo wtedy suma przekroczy 3,5t i już musisz mieć BE sam się z nimi parę razy podczas kontroli męczyłem zrobiłem sobie E i od tego czasu mam spokój:wink:
-
B8 TrOOOOp
Sprawdzałeś osobiście własnym miernikiem? Sprawdzałem zresztą auto ma najechane już 178tyś i przód jest trochę "opiaskowany" od kamieni, ale śladów rdzy nie zauważyłem.
-
B8 TrOOOOp
Ja mam 2008r i ori lakier i nie zauważyłem, żeby coś się działo.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Czyli co?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Pany ma ktoś namiar na Dzo-Dzo bo mam jedną zaległa sprawę do niego a nr tel. chyba zmienił i na forum był ostatnio 04.2012:whistling:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Piękne foteliki a, że tak spytam co robisz ze starymi stołkami nie chciałbyś sprzedać tylnych plastików z siatkami:whistling:?
-
B6 DIVISION
RS ja Cię bitte przeczytaj opis aukcji jeszcze raz: Es handelt sich um nachbauten nicht Originalteile
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
W sumie to byle na przymiarkę starczyło a jak będzie ok to kupię dłuższe śruby, wysłałem w piątek gwint na reklamację niby mają na rozpatrzenie 1-2tygodni w zależności od tego ile będą mieli roboty i będą to sprawdzać na jakiejś specjalnej maszynie a o efektach mnie mailem poinformują ciekawe co z tego wyjdzie:whistling:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Ciekawe czy u mnie te co teraz mam wystarczą ile gwintu powinno być wkręcone, żeby było to bezpieczne?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Znowu:facepalm: Poszło:decayed: ---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ---------- Ma ktoś może śruby tak żebym mógł przymierzyć felgi na lato z 5mm dystansem bo nie wiem czy mi to w ogóle wejdzie a nie chce kupować nie potrzebnie:wink:
-
[B8 CAGA] Phantom black, Full s-line, navi 3G, skóry, LED. Set Up zimowy!!!
Ja robiłem w ECU i też tyle płaciłem u mnie wyszło 181,9KM i 397Nm autko fajnie odżyło Mirek powiedział, że bezpieczna granica dla tych aut na seryjnych gratach to max. 185Km później wydech się za bardzo grzeje:wink:
-
B6 DIVISION
Napisał wtedy tak: CHYBA usunął...ale skoro tak to nie może być w DIVISIONIE! PUMA co ty odpierdalasz?? Miałem swoje powody aby usunąć, nie chce mi się publicznie pisać o tym. Jeżeli jest taka potrzeba proszę usunąć mój samochód z tej listy tam:hi:, no Patryk teraz to, żeś pocisnął...poprostu nie chcesz wchodzić w utarczki w swoim temacie! a ta lista to skoro Ci to teraz takie obojętne to po co wczesniej składałeś wogóle swoją kandydaturę Artur nie chodzi tutaj o jakieś utarczki itd. Mam powody które chciał bym zatrzymać dla siebie bo nie chce otwierać bez sensownej dyskusji. Co do Divisionu to tak jak napisałem jeżeli trzeba, proszę mnie usunąć.