Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CAGA] Phantom black, Full s-line, navi 3G, skóry, LED. Set Up zimowy!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi:

Jak juz co niektórzy wiedzą to zmieniłem furkę a mianowicie to przeskok z B6 na B8

Rocznik 20/10/2009

Pierwsza rejestracja 03/11/2009

2.0 TDI CAGA 143 bhp

Jestem drugim właścicielem tego auta. Pełna historia serwisowa z ASO. Jest bardzo zadbana co dla mnie ba bardzo duze znaczenie. To auto ma wszystko co mi do szczęści potrzeba a dokładniej :decayed:

- phantom czarna perła :banan:

- s-line wewnętrzny (czarna podsufitka, logo na fotelach itp)

- s-line zewnętrzny

- Navi 3G z twardym dyskiem + BT + DVD i wybieranie głosowe :naughty:

- Audi Music Interface z kablami w schowku na USB, Ipoda itp.

- klimatyzacja 3-strefowa

- pełna skóra

- lusterka fotochromy

- zawieszenie s-line

- felgi 18" s-line z oponami Pirelli P-zero Rosso

- ori czarne szyby

- chrom wokół szyb

- manual 6 biegów

- multifunkcyjna kierownica s-line

- bixenon + LED przód

- światła LED tył

- coming/living home

- iso fix

- wykończenie wnetrza w szczotkowanym aluminium

- kolorowy wyświetlacz z pełnym FIS-em

- czujnik deszczu i zmierzchu

- tempomat

- ABS+ESP+ASR+EBD

- system start/stop (ustrojstwo :thumbdown: dobrze, ze idzie wyłączyć)

I pewnie wiele innych kwiatków o których jeszcze nie wiem bo jak na razie za każdym razem jak wsiadam do tego auta to kopara mi opada :grin:

Z czasem uzupełnię opis jak odkryje resztę zabawek :wink:

Plany:

- program w kwietniu jak będę w PL bo teraz to to nie jedzie w porównaniu do B6 :facepalm:

- jakieś fele 19" najlepiej rotory :)

- ściągniecie oznaczeń z klapy bagażnika, zostanie tylko TDI - zrobione

Po nabyciu VCDS-a odblokowałem:

- Gauge Test/Needle sweep oraz Lap Timer

- Odblokowanie ukrytego menu w MMI 3G

- Wskazanie naładowanie akumulatora

- Włączenie pulsacyjnych świateł STOP podczas awaryjnego hamowania

- Wyłączenie naciskania pedału hamulca podczas odblokowywania hamulca ręcznego

- Obniżanie sie lusterka przy włączeniu wstecznego

26-01-13 wymieniony został dwumas i sprzęgło :banan:teraz można się bujać :decayed: Dobrze, że autko było na gwarancji bo koszt rzędu 7 tys zł przeszedł bokiem :naughty:

A tutaj jak autko sie prezentuje już po użyciu IronX-a, Prikbort-a, glinki i nałożeniu politury oraz wosku :decayed: został mi jeszcze do ogarniecia środek czyli nałożenie Gliptona na skórę.

c35f043591a98218med.jpg

4e15d081cdcafcbfmed.jpg

6cdfa130d98ab16fmed.jpg

b8aca401e2e38e26med.jpg

746db132f2555d44med.jpg

dab9799f6c2824c0med.jpg

09090db5f58a7ab9med.jpg

f91fb53270a04835med.jpg

cc702c8d3be565fdmed.jpg

c82d8e29511c2bd0med.jpg

d60073c6b17db849med.jpg

1934d9f1f7ad0ab9med.jpg

a07e030cb51ee32emed.jpg

Skóry po zastosowaniu Gliptona:

Efekt na zdjęciach nie jest aż tak zauważalny ale mikrofibry i woda wyglądały tragicznie :facepalm:

b4fa183f1420ad19med.jpg

ebd23cc18860e2f2med.jpg

ba159595c89be0b9med.jpg

7b00b740803840a7med.jpg

Opublikowano

piekna sztuka, gratki s-lina:slina:

Opublikowano

Ejjj co takie małe zdjęcia??? Gratulacje furki :decayed:

Opublikowano

Gratki Pawlo super fura i za***isty kolor:slina:

Opublikowano
  • Autor

Zdjęcia poprawione :wink:

Opublikowano

:kox::kox::kox: szkoda tylko że źle naprawiony - zamontowali kierę nie po tej stronie :decayed::wink:

Graty zakupu - oby kręciły się kółka jak najdłużej :good::good::good:

Opublikowano

Paweł, nie pierwszy raz to mówię: gratki furacza :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Graty zakupu :thumbup1: piekny S LINE i pozazdroscic MMI 3G :slina:

Nie łapie jaka jest różnica miedzy 2G a 3G więc narazie sie tak tym nie kręce

---------- Post dopisany at 18:48 ---------- Poprzedni post napisany at 18:47 ----------

Dzięki Filip :decayed:

Jak porobie lepsze fotki to zrobie porządek w opisie i ze zdjeciami. Teraz to tak na szybko były robione fotki i opis :kwasny:

Opublikowano

Super wyposażenie zazdraszczam s-line wew. miliona kilometrów życzę:wink:

Opublikowano

B. ładna. :hi:i jeszcze pełny s-line. :kox:

Opublikowano

Pięękna sztuka Paweł:decayed: Ciężko tu o taką w sensownych pieniądzach :wink: gratuluje zakupu:hi:

Opublikowano

Bardzxo ładny furacz , wydeszek na dwie strony i już będzie wszystko na zewnątrz co powinno mieć :kox::naughty::naughty::kox:

Opublikowano
  • Autor

Już wiem o co lata z navi 3G :decayed:

Joystick i jazda po mapie. Po najechaniu np na stację benzynowa pokazuje jej wszystkie dane i adres. Pewnie jeszcze jakieś inne zastosowania ma ta navi ale jak narazie doszedłem do tego :wink:

---------- Post dopisany at 19:39 ---------- Poprzedni post napisany at 19:36 ----------

Pięękna sztuka Paweł:decayed: Ciężko tu o taką w sensownych pieniądzach :wink: gratuluje zakupu:hi:

Wiem coś na ten temat. Długo nie szukałem bo jak zobaczyłem tą to innej już nie chciałem. Wyposażenie i stan techniczny mnie rozłozył na łopatki :decayed:

Opublikowano

nie tylko, 3G ma m.in. mapy 3D (w niektórych miastach), dysk twardy (a na nim mapę), DVD (zablokowane w trakcie jazdy, ale można to spokojnie odblokować), trochę większy wyświetlacz i parę innych dupereli. tak w ogóle to gratulacje po raz kolejny, auto masakrycznie piękne. parę pomysłów na mody bym już miał :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Właśnie zauważyłem, ze mam jakis Start/stop system. O ile dobrze kminie to samochód sam gaśnie na swiatłach i odpala sie sam jak wcisne sprzegło.

Każda A4 B8 to ma??

Dzięki Jedrekx za szybkie wytłumaczenie o navi 3G :decayed:

Za kazdym razem jak wsiadam do tego auta to wynajduje cos nowego :decayed:

Opublikowano

Ta, gaśnie na światłach i zapala jak wciśniesz sprzęgło, nie każda ma :) Ale mnie by trochę denerwował ten system chyba :P Koło gałki biegów masz guzik do wyłączenia go:wink:

Opublikowano

ja np. tego nie mam.. i dobrze mi z tym :decayed:

Opublikowano

Gratki furacza:wink:

Jeżdżę od czasu do czasu europkarowym Passkiem z start-stopem i zastanawiało mnie jak się ma do tego smarowanie turbiny, walka rozrządu i wpływ na DPF, zwłaszcza podczas regeneracji?:eusathink:

Opublikowano
  • Autor

Jest guzik do wyłaczenia tego. Raczej tego nie będe używał ale jak już jest to niech jest :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.