Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CAGA] Phantom black, Full s-line, navi 3G, skóry, LED. Set Up zimowy!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ładna fura. Też bym chciał mieć MMI 3g:kox:

Opublikowano
Jest guzik do wyłaczenia tego. Raczej tego nie będe używał ale jak już jest to niech jest :)

Ja się tak"ogólnie" :decayed: pytałem czy są jakieś techniczne różnice pomiędzy motorami "bez" i "z":wink:

Opublikowano
  • Autor
Jest guzik do wyłaczenia tego. Raczej tego nie będe używał ale jak już jest to niech jest :)

Ja się tak"ogólnie" :decayed: pytałem czy są jakieś techniczne różnice pomiędzy motorami "bez" i "z":wink:

Nie mam zielonego pojęcia :decayed:

Co ile w B8 sugerowana jest wymiana rozrządu w silniku 2.0 TDI??

Opublikowano

180 tys km... ale ja planuję wymienić wcześniej :wink:

Opublikowano
  • Autor

Lepiej wcześniej niż za późno :)

Opublikowano
Właśnie zauważyłem, ze mam jakis Start/stop system. O ile dobrze kminie to samochód sam gaśnie na swiatłach i odpala sie sam jak wcisne sprzegło.

Każda A4 B8 to ma??

Dzięki Jedrekx za szybkie wytłumaczenie o navi 3G :decayed:

Za kazdym razem jak wsiadam do tego auta to wynajduje cos nowego :decayed:

ja to mam i da się przyzwyczaić do tego ustrojstwa, tylko uwaga na akumulator bo masz system AGM i kupę drogiego żelu który nie jest tak stabilny jak te stare poczciwe.

masz pewnie też odzyskiwanie mocy przy hamowaniu :wink: nie wiem czy ta funkcja będzie działać jak latasz bokiem...

Graty autka - :jerk:

Opublikowano

Gratulacje B8 :thumbup1: Jaki masz przebieg ?

Opublikowano
  • Autor

Spory :wink:

Opublikowano

Spory to pojecie wzgledne ;)

Opublikowano
  • Autor

126 tysiaków czyli spory według mnie :wink:

Opublikowano

Tragediii nie ma bywaly wieksze.

Opublikowano
  • Autor

Auto serwisowane w ASO. ostatni przegląd na 118 tysiaków.

Dwumas nie był wymieniany ale kupując to auto nastawiłem sie na wymiane dwumasa więc sie o to nie martwie. Narazie zadnych objawów tego zeby trzeba było je wymienic nie ma ale inaczej podchodzi sie do sprawy jak wiesz, ze czasami będzie trzeba je wymienić.

W kwietniu jak będę w PL to wymienie tylko klocki, tarcze i może rozrząd.

Opublikowano

Piękny avancik:wink:Witaj w klubie:banan:

Opublikowano
W kwietniu jak będę w PL

Ludzie, znowuż będą się "Angliki" lewa strona 110 wlekli:doh::grin:

Opublikowano

Zajefajny Czarnuch :slina:

Opublikowano

Ja tez bede w kwietniu w PL :grin:

Opublikowano
Ja tez bede w kwietniu w PL
:facepalm:bosze,jeszcze jeden:polew:

jak tak dalej pójdzie, to może spota gdzieś na czwórce zrobimy?:drinks:

Opublikowano
W kwietniu jak będę w PL

Ludzie, znowuż będą się "Angliki" lewa strona 110 wlekli:doh::grin:

chyba mph :naughty:

gratki furki, fajnie ze avancik wybrales i s-sline

Opublikowano

Fajna furka i ładny wypas, na wyspach chyba sporo S-line zew lata co ? Graty auta :wink:

Opublikowano
  • Autor
W kwietniu jak będę w PL

Ludzie, znowuż będą się "Angliki" lewa strona 110 wlekli:doh::grin:

Ja śmigam naszymi autostradami więc 110 pojade ale w milach :decayed:

---------- Post dopisany at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ----------

Zajefajny Czarnuch :slina:

Dzieki wielkie. Wreszcie mam swojego czarnucha i bedę mógł poszalec z woskiem :decayed:

---------- Post dopisany at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ----------

Fajna furka i ładny wypas, na wyspach chyba sporo S-line zew lata co ? Graty auta :wink:

Na wyspach cięzko znaleźć B8 z Ledami a znaleźć pełnego s-lina z ledami przód tył i navi 3G to jak wygrac w totka. Mi sie jakoś udało choc długo nie szukałem i do tego daleko nie musiałem po niego jechac bo tylko jakieś 100km

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.