Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAGA] Phantom black, Full s-line, navi 3G, skóry, LED. Set Up zimowy!!!


Pawlo 2004

Rekomendowane odpowiedzi

Tak zle nie jest jesli chodzi o navi 2g i pelny sline. Ale tak jak Pawlo pisze 3g to ma naprawde garstka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VCDS zamówiony więc jak dojdzie to zacznie sie siedzenie w aucie i odblokowywanie wszystkiego co tylko możliwe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka fajna ale ten czarny phantom to wcale nie takie łał. Sam mam ten lakier i powiem szczerze że jak kumpel obok mnie parkuje swoją Hondą czarną Accord to mi wstyd, wygląda ta moja czwórka jak by była zawsze niedomyta. No ale ... A4 to A4 i za Accorda nie zamienił bym he :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka fajna ale ten czarny phantom to wcale nie takie łał. Sam mam ten lakier i powiem szczerze że jak kumpel obok mnie parkuje swoją Hondą czarną Accord to mi wstyd, wygląda ta moja czwórka jak by była zawsze niedomyta. No ale ... A4 to A4 i za Accorda nie zamienił bym he :)

Też mam ten lakier. Utrzymanie go w bdb stanie to masakra jakaś. Zawsze chciałem czarny a teraz mam i nie do końca się cieszę z tego powodu. Jak się dobrze nie nawoskuje to ledwo to wygląda:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka fajna ale ten czarny phantom to wcale nie takie łał. Sam mam ten lakier i powiem szczerze że jak kumpel obok mnie parkuje swoją Hondą czarną Accord to mi wstyd, wygląda ta moja czwórka jak by była zawsze niedomyta. No ale ... A4 to A4 i za Accorda nie zamienił bym he :)

Też mam ten lakier. Utrzymanie go w bdb stanie to masakra jakaś. Zawsze chciałem czarny a teraz mam i nie do końca się cieszę z tego powodu. Jak się dobrze nie nawoskuje to ledwo to wygląda:kwasny:

Mogę się podpiąć pod wasze słowa koledzy. Lakierek phantom black LZ9Y o ile się nie mylę ładny ale trzeba się nastawić na ciągłe mycie żeby okazał swój urok. Dobry wosk też załatwia sprawę :wink:

Mogłem brać już obciachowy biały albo grafit :decayed: ale czarny to zawsze czarny... gangsta :naughty:

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy tam wiecie :decayed:

W moim garażu jest arsenał politur i wosków więc zobaczymy jak to wszystko bedzie wygladac jak sie to wszystko nałozy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW hahahaha , co jeszcze szwagier ma ? :facepalm: a reszta rodziny ? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to tym raczej handluje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna sztuka! :good: Koło mi się podoba!

Dzięki :)

Zwykłe s-line koła ale tez mi się bardzo podobaja i jak znalazłem tą A4 to się ucieszyłem, ze jest na tych kołach :decayed:

Szkoda, ze to nie 19" ale może na lato wpadną 19" rotory :wink:

---------- Post dopisany 21-01-2013 at 13:00 ---------- Poprzedni post napisany 20-01-2013 at 00:44 ----------

Dzisiaj zakupiłem 2 nowiutkie opony Pirelli P Zerro Rosso :decayed: bo na przodzie były już podjechane i siedziały na aucie od nowości czyli od 10/2009.

Tył ma nadal jakies 5 mm bierznika a na przodzie na środku było 3 :kwasny:

Teraz będzie wszystko tak jak być powinno :wink:

---------- Post dopisany 24-01-2013 at 13:01 ---------- Poprzedni post napisany 21-01-2013 at 13:00 ----------

Auto odstawione do mechanika na wymianę dwumasa i sprzęgła. Zobaczymy jak się angielski serwis spisze :whistling:

---------- Post dopisany 26-01-2013 at 18:08 ---------- Poprzedni post napisany 24-01-2013 at 13:01 ----------

No i jestem po wymianie dwumasa :decayed: wszystko na częściach zamówionych w serwisie Audi

Koło dwumasowe - 0B1 105 266 AE cena 4410.24zł :shock3:

Łożysko - 0B4 141 165 cena 307.93zł

Łożysko - 0B4 198 165 cena 418.25

Tarcza sprzęgła - 0B1141015C cena 1884.68

A cała impreza łącznie wyszła 7021.10zł :doh:

Dobrze, że auto miałem na gwarancji i mnie ten wydatek ominął :dancing::dancing::dancing:

A to stare graty :decayed:

2013_01_26_15_42_19.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było zrobic fote tarczy sprzegła :wink:

A dlaczego??

Ogólnie wcześniej sprzęgło ciężko mi chodziło a teraz tak delikatnie sie wciska, ze masakra. Na początku nie potrafiłem aż jechac :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...