Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAGA] Phantom black, Full s-line, navi 3G, skóry, LED. Set Up zimowy!!!


Pawlo 2004

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chcesz zrobić rozsądny program beż wyciskania max możliwości silnika to możesz spokojnie spodziewać się delikatnego spadku spalania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy butowaniu spali więcej , a przy normalnej jeździe spali mniej:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak samo jak miałem w B6, jak butowałem to auto jechało i tym samym więcej spaliło ale na trasie jak sie płynnie jechało to spalało mniej.

Tak więc już nie mogę się doczekać kwietnia i zrobienia programu :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Ci powiem, że jestem naprawdę w szoku.. po programie spalanie na trasie Bydgoszcz - Toruń (trasa, którą pokonuję prawie codziennie) przy tej samej jeździe spadło mi o ok 0,5 litra/100km. trzeba było w marcu przyjechać i od razu Bukowinę zaliczyć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jędrek chętnie bym odwiedził Bukowine ale niestety w UK nowy rok rozliczeniowy zaczyna sie od kwietnia a co za tym idzie nowe urlopy tez zaczynają się od kwietnia więc dlatego dopiero w kwietniu będę miał urlop i będę w PL a poza tym mam jeszcze inne sprawy związane z tym terminem w PL ale obiecuję, że w Bukowinie prędzej czy później sie pojawię jak juz wróce do PL a to niedługo jak skończę budowę domu bo wtedy powrót do ojczyzny na stałe :wink:

---------- Post dopisany 02-02-2013 at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany 29-01-2013 at 20:02 ----------

Termin w EcuProject zaklepany na 19 kwietnia :decayed:

A druga sprawa dzisiaj były kodowania:

- Gauge Test/Needle sweep oraz Lap Timer

- Odblokowanie ukrytego menu w MMI 3G

- Wskazanie naładowanie akumulatora

- Włączenie pulsacyjnych świateł STOP podczas awaryjnego hamowania

- Wyłączenie naciskania pedału hamulca podczas odblokowywania hamulca ręcznego

- Obniżanie sie lusterka przy włączeniu wstecznego

Wszystko dzieki działowi Warsztat a co za tym idzie dzieki Grzesiowi naszemu GURU :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tej pory zastanawia mnie dlaczego Gauge Test/Needle sweep fabrycznie jest w A5, a w A4 nie :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak A5 to sportowe auto a A4 to samochód rodzinny może dlatego :eusathink:

Ale ciesze się, że idzie to uaktywnić bo to fajny bajerek :decayed:

Musze jeszcze zakodować doświetlanie zakrętów ale to dopiero po wymianie przeciwmgielnych na LED

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawlo bez roznicy, doswietlanie dziala tez na zwyklych zarowkach ;)

iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie coś właśnie doświetlanie nie działa po zakodowaniu :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawlo bez roznicy, doswietlanie dziala tez na zwyklych zarowkach ;)

iPhone using Tapatalk

Wiem, że działa ale te żółte światła mnie dobijają :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez nie dzialalo bo nie mialem wsxystkich podpowiedzi ale uruchomilem wkoncu

Sprawdz tutaj moze masz to samo co ja mialem

http://a4-klub.pl/showthread.php?t=236767

iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie coś właśnie doświetlanie nie działa po zakodowaniu :kwasny:

Ja jakiś dzień zakoduję to napiszę Ci wtedy czy u mnie poszło.

Dzisiaj pozbyłem się napisów z tylnej klapy za co dostałem ochrzan od żony :decayed: bo jej się te znaczki podobały :wink: Został tylko znaczek TDI

---------- Post dopisany 23-02-2013 at 23:40 ---------- Poprzedni post napisany 03-02-2013 at 23:03 ----------

Do przeciwmgielnych wpadły LED CREE. Fajny efekt, wreszcie pozbyłem sie światła w halogenach w kolorze moczu :decayed:

2964509121.jpg

Do tego w wewnątrz wszystkie żaróweczki zostały zmienione na LED cold white. Wnetrze bardzo ożyło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ebay :decayed:

FOG LIGHT Bulbs H11 White CREE LED Match Xenon HID AUDI A3 A4 A6 S3 VW GOLF MK5 | eBay

a do tego potrzebujesz jeszcze takie rezystory ale sa one dostępne w powyższej aukcji za tańsze pieniadze H11 PLUG AND PLAY LED CAR BULBS RESISTORS NO CAN BUS ERROR AUDI 2 | eBay

---------- Post dopisany at 00:28 ---------- Poprzedni post napisany at 00:24 ----------

Kurcze Paweł jak mi się podoba ta Twoja B8 :kox:

Dzięki Młody :wink: Przyjdzie wiosna wyglinkuje i nawoskuje furkę to porobie nowe fotki bo te co teraz sa wstawione to :facepalm:

Autko sprawia, że mam banana na twarzy z każdym razem jak wsiadam do niego a jazda to prawdziwa przyjemność :decayed: a najlepsze jest jak ludziska zawieszaja na nim wzrok jak jadę... bezcenne :grin: a to tylko zwykła B8 w s-linie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :hi:

Mam nadzieję, że jutro pogoda dopiszę i w ruch pójdzie glinka, UC, politura no i wosk, wtedy będzie :kox:

W kolejnym tygodniu zajme sie środkiem czyli na skórę wpadnie zestaw Glipton :decayed:

Wtedy porobie profi fotki.

---------- Post dopisany 03-03-2013 at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany 01-03-2013 at 21:51 ----------

Po kilku godzinnej "walce" w sobotę i 2 godzinnej zabawie dzisiaj auto nabrało blasku :decayed: zdjęcia na pierwszej stronie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientowałeś się może jaki byłby koszt przekładki a4 B8:naughty: ? Kilku forumowiczów posiada poprzekładane B6 i tam przynajmniej nic nie trzeba było spawać, ciekaw jestem jak to w B8...a i przy jakim przebiegu wymienili Ci dwumas i sprzęgło ? Pytam na przyszłość bo B8 jest w planach po B6 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zamierzam robic żadnych przekładek to po pierwsze bo mieszkam w UK a po powrocie do PL kupię Audi z kierą z właściwej strony :wink:

Mi wymienili dwumas i sprzęgło przy 207kkm bo było go słychać ale niektórzy juz przy 180kkm mają dwumas do wymiany z tego co słyszałem tak więc reasumując to granice 200kkm to czas wymiany koła dwumasowego no i sprzęgła przy okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...