Treść opublikowana przez sysek27
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No właśnie też myślę co robić w sumie zarezerwowałem miejsce dla mnie i dla mojej i zobaczę jak się będzie sytuacja rozwijać jak coś to do 25.02 można zrezygnować i dostać zwrot zaliczki:wink:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Panowie wybiera się ktoś z Was do BT?
-
B8 TrOOOOp
Szczerze to widząc takie projekty to na 90% jestem przekonany do tego aby następne auto postawić na air:naughty:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Otwarto listę na zlot w BT ja już zaliczkę wpłaciłem:naughty:
-
[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!
Mi też się podoba czym to malowane było?
-
B8 TrOOOOp
No to nie dobrze:kwasny: ---------- Post dopisany at 13:55 ---------- Poprzedni post napisany at 13:54 ---------- Panowie co z tą czcionką na naklejki TrOOOOp B8?
-
od czego to felgi?
Coś mi się wydaje, że to od B8
-
B8 TrOOOOp
Fajny bajer ciekawe czy da radę...
-
Dziwne stuki na gwincie brak pomysłów...
Już sam nie pamiętam jutro wyciągam to jeszcze raz i sprawdzę a z tego co pamiętam to jak gadałem z przedstawicielem to powiedział, że skoro z amorów nie ma wycieku oleju to raczej nie widzi podstaw do reklamacji:kwasny: ---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 19:16 ---------- Jutro jeszcze zamówię poduszki amortyzatorów i zobaczę jak będą je mieli na stanie to zaraz wymiana i kolejna próba przy okazji sprawdzę te luzy o których pisał kolega wyżej... ---------- Post dopisany 18-01-2013 at 12:29 ---------- Poprzedni post napisany 04-01-2013 at 20:24 ---------- Wymieniłem poduszki mocowania amortyzatora oraz gumy na stabilizatorze i dalej to samo sprawdzałem też ten luz na tłoczysku amortyzatora i tak chodzi dobrze bez zacięć, ale ma minimalny luz na boki oglądałem też ori amortyzatory i też mają taki luz no może trochę mniejszy i sam już nie wiem co z tym robic:kwasny:
-
B8 TrOOOOp
Pisałem właśnie do Artura i powiedział, że nie ma problemu mamy tylko się dokładnie określić co do ilości mniej więcej, rozmiar i czcionkę trzeba wybrać ---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ---------- Patrz wyprzedził mnie:decayed: ---------- Post dopisany at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ---------- Aha ja też jestem za TrOOOOp B8:wink:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Oleju masz mało(albo czujnik do wymiany) i klocki do wymiany:decayed:,licznik w milach trochę by mnie drażnił a tak poza tym to może być:wink:no i poodkurzaj w środku
-
B8 TrOOOOp
Ok zagadam z nim czy nam to zrobi tylko teraz pytanie czy TROOP ma być pisany tak jak na tym zdjęciu z ledami przez dwa O czy tak jak w tytule wątku przez 4 O czyli TrOOOOp B8?
-
B8 TrOOOOp
Te ledy z napisem na przód można zabrać z pierwszego posta gdzie jest wątek tytułowy myślę, że zdjęcia jest w wystarczającej rozdzielczości a na tył napis też z tego wykorzystać Arek pokarz temu twojemu koledze czy to mu wystarczy. ---------- Post dopisany at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ---------- Można też pomyśleć nad naklejkami coś na wzór tego co mają w Divizion B6 czy Battalion B5 wydaje mi się, że mógłby ją mieć każdy kto ma B8( Jedręk też mimo tego, że jeździ A5:wink:) bo nie wydaje mi się, czy jest sens bawienie się w tworzenie zamkniętej grupy tak jak w tamtych wątkach:wink:
-
B8 TrOOOOp
Na początku wątku była taka propozycja, ale nie wiem czy gościu, który to robił jeszcze się pojawia na forum...nie wiem skąd zabrać te ledy na przód:kwasny:
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
U mnie się nie włącza podświetlenie wnętrza tylko podświetlanie bagażnika się zapala:wink:
-
B8 TrOOOOp
Pierwsze zdjęcie wziąłem z galerii B8 a drugie to moje auto:naughty: ---------- Post dopisany at 17:44 ---------- Poprzedni post napisany at 17:42 ---------- Jeśli chodzi o inne projekty to kolega arek776 miał coś zdziałać i podesłać, ja tak jak pisałem nie za bardzo ogarniam te programy podałem tylko moją propozycję
-
B8 TrOOOOp
Nic będę dalej szukał... a wracając do tematu projektu na koszulki ja sobie chyba zamówię z takim wzorem: albo z takim: :naughty:
-
B8 TrOOOOp
Ani mnie nie denerwuj, przeglądam allegro dziennie parę razy pod tym kontem i lipa jakby mi ktoś załatwił w "normalnej" cenie to biorę z mety:wink:pod panoramę pełno a normalnych jak na lekarstwo:kwasny:
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Fajnie bagażnik uporządkowany:thumbup1:
-
B8 TrOOOOp
Panowie i jak tam sprawa robił ktoś coś z tymi projektami na koszulkę bo trochę czas goni ja tam wymyśliłem dwie może trzy propozycje ale boję się pokazać bo żaden ze mnie grafik:embarrassed:
-
[B6 AWX] A4 B6 Avant 1.9 TDI Psssssssssst
Tak, ale ja zawsze powtarzałem, że auto może być bóg wie jak pomodzone, ale jak nie będzie koła i gleby to efektu nie będzie:wink:
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Nie no, ale kreski:kox: ogólnie cały projekt piękny:slina:
-
[B6 AWX] A4 B6 Avant 1.9 TDI Psssssssssst
Nie wiem czemu, ale od zawsze powtarzałem,że buda B6 ma w sobie to coś a tutaj piękne zestawienie koloru auta i białych dodatków :kox:
-
B8 TrOOOOp
Dostałem taką odpowiedź: Więc wydaje mi się , że można coś działać w temacie im szybciej tym lepiej.