Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sysek27

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sysek27

  1. No właśnie też myślę co robić w sumie zarezerwowałem miejsce dla mnie i dla mojej i zobaczę jak się będzie sytuacja rozwijać jak coś to do 25.02 można zrezygnować i dostać zwrot zaliczki:wink:
  2. Panowie wybiera się ktoś z Was do BT?
  3. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Szczerze to widząc takie projekty to na 90% jestem przekonany do tego aby następne auto postawić na air:naughty:
  4. Otwarto listę na zlot w BT ja już zaliczkę wpłaciłem:naughty:
  5. Mi też się podoba czym to malowane było?
  6. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No to nie dobrze:kwasny: ---------- Post dopisany at 13:55 ---------- Poprzedni post napisany at 13:54 ---------- Panowie co z tą czcionką na naklejki TrOOOOp B8?
  7. Coś mi się wydaje, że to od B8
  8. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Fajny bajer ciekawe czy da radę...
  9. Już sam nie pamiętam jutro wyciągam to jeszcze raz i sprawdzę a z tego co pamiętam to jak gadałem z przedstawicielem to powiedział, że skoro z amorów nie ma wycieku oleju to raczej nie widzi podstaw do reklamacji:kwasny: ---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 19:16 ---------- Jutro jeszcze zamówię poduszki amortyzatorów i zobaczę jak będą je mieli na stanie to zaraz wymiana i kolejna próba przy okazji sprawdzę te luzy o których pisał kolega wyżej... ---------- Post dopisany 18-01-2013 at 12:29 ---------- Poprzedni post napisany 04-01-2013 at 20:24 ---------- Wymieniłem poduszki mocowania amortyzatora oraz gumy na stabilizatorze i dalej to samo sprawdzałem też ten luz na tłoczysku amortyzatora i tak chodzi dobrze bez zacięć, ale ma minimalny luz na boki oglądałem też ori amortyzatory i też mają taki luz no może trochę mniejszy i sam już nie wiem co z tym robic:kwasny:
  10. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pisałem właśnie do Artura i powiedział, że nie ma problemu mamy tylko się dokładnie określić co do ilości mniej więcej, rozmiar i czcionkę trzeba wybrać ---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ---------- Patrz wyprzedził mnie:decayed: ---------- Post dopisany at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ---------- Aha ja też jestem za TrOOOOp B8:wink:
  11. Oleju masz mało(albo czujnik do wymiany) i klocki do wymiany:decayed:,licznik w milach trochę by mnie drażnił a tak poza tym to może być:wink:no i poodkurzaj w środku
  12. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ok zagadam z nim czy nam to zrobi tylko teraz pytanie czy TROOP ma być pisany tak jak na tym zdjęciu z ledami przez dwa O czy tak jak w tytule wątku przez 4 O czyli TrOOOOp B8?
  13. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Te ledy z napisem na przód można zabrać z pierwszego posta gdzie jest wątek tytułowy myślę, że zdjęcia jest w wystarczającej rozdzielczości a na tył napis też z tego wykorzystać Arek pokarz temu twojemu koledze czy to mu wystarczy. ---------- Post dopisany at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ---------- Można też pomyśleć nad naklejkami coś na wzór tego co mają w Divizion B6 czy Battalion B5 wydaje mi się, że mógłby ją mieć każdy kto ma B8( Jedręk też mimo tego, że jeździ A5:wink:) bo nie wydaje mi się, czy jest sens bawienie się w tworzenie zamkniętej grupy tak jak w tamtych wątkach:wink:
  14. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Na początku wątku była taka propozycja, ale nie wiem czy gościu, który to robił jeszcze się pojawia na forum...nie wiem skąd zabrać te ledy na przód:kwasny:
  15. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Co za gość
  16. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    U mnie się nie włącza podświetlenie wnętrza tylko podświetlanie bagażnika się zapala:wink:
  17. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pierwsze zdjęcie wziąłem z galerii B8 a drugie to moje auto:naughty: ---------- Post dopisany at 17:44 ---------- Poprzedni post napisany at 17:42 ---------- Jeśli chodzi o inne projekty to kolega arek776 miał coś zdziałać i podesłać, ja tak jak pisałem nie za bardzo ogarniam te programy podałem tylko moją propozycję
  18. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nic będę dalej szukał... a wracając do tematu projektu na koszulki ja sobie chyba zamówię z takim wzorem: albo z takim: :naughty:
  19. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ani mnie nie denerwuj, przeglądam allegro dziennie parę razy pod tym kontem i lipa jakby mi ktoś załatwił w "normalnej" cenie to biorę z mety:wink:pod panoramę pełno a normalnych jak na lekarstwo:kwasny:
  20. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie i jak tam sprawa robił ktoś coś z tymi projektami na koszulkę bo trochę czas goni ja tam wymyśliłem dwie może trzy propozycje ale boję się pokazać bo żaden ze mnie grafik:embarrassed:
  21. Tak, ale ja zawsze powtarzałem, że auto może być bóg wie jak pomodzone, ale jak nie będzie koła i gleby to efektu nie będzie:wink:
  22. Nie no, ale kreski:kox: ogólnie cały projekt piękny:slina:
  23. Nie wiem czemu, ale od zawsze powtarzałem,że buda B6 ma w sobie to coś a tutaj piękne zestawienie koloru auta i białych dodatków :kox:
  24. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dostałem taką odpowiedź: Więc wydaje mi się , że można coś działać w temacie im szybciej tym lepiej.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.