Treść opublikowana przez sysek27
-
B8 TrOOOOp
Kolega Diksonczy jakoś tak robił jakieś przymiarki, ale nie wiem czy pociągnął temat do końca musiałbyś go podpytać
-
Demontaz Podłokietnika , Tunelu Konsoli środkowej , Gałki zmiany biegów
A już myślałem, że to jakoś szybciej przeskoczę bo wpadł mi głowy pewien pomysł na podświetlanie tych elementów, ale jak widać to to będzie więcej roboty zostawię to sobie na "wiosnę", dzięki Grzesiu:wink:
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Myślałem, że jeszcze działasz wpadłbym oblukać
-
B6 DIVISION
PUMA robisz to teraz?
-
Malowanie zacisków hamulcowych A4 B8
Ja bym też na czarno pomalował czerwony będzie się za mocno w oczy rzucał i trochę nie będzie pasował do tego auta:wink:
-
Demontaz Podłokietnika , Tunelu Konsoli środkowej , Gałki zmiany biegów
Może głupie pytanie, ale żeby dobrać się do uchwytu na napoje oraz tego schowka obok to trzeba demontować cały tunel czy wystarczy w jakiś sposób zdjąć ten górny plastik pod którym są te śruby z uchwytu bo dzisiaj próbowałem się jakoś do tego dobrać i nic mi się nie udało zdziałać...
-
B6 DIVISION
Co za kolo to może ja zadzwonię do niego jutro może coś się ruszy czy mam nie mieszać?
-
B6 DIVISION
Patrick masz to zdjęcie dla mnie czy gościu dalej w kulki leci?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Zamuliłem się i za późno cię widziałem Ustawione już mam lampy No czas reakcji masz niezły:decayed: a jeśli chodzi o lampy to ustawienie to jedno a barwa światła to drugie sorry, ale takie moje zdanie:wink: A teraz z innej beczki orientuje się ktoś czy gdzieś w okolicy jest możliwość rolowania nadkoli jak macie jakieś namiary byłbym bardzo wdzięczny
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Ty się lepiej martw żeby twoje padło tam w ogóle dojechało:whistling: ---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ---------- Aaaaaaaaaaa mefju weź zmienień te zenony bo jestem straszny pies na takie rzeczy:thumbdown:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Prawdopodobnie ja nie dam rady przyjechać, więc mogę Ci zwolnić moje miejsce No to będziemy w kontakcie dzięki:hi:
-
Kontrolka świec żarowych
Podaj je to wtedy będzie coś więcej wiadomo najlepiej jak je wrzucisz w dziale Diagnostyka tam Ci na pewno ktoś pomoże:wink:
- Wymiana dwumasy sprzegła
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Wiem jak to jest tak samo było u mnie z BT a na Nysę wysłałem zgłoszenie już dosyć dawno i jak na razie jestem na liście rezerwowej bo w tym roku jest ograniczona liczba aut, które będą mogły wjechać na teren ośrodka.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Tak dostałem, ale zajoba mam strasznego i nie dałem rady jeszcze nic zdziałać jutro może coś porobię a ty masz dla mnie to najważniejsze zdjęcie:naughty:? ---------- Post dopisany at 17:49 ---------- Poprzedni post napisany at 17:47 ---------- Micher gdzieś mi migło, że się pytałeś o Nysę masz zamiar jechać?
-
B6 DIVISION
Śruby są, ale nie wszystkie gość może Ci spakować te co ma:wink: Tak ja to rozumie, ale wiesz uczyłem się 5lat rosyjskiego i reszta edukacji tylko angielski więc mogę się mylić
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Jak PUMA założył taką kierą to właśnie chciałem się przejechać bo chciałem to samo obadać i powiem szczerze, że nie widzę żadnej różnicy w kręceniu w porównaniu do zwykłej kiery:wink:
-
[B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8
Podziwiam za ten środek a w szczególności za wycięcie szyby ładnie na pewno się w środku zrobiło czekam na więcej zdjęć
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Ciekaw jestem czy uda Ci się położyć auto odpowiednio nisko i ciekawe jak to się będzie sprawdzać w codziennym użytkowaniu bo jeśli wszystko się uda to efekt będzie na pewno :kox:
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Zacnie zacnie Panie też mi taka kiera po głowie chodzi:thumbup1:
- B6 DIVISION
-
Elektryczna klapa audi a4 b8 avant
Wszystko zależy w jakiej cenie dorwiesz graty i czy komfort Ci to obsłuży ja jak z grubsza liczyłem kiedyś to +/- 1000zł no i jeśli chcesz mieć otwieranie i zamykanie z pilota to jeszcze 500zł za moduł z KUTATECA:wink:
-
B8 TrOOOOp
Popieram w 101% :thumbup1:
-
Felgi Audi A5 2010
Ja Ci tylko pomogę w kwestii pierścienia żeby felga dobrze leżała na piaście a jeśli chodzi o to czy przy tej szerokości felgi i takim ET nie będzie nic przycierać to niestety nie mam pojęcia:wink: