Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Felgi Audi A5 2010


miszka

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam pytanie odnośnie takiego felunku

$(KGrHqR,!oIFD8m3td8PBQ+oQtLIZQ~~60_58.JPG

Felga pochodzi z Audi A5 2010

Numer OEM : 8T0601025E

Inne rozmiary to:

Rozmiar 18

Rozstaw 5x 112

ET 29

8,5J

Nie znam rozmiaru otworu centralnego gdzie felga wchodzi na piaste :eusathink:, chyba 40

I teraz moje pytanie , czy wejdą one na piastę i czy w ogóle zmieszczą się do A4 B6 z oponą 40/225 bo tylko tego nie wiem żeby sprawić je sobie na wiosnę :naughty:

Z góry dzięki za pomoc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz kupić pierścień centrujący który zmieni z 65.5 na 57.1 taki jak jest w B6.

U mnie przy mocnej glebie przy et 30 na tyle ale 8J tarło więc przy 8,5 na pewno będzie:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrick jeśli jest to felga z A5 to otwór centrujący jest chyba taki jak w B8 czyli 66,6mm:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz kupić pierścień centrujący który zmieni z 65.5 na 57.1 taki jak jest w B6.

U mnie przy mocnej glebie przy et 30 na tyle ale 8J tarło więc przy 8,5 na pewno będzie:hi:

Czyli jak założe takie felgi to nie będę już potrzebował dystansów , które w tej chwili posiadam :naughty:

może jakiś przykład jak taki pierścień centrujący wygląda i czy kupic pierwszy z brzegu czy najlepiej jakiś konkretny i dobrego materiału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mi sie pie*doli. Ale ważne że trzeba mieć pierścień centrujący:wink:

---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ----------

Musisz kupić pierścień centrujący który zmieni z 65.5 na 57.1 taki jak jest w B6.

U mnie przy mocnej glebie przy et 30 na tyle ale 8J tarło więc przy 8,5 na pewno będzie:hi:

Czyli jak założe takie felgi to nie będę już potrzebował dystansów , które w tej chwili posiadam :naughty:

może jakiś przykład jak taki pierścień centrujący wygląda i czy kupic pierwszy z brzegu czy najlepiej jakiś konkretny i dobrego materiału

Nie miałem z takim czymś do czynienia więc ci nie pomogę w tej kwesti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

66.6:wink:

Czyli kołuje takie pierścienie na wszystkie cztery koła i wsio mogę śmigać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci tylko pomogę w kwestii pierścienia żeby felga dobrze leżała na piaście a jeśli chodzi o to czy przy tej szerokości felgi i takim ET nie będzie nic przycierać to niestety nie mam pojęcia:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze a ja już myślałem że to będzie z pare stówek kosztować a to jakieś grosiki

z czego to jest wykonane , bo jak dobrze widzę to chyba plastik :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to jest plastik. Tylko na moje oko będą przycierać ci te felgi:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom ale może przycierać:wink:
Ja Ci tylko pomogę w kwestii pierścienia żeby felga dobrze leżała na piaście a jeśli chodzi o to czy przy tej szerokości felgi i takim ET nie będzie nic przycierać to niestety nie mam pojęcia:wink:

mam z tyłu teraz dystans 15mm i też nie raz lekko przyciera więc spoko :wink:

ale będą tarły felgi czy tylko opona na feldze , bo ja raczej z zawieszeniem tak nisko nie schodzę , wszedzie koło domu mam pełno policjantów na drodze :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mikaszi ale teraz masz 8j a tu masz 8.5 felga jest szersza po każdej stronie o około 6mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mikaszi ale teraz masz 8j a tu masz 8.5 felga jest szersza po każdej stronie o około 6mm

Michał :hi:

czyli kupa :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tym samym ET oczywiście

Patrick:hi:

to mój felunek obecnie

t2ec16nhjhie9nysehtrbrp.jpg

i jeżdżę na dystansie 15mm tył , 12 przód , czyli przy założeniu dystansu ET się zwiększyło czy zmniejszyło

Tył przy większym obciążeniu , lekko przyciera

Może nie będzie lipy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód 8j et 43-12 =31

Tył 8j et 43-15= 28

Czyli do tego co masz na tyle dolicz sobie jeszcze 5mm a na przodzie 8mm to będziesz wiedział jak wystawać będą.

Kurde ale się naliczyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód 8j et 43-12 =31

Tył 8j et 43-15= 28

Czyli do tego co masz na tyle dolicz sobie jeszcze 5mm a na przodzie 8mm to będziesz wiedział jak wystawać będą.

Kurde ale się naliczyłem

wielkie dzięki teraz dopiero zrozumiałem o co chodzi :doh:

---------- Post dopisany at 23:59 ---------- Poprzedni post napisany at 23:56 ----------

Przód 8j et 43-12 =31

Tył 8j et 43-15= 28

Czyli do tego co masz na tyle dolicz sobie jeszcze 5mm a na przodzie 8mm to będziesz wiedział jak wystawać będą.

Kurde ale się naliczyłem

ale to 5mm i 8mm to na jedno koło czy na całą oś tylną lub przednią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...