Treść opublikowana przez sysek27
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Jutro tam podjadę i zobaczę co z tego wyjdzie dzięki:wink:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Ku..a dwa razy byłem i za pierwszym razem mi felgę porysowali a za drugim gwint spierdo...li w piaście no, ale zaryzykuję
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Panowie gdzie w naszej okolicy dobrze, ale z naciskiem na dobrze wyważają koła bo byłem już z moimi u dwóch i....:facepalm::facepalm: niby zero-zero a w czasie jazdy masakra koła proste 100% na zimówkach jest ok.
-
B8 TrOOOOp
Panowie szukając poduchy okrągłej do kierownicy ściętej z polifta na co mam zwracam uwagę, żeby nie było niespodzianek czy każda poduszka okrągła z chromem podejdzie bez problemu?
-
MMI 2G Navigation teledyski/filmy
A to dziwne, że zmieniarka z MMI 2 G nie chce Ci czytać płyt mp3 a nagrywasz te pliki na jakiej płycie na normalnej CD-R czy na DVD?
-
[B8 CAGA] czarny kot
Ładnie to wyszło gleba konkret:thumbup1:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Dzięki za miłe słowo:hi: Dystanse dostałem od znajomego na próbę jak będzie wszystko ok i nie będzie nic przycierać to będę gdzieś szukał
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Bardzo śmieszne wiesz jakie fajne bączki idzie robić tylko szkoda, że ręcznego gdzie się bawisz dzisiaj? Coś o tym wiem:grin::grin: Ja wiesz ty możesz sobie ręczny zrobić a ja... No to się widzimy za nie długo mam nadzieję, że masz kierowcę:decayed:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Bardzo śmieszne wiesz jakie fajne bączki idzie robić tylko szkoda, że ręcznego:wink: gdzie się bawisz dzisiaj?
-
Głośniki w B8 Vs coś z wyższej półki
Myślisz kolego, że montaż tego jest prosty raczej będzie trzeba CP ściągać do tego całą instalację robić bo to już podobno na światłowodzie idzie, ale mogę się mylić no i całe kodowanie przyglądałeś się temu podjąłbyś się ewentualnie gdybym graty załatwił?
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Czekam na Ciebe:decayed: A szczerze to pojeżdżę i zobaczę co się będzie działo jak nie będzie nic obcierać to zostawiam tak jak jest:wink: ---------- Post dopisany at 20:34 ---------- Poprzedni post napisany at 20:33 ---------- Nie relingi zostają ewentualnie jeszcze dojdą lustra z S4:wink: ---------- Post dopisany at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany at 20:34 ---------- Oj do "pełni" to jeszcze parę detali by się przydało:jerk:
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Nie no graty wyniku
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
No wiem tylko na razie czekam co z tą "inną" sprawą wyjdzie bo dalej nie dostałem tego zdjęcia:facepalm:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Teraz jak tak patrzę do coraz bardziej dociera do mnie, że wypadałoby założyć lustra z S4:naughty:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
A ja dzisiaj olałem wszystko i założyłem lato wpadły też na tył dystanse 5mm od razu lepiej ciekawe czy teraz nie będzie nic obcierać, ramka grilla i chromy przy halogenach pomalowałem na czarno chyba będę musiał jeszcze trochę gwintem z przodu pokręcić, ale to zobaczę jak trochę pojeżdżę i jak się wszystko ułoży a tak to mniej więcej wygląda:wink:
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Fajna mordka:kox:
-
[ALL B5] Audi S4
Piękne te dekory:wink: odpowiesz na PW:naughty:
-
[B7 BPW] Chip 170HP Avant Sline Grau
Piękny kolorek i jest jeszcze parę rzeczy do zrobienia zacząłbym od dokończenia zew. S-line
-
Wysokie spalanie
Ja mam program na 180KM i spalanie w cyklu mieszanym mi wychodzi w okolicach 7-7,5 nie jeżdżę jak emeryt...jak jeżdżę krótkie trasy i do tego zima tak jak teraz to pod 9l podchodzi rekord jaki udało mi się uzyskać na trasie, ale nie przekraczałem 110km/h średnia wyszła 4,6 jazda na autostradzie w okolicach 160-170km/h wychodzi w okolicach 6,5l tyle ode mnie w zimę jeżdżę na 225/50/17 a w lato na 245/35/19:wink:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
No działaj działaj ja chcę się załapać przy okazji bo jeszcze nawet nie przymierzyłem felg z dystansem, ale czuję, że bez rolowania się nie obejdzie jak coś to melduj zaraz:wink:
-
B6 DIVISION
No też bym już moje S5 zarzucił
-
B6 DIVISION
No będę moje też robił jak trochę cieplej się zrobi i z innymi zajęciami się uporam:wink:
-
B8 TrOOOOp
No to czekam:wink:
-
B6 DIVISION
I co profi robota nie?:naughty::naughty: Nigdy nie ma tak dobrze żeby nie mogło być lepiej:decayed: A w B8 cicho co:naughty::naughty::naughty:?
-
B8 TrOOOOp
Jędrzej masz fotkę tej naklejki na aucie bo obiecałeś wrzucić