Treść opublikowana przez sysek27
-
B8 TrOOOOp
Pogięło cię 18":facepalm:
-
B8 TrOOOOp
Mówiłeś, że nie będziesz za dużo modził
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
Super się teraz w środku zrobiło, a dyfuzor mi się mega podoba:slina:
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
Toś poszedł z grubej rury będzie kosa w środku:kox:
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
:slina::slina:
-
[B8 CAGA] czarny kot
No ciekawie to wygląda tylko nie wiem czy dobrze zrobiłeś obklejając też popielniczkę bo trochę dużo tego złotka wokół biegów się nazbierało, ale to Tobie ma się podobać
-
[B6 AWX] Work in progress...
Ładnie modzisz:thumbup1:
-
B6 DIVISION
B&O ogarniesz u mnie?
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Ładnie się prezentuje:kox:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Niemożliwy jesteś z tymi modami:thumbup1:
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Fajnie te dekorki wyszły:thumbup1:
-
[B7 BRB ] takie se Audi by BUŁA :) pakiet Sline USA ,Air Ride,new wheels Kleeman TS 6
Matko:slina::slina:
-
B6 DIVISION
O o i właśnie dlatego się nad tym zastanawiam:wink:
-
B6 DIVISION
strzelam że około 40 tysi w polskich złotówkach 40 dychy mówisz musiałbym konto obadać może bym tyle wyskrobał:whistling:
-
B6 DIVISION
No co propozycje dałem:decayed:
-
B6 DIVISION
Nie mam już miejsca, ale zawsze możesz WHYME zapytać
-
B6 DIVISION
Ogołocisz furę i czym pojedziesz na Nysę serią???????????
-
B8 TrOOOOp
Szczerze nie zauważyłem czegoś takiego.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Ciśnienie byłem mierzyć jak Cię widziałem:decayed:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
A co to na miasto nie wolno wyjechać i jak już to Sysek panie
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Odezwał się polski George Clooney:decayed: Dobrze wiesz co miałem na myśl:wink:i
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
No fakt byłem, ale nie wiedziałem Twojego autka szkoda fajnie byłoby poznać następnym razem trąb:decayed:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Dzięki za miłe słowo:hi: Gdzie mnie widziałeś jeśli można wiedzieć? ---------- Post dopisany at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ---------- Ja dzisiaj widziałem w Tarnowskich Górach w Mc B8 na ramkach klubowych i miała założony grill z S4 nr rej STA....nie wiem czyje to a później w Bytomiu chyba to było mijałem jakieś szare B5 na mega glebie nie wiem czy to ktoś z forum, ale strasznie mi się przyglądał
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
W sumie to też nad tym myślałem, ale na razie zostawię tak jak jest ewentualnie później będę myślał.
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Nie ma źle z tymi łopatkami jak coś to je usunę i dam obszyć na nowo tylko w sumie szkoda bo kiera jest praktycznie nówka:wink: