Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] A4 b8 artix.sweden- jest troche mocy ;)


artix.sweden

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowilem ze i ja pokaze auto skoro zalogowalem sie na forum.

Niema sie czym chwalic, ale bedzie wiadomo ze mam ;)

To moje pierwsze Audi bo od zawsze jestem fanem BMW. Po sprzedaniu jednego z moich, postanowilem ze bedzie to B8 bo jest

pieknym autem a zawsze chcialem ladne kombi. Na moc sie nie napalalem. Priorytetem byla ekonomia bo lubie wyjazdy na narty, a glownym powodem wyboru silnika bylo to ze posiadam jeszcze jedno auto, typowo do zabawy, i jedno z 400 PS wystarczy .

Tu moje E36 Turbo ktore sam zbudowalem. Zajmuje sie tez moderowaniem forum BMW na racinforum.pl

A teraz do rzeczy :D

regblack.jpg

tylczarna.jpg

dsc0119qwu.jpg

dsc0128ow.jpg

A co do tempomatu, to paczka lezy juz na poczcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie podstawową wadą jest brak xenonów..

Dla mnie tez :( ale to nie ja zamawialem auto w salonie.

Xenony leza na polce, a co dalej z lampami to nie wiem, bo te z fala led mi sie nie podobaja. No chyba ze te nowe z 2012 podejda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdraszczam S-line wew. a lampy przód możesz śmiało dołożyć bezawaryjnej jazdy życzę:wink:

A jeśli chodzi o Twoje pytanie odnośnie założenia lamp z polifta to już nie takie łatwe bo trzeba zmienić z tego co pamiętam błotniki zderzak, maskę i wzmocnienie chyba też więc trochę koszt spory no i jeszcze kwestia odpowiedniego kodowania:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na moje te od poliftowego B8 są fuj.. ale wiadomo, kwestia gustu :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę na zdjęciu to jest to MMI 3G. Ładny samochód, kilka modów i będzie git. Bezawaryjności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artix- widziałem temat na RF.pl- jednak kupiłeś?

Gratki i powodzenia w modach! :)

Tak , wzialem , troche strachu bylo przed "polskim handlarzem " ale gosc jest do polecenia . Tak jak w opisie auta , wszystko zgadza sie w rzeczywistosci.

Jak zobaczylem auto na mjejscu to szukalem czegos na sile bo nie wierzylem , a kolega ktory byl ze mna mowil zebym ochlonol :kox:

Jedyne minusy zakupu to brak Xenonu i tempomatu, ale to powoli ogarniam. W ostatecznosci moge ja sprzedac w szwecji i zarobic okolo 15-20K zlotych hahahah :naughty:

Na razie zakupilem opony 18 na felgi ze zdjecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna co tu dużo mówić.Jeśli chodzi o lampy to ja tez na początku sie najarałem na xenony ale z czasem mi odeszlo i na tych tez jest ładna,włącz w kompie tylko światła dzienne i będzie palił sie cały pasek u dołu lampy.Bezawaryjności życzę.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny białasek:good:

Bylem o krok od kupienia takiego z panorama, ale wygrał pragmatyzm:cry:

Xenony leza na polce, a co dalej z lampami to nie wiem, bo te z fala led mi sie nie podobaja. No chyba ze te nowe z 2012 podejda ?
Fakt, te diody tracą już myszką. Ale te poliftowe wg. mnie takie sobie są:whistling:

Idealne było by rozwiązanie z A1, fala z neonem:

http://germanpower.eu/wp-content/uploads/2010/02/2011-audi-a1-cabrio-preview.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Objecuje ze nie zepuje pieknego wygladu tego auta i zawsze bedzie wygladalo z dobrym smakiem !

A co do lamp, te ktore mam moim zdaniem sa ladne, a jedynym minusem jest brak xenonu.

Na pierwszy ogien trzeba uciac sprezyny :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej widzę że zakupiłeś tą sztukę :)

AUDI A4 2.0 TDI * S LINE PLUS * NAVI * ALU * BIAŁA (2869993543) - motoAllegro

Powiedz mi sprawdzałeś samochód gruntowanie w ASO ? przebieg ? faktycznie miał najechane tylko 100kkm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...