srool

O srool

Osiągnięcia srool

Reputacja

1. Nie, po prawej stronie schowka, jakby w ściance plus siatka na górnej części schowka na ipoda. ---------- Post dopisany at 12:51 ---------- Poprzedni post napisany at 12:50 ---------- Co do zdjęć to racja, było już ciemno niestety ;[
  2. A w poście z dzisiejszego dnia nie ma 2 zdjęć? jeden to bagażnik i zdjęcie suba a drugi to ta wnęka ? W schowku nic nie ma oprócz tego AMI, nie wiem jaki to AMI , jest gdzieś to napisane tam?
  3. Kabel AMI Adapter Audi MMI 3G iPod iPhone Skoda VW (3874480004) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. trochę mylące Kabel AMI Adapter Audi MMI 2G iPod iPhone (3884688099) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Ale jak pisałem wcześniej, jak go podłączam razem z telefonem, pojawia mi się w source ten AMI ale jest szary, to kwestia tego ,że w VAGiem trzeba ten kabel odblokować? I druga sprawa co w tej wnęce powinno się znaleźć w takim układzie?
  4. Czyli chcesz mi powiedzieć, że jak kupiłem kabel do iphonea ami 2g to nie będzie działać ?
  5. To nie mój ale tak wygląda. ma wbudowany bluetooth, telefon (sim ) , wyjście AMI (którego nie wiem czemu jak podłącze telefon widzi ale na szaro), wszystkie głośniki działają (w rns-e poprzednio musiałem dołożyć wzmaka ,żeby tył uruchomić więc nie wiem czy jest analogicznie w tych nowszych modelach) i subwoofer, którego udało się namierzyć ;] Z tego co patrzyłem wychodzi ,że mam 2g. ale porównując do 2g z a6 z 2005 roku mam wyższą rozdzielczość. <---------- kurde, w pracy mam poblokowane niektóre strony w tym do obrazków i widzę ,że nie zamieściło mi go więc opiszę a później zrobię zdjęcie----> przycisk centralny jest w kolorze pianoblack, całkowicie płaski, bez tego "pipka", ani touchpada.
  6. Panowie, oczywiście , miało być B&O. Sprawdzę czy tub jest tam gdzie akumulator bo faktycznie jest coś takowego plastykowego. Co do lewej dziury to może tam zmieniarka powinna być ? Mam MMI 2G. A powiedźcie mi jak kupiłem sobie do MMI kabel do Iphonea , widzi kabel po podłączeniu ale jest wyszarzony i nie da się go włączyć. Czy trzeba VAGiem potraktować go czy coś jest w tym radiu? ---------- Post dopisany 15-01-2014 at 09:16 ---------- Poprzedni post napisany 14-01-2014 at 11:07 ---------- Wygląda na to że tuba jest, musiałem ją na maksa podkręcić żeby usłyszeć. Gra to gorzej niż poprzednie głośniki bez tuby( w poprzedniej a4) no ale co zrobić. W takim razie powiedzcie co w tej wnęce powinno być, zmieniarka?
  7. Panowie, nie za bardzo wiedziałem gdzie znaleźć odpowiedź na mój problem (wyszukiwarka nie znalazła) więc wpisuję tutaj. Posiadam B8 2.0 tfsi 211 km z końca 2010. Posiada ona funkcję ASG. Na korki fajna sprawa ale zdarza mi się jadąc do pracy troszkę popałować, kończę trasę dojeżdżam do świateł, silnik gaśnie. Czy turbina przy tym systemie ma swój własny obieg oleju? Czy ten system nie ma wpływu na turbinę? ---------- Post dopisany 14-01-2014 at 11:15 ---------- Poprzedni post napisany 13-01-2014 at 15:28 ---------- Udało mi się znaleźć tylko odpowiedź na ASG w BMW : BMW-klub.pl • Zobacz temat - [E87] 120d - Start/Stop a trwałość turbiny Czy w audi jest tak samo? Na pewno co do stopni jest tak samo (dzisiaj sprawdzałem, przy 0 stopni nie gasi silnika) na zimnym silniku też nie gaśnie. Reszty nie zauważyłem, ale głównie mi zależy na trwałości turbiny. I w sumie ten sam temat na forum A5: System start-stop a turbo zobaczę tam co odpiszą ale w razie co dla pozostałych forumowiczów będzie jakiś ślad.
  8. Mam taki przypadek, w moim B8 Avant model 2011 (koniec 2010 produkcja) 2.0 tfsi quatrro, mam po lewej stronie w bagażniku po odkryciu "zaślepki" jest dużo miejca , plus dużo kabli na złączkach iso . Wygląda to jakby tam był subwoofer i ktoś go wyjął. Kupiłem samochód sprowadzany więc w cale bym się nie zdziwił. Dodam ,że nie mam harman kardona, w ustawieniach muzyki jest opcja regulacji subwoofera i jest ona aktywna. Czy tam powinnna być tuba, jeżeli nie to gdzie ona normalnie się znajduje?
  9. Porobię zdjęcia i wrócimy do rozmowy, bo przy dorabianiu RCA będzie mi potrzebny schemacik jakiś :/
  10. Podejrzewam ,że mógł wstawić ori wzmak więc nie na RCA tylko na kostce ;[ A jeżeli na kostce to co wtedy?
  11. Dopłacałem za ten wzmak więc chyba jest? poza tym na samym RNS-E grał tylko przód co mnie zdziwiło i stąd wyszła akcja dokładania wzmaka aby grał tył. Tylko gdzie on to mógł włożyć, jest miejsce za RNSem ? Czy za zegarami?
  12. Chyba coś mi się już we łbie kręci ale nie rozumiem... Zakładając ,że mam teraz jakiś tam wzmak od elektryka i ten Powerbassa. Mostkuje sobie wejście tak aby były na oba wzmaki, jeden gra na cztery głośniki a powerbass obsługuję tylko sub, źle kminie?
  13. A jest możliwe, że z bezpośrednio wcześniej głośniki były wpięte do Concerta? Przypomniała mi się historyjka poprzedniego właściciela, Elebrotha, że seryjnie miał jakiegoś pioniera ale ,że go ukradli dwa razy to wstawił sobie ori. czy może mieć to związek z brakiem wzmaka? pod półką na pewno nic nie ma, jedynie co to może w boczku ale to musi być pod wykładziną bo ni cholery tego nigdy nie widziałem.
  14. 1,2) nie wiem co teraz mam ale był wcześniej concert i na nim nie grały tylne głośniki, jeżeli pomożesz mi zlokalizować wzmacniacz to może uda mi się nabrać pewności. 3) ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie bo go nie rozumiem , wydaje mi się (o ile dobrze myślę) to musiał mieć zrobione kodowanie bo grają przednie i tylne z efektem surround. To co dalej napisałeś to jak rozumiem z aktualnego kabla który wchodzi w ori wzmaka mogę wpiąć się w odpowiednie piny i zmostkować go do wzmaka na suba? Są może jakieś gotowce które to robią czy muszę sam porzeźbić ?