Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 S-LINE Biały IBIS od adameksc

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W końcu nadszedł czas na moją prezentację ;)

4bb04a85.jpg

BYŁY:

- VW GOLF IV TDI GTI EXCLUSIVE 1,9 TDI AJM (zrobiony na 180KM), czarna perła, środek bananowa skóra - KOCHAŁEM GO

- A4 B6 AVANT 1.9 TDI 130KM MULTITRONIC - auto służbowe

- VW GOLF V 1.9 TDI 105KM DSG - auto służbowe

- A4 B7 AVANT 2.0 TDI 143KM MULTITRONIC - auto służbowe

- A6 C6 SEDAN 3.0 TDI 245KM TIPTRONIC QUATTRO - auto służbowe

JEST:

A4 B8 AVANT 2.0 TDI CAGA z mocą podniesioną u dealera AUDI na 172KM

Moja B8 to auto wyprodukowane w 2008 roku, kupiłem go w 2012r.

Kolor biały IBIS LY9C

Koła lato - felgi AUDI S-LINE 5-szprychowe (obecnie przemalowane na kolor platynowo-szary) z oponami BRIDGESTONE POTENZA S001 245/40 R18

Koła zima - felgi 10 szprychowe w kolorze platynowo-szarym z polerowanymi ramionami, opony NOKIAN WR D3 w rozmiarze .... 205/60/16 :facepalm: - ze względu na częstą jazdę w górach i koniecznością zakładania łańcuchów nie chcę zmieniać na większe

WYPOSAŻENIE poza standardowym:

- Pakiet S-Line zewnętrzny

- klimatyzacja 3-strefowa

- bixenon przód + DRL LED

- przyciemniane szyby tyle, pozostałe atermiczne (zielone)

- grzane, el. składane lusterka

- zawieszenie S-line 1 BV

- siedzenia sportowe szmaciane :facepalm:

- tempomat

- radio CONCERT 3

- system nagłośnienia Bang&Olufsen, 13 głośnikowe + subwoofer

- coming/leaving home

- czujnik deszczu/zmierzchu

- AUDI MUSIC INTERFACE z kablem USB

- brak oznaczenia modelu oraz wersji silnikowej

- dezaktywacja poduszki powietrznej pasażera

MODYFIKACJE:

- lampy LED polift z tyłu - sam montowałem :banan:

- el. składane lusterka polift

- ramka zegarów i wyświetlacza radia polift

- wskazówki zegarów polift

- oświetlenie przestrzeni nóg z przodu z regulacją natężenia

- podświetlane kratki nawiewów - kratki poliftowe

- zestaw QQ1 - drzwi

- przyciski sterowania szyb i lusterek polift

- podłokietniki w drzwiach skórzane

- tzw. ochrona lakieru na błotnikach przód (listwy ochronne)

- oświetlenie wewnętrzne LED

- oświetlenie tablicy rejestracyjnej LED

- żarówki w halogenach OSRAM COOL BLUE

- LAP TIMER - w sumie to po co przy 2.0 TDI :grin::polew:

- wskaźnik naładowania akumulatora

- doświetlanie zakrętów

- test zegarów

- ramki tablic rejestracyjnych wykonane z metalu z napisem Audi A4 i logo AUDI - polecam

- dysze spryskiwaczy mgiełkowe

- zmiana koloru felg Lato oraz dokładek S-line w zderzakach na wspólny kolor platynowo-szary, troszkę jaśniejszy niż w serii, bardziej metaliczny

- zmiana grilla na lakierowany na czarno na wysoki połysk z pionowymi chromami a'la S4

- pomalowane kratki przy halogenach w zderzaku na kolor piano black aby dopasować do lakierowanego grilla

- pomalowane rączki drzwi na kolor piano black

- elektrycznie sterowana klapa bagażnika

c61740ff.jpg

CHĘTNIE DOŁOŻĘ:

- tapicerka S-line skóra + alcantara

USTERKI, AWARIE, NAPRAWY:

- wymieniona przepustnica - nie zalecam zbyt częstego czyszczenia bo to wbrew pozorom jej szkodzi - typowe dla A4 B8

- malowane błotniki przód i wykonane nowe zabezpieczenie antykorozyjne - zaczątki rdzy - typowe dla A4 B8

- naprawa elektryki po inwazji szczura pod maską - SZALONY BYŁ CHYBA :wallbash:

- oleje zawsze MOBIL 1 ESP formula + wszystkie filtry co 10-15 tys.km

- wymiana przegubu lewego koła - uszkodzona osłona

- klocki hamulcowe ATE CERAMIC

- olej w skrzyni

- wymiana kompletnego rozrządu wraz z pompą wody

- wymiana świec żarowych

- wymiana zamka drzwi prawych tylnych - typowe dla A4 B8

- wymiana zamka wlewu paliwa - typowe dla A4 B8

- wymiana stacyjki / czytnika klucza po awarii

- wymiana czujnika różnicy ciśnień DPF

FOTO ZIMA 2014/2015

be1c6205.jpg

2f37f92c.jpg

5eba4631.jpg

6a8a9dea.jpg

Edytowane przez adameksc

Opublikowano

Dobre miałeś samochody służbowe - pracowałeś w Audi ? :decayed:

A4 dobrze wygląda (poza czarnymi szybami).

Opublikowano
  • Autor

Dobre miałeś samochody służbowe - pracowałeś w Audi ? :decayed:

A4 dobrze wygląda (poza czarnymi szybami).

nieee, w AUDI mnie nie chcieli

Edytowane przez adameksc

Opublikowano

CHĘTNIE DOŁOŻĘ:

- spolszczenie MMI

Z tego co drążyłem temat, to w modelu z takimi zegarami i bez NAVI - jest niemożliwe.

Ogólnie fura fajna :wink::D

Ile dałeś za tylne lampy?

Edytowane przez Danek75

Opublikowano
  • Autor

zakup tylnych lamp i wszystkich innych potrzebnych rzeczy zamknął się kwotą ok. 800pln, lampy używki ale po polerowaniu są jak nowe

Opublikowano

Piknie Panie piknie !!!!

Opublikowano

Auto bardzo ładne :thumbup1:

Opublikowano

Autko bardzo ładne, ale wew. S-line to chyba nie masz ;)

Opublikowano
  • Autor

Autko bardzo ładne, ale wew. S-line to chyba nie masz ;)

a czego brakuje? może nie w temacie jestem :eusathink:

Opublikowano

Autko bardzo ładne, ale wew. S-line to chyba nie masz ;)

a czego brakuje? może nie w temacie jestem :eusathink:

Brak foteli S-line (to co masz to sporty) ;) no i czarna podsufitka + tapicerki. Z S-line w wnętrzu masz tylko chyba kierownicę z logiem.

Edytowane przez miodzio

Opublikowano

Na pewno fotele nie są s-line tylko sport , chyba jeszcze gałka nie jest .

Opublikowano

Całe auto z czarnymi dodatkami - myślę że fajnie by wyglądała z czarnym grillem i czarną tylną dokładką s-line :wink:

Opublikowano
  • Autor

Autko bardzo ładne, ale wew. S-line to chyba nie masz ;)

a czego brakuje? może nie w temacie jestem :eusathink:

Brak foteli S-line (to co masz to sporty) ;) no i czarna podsufitka + tapicerki. Z S-line w wnętrzu masz tylko chyba kierownicę z logiem.

dzięki za uwagi, a tak na marginesie to czy wszystkie s miały czarną tapicerkę podsufitki?

Edytowane przez adameksc

Opublikowano

Nie wszystkie zalezy jaki pakiet .

Opublikowano

O znowu białas :wink:

Wygląda spoko, a S-line wew. to jak mówia koledzy - brak :mellow: gałka chyba S-linowa tylko nie widzę czy pikowana czy nie :eusathink: zawieszenie 1BE to też chyba nie S-line (no chyba że się mylę) 1BV było S-line

Koła bym na Twoim miejscu nadmuchał na większy rozmiar bo wyglad :facepalm:

Bezawaryjnych kilometrów

Opublikowano

Fajnie się białasek prezentuje :) Mgielkowe dysze... Różne krążą opinie o nich na forum...

Ramka wypalana laserowo :) Jak jest to połączone z plastikiem? Klejone?

Opublikowano

Biała musi wyglądać fajnie :wink: według mojej wiedzy nie masz też tapicerki Sprint - to jest półskóra z czarnym materialem wystepująca tylko w S-line wew, sam miałem taką i wymieniałem na Alcantarę.

Powodzenia w Modach.

Opublikowano
  • Autor

Fajnie się białasek prezentuje :) Mgielkowe dysze... Różne krążą opinie o nich na forum...

Ramka wypalana laserowo :) Jak jest to połączone z plastikiem? Klejone?

klejone

O znowu białas :wink:

Wygląda spoko, a S-line wew. to jak mówia koledzy - brak :mellow: gałka chyba S-linowa tylko nie widzę czy pikowana czy nie :eusathink: zawieszenie 1BE to też chyba nie S-line (no chyba że się mylę) 1BV było S-line

Koła bym na Twoim miejscu nadmuchał na większy rozmiar bo wyglad :facepalm:

Bezawaryjnych kilometrów

sprawdziłem wlepę i mam 1BV, więc poprawiam, czyli jeszcze niżej niż myślałem

Opublikowano

auto ładne - bezawaryjności!!

mam pytanie odnośnie oleju w skrzyni, jaki olej lałeś?? i czemu go wymieniłeś? mam taki sam silnik jak twój tylko ze 143bhp jaki to wyglada z dodaniem mu mocy do 170 jaki koszt i czy ma wpływ na silnik.

dzieki i pozdrawiam

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.