Treść opublikowana przez andynl
-
Okablowanie drzwi
No już w sumie sam znalazłem:decayed: ale dzięki
-
Strefa Śmiechu
Reakcja mojego samochodu na wiadomość o planach instalacji dodatkowego oświetlenia:facepalm:
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Ja znalazłem sklep gdzie mają dużo konektorów Konektory - e-connectors Tylko nie wiem które to są, albo potrzebne są wymiary albo symbol tych pinów. Gdzieś wyczytałem że dla audi VW konektory produkuje MTA , tyle wiem na razie. Może ktoś z was ma te piny i mógłby zobaczyć czy nie ma tam jakiegoś symbolu (numeru) ewentualnie pomierzyć wymiary.?
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Widzę, że założyłeś sobie, że masz już w aucie gotową instalację do podłączenia oświetlenia nóg . Dobrze by było, ale mało prawdopodobne. Zgodnie z tm co na początku napisał wrclaguna , lampki podłączasz bezpośrednio do MCE. Faktycznie na innych forach jest wersja puszczenia kabli poprzez kostki pod siedzeniami, ale to wymaga więcej dłubaniny (dodatkowe piny, łączenia, pasowania itp.). Wariant w tym poście jest optymalny pod każdym względem . Ja nie zakładam ja mam taką nadzieję jak nie no to będzie więcej dłubaniny, dlatego zanim zacznę chcę się dowiedzieć wszystkich opcji a potem się zobaczy ---------- Post dopisany at 23:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:29 ---------- pytanie dnia (znowu:wink:) Te kabelki z pinami (000979009E, 000979021E) ceny w ASO są porażające wie ktoś z was jakie oznaczenia mają te konektory pinowe, znalazłem w necie sklepy które posiadają konektory ale jest ich tak wiele że nie mam pojęcia które to są dokładnie. Na pewno taniej wyjdzie kupno konektorów i kabelka osobno a spiąć każdy może:wink: Ewentualnie jak ktoś ma te piny to potrzebował bym dokładne wymiary:decayed:
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
OKi doki to na razie pytań mi zbrakło Podziękował
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Jeszcze będę męczył lepiej 10 razy zapytać niż raz spie......... Mam fotele s-line z airbagiem i regulacją oparcia (regulacja odc. lędźwiowego) teraz pytanie czy airbag jest podpięty pod tą samą wtykę a jeśli tak to czy do wypinania trzeba odłączać akumulator co by nie zrobić sobie bum?
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
No właśnie niezła zadyma z tymi lampkami. Pyram po necie i gdzie bym nie patrzył to wszędzie są do drzwi spód lamki z tym czarnym plastikiem z tyłu( 4B0947415A. ) To co w końcu zakupić?????? Jeszcze was pomęczę trochę Lamki oświetlenia nóg z tyłu, z tego co wyczytałem na schemacie to podłącza się do wtyki T10m pin2-+ pin3 masa (prawa strona) i to samo lewa strona wtyka T10p. Pod siedzeniem w podłodze znalazłem w sumie 3 wtyczki, jedną małą i dwie 12 pinowe (tak mi się przynajmniej wydaje mają po 12 dziurek:wink:) No i teraz czy ja źle patrzę czy nie mam tej wtyki??? na fotce widać wszystko co tam siedzi.
-
Uchwyt na kubki w podłokietniku z tyłu (A4avant)
No już swój rozebrałem i doszedłem do tego samego wniosku:facepalm: Czyli nie będę sobie szanownej zawracał
-
Uchwyt na kubki w podłokietniku z tyłu (A4avant)
Nie wiem czy w dobrym dziale to wklejam najwyżej mnie przerzucicie:decayed: Znalazłem uchwyt do kubków do tylnego podłokietnika tylko teraz nie wiem czy da się to wstawić w mój podłokietnik. Czy może ktoś z was produkował coś takiego lub wie coś w tym temacie? zamieszczam fotki uchwytu i mojego podłokietnika.
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
mocno skomplikowane:facepalm: A w tylnych drzwiach też jest różnica między lewą i prawą stroną?
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Czyli tych lampek do drzwi w wersji LED nie ma?
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Mam pytanie dotyczące lampek do drzwi. Czy te lampki w drzwiach (spód podświetlenie i czerwona ostrzegawcza) to są takie same lampki jak do podświetlenia pod nogami 4E0 947 415 (rozumiem że czerwona ma inny numer:wink:) czy mają jakiś inny numerek. Powoli kompletuje wszystkie lampki do środka a nie chciał bym nakupić głupot:decayed:
-
kratki swiateł przeciwmgielnych s-line z siateczka
Dołączę się do pytania, czym te cuda najlepiej przykleić żeby przy 240 nie poleciały z wiatrem?
-
Okablowanie drzwi
Pytanie dnia:wink: Co obsługują te wiązki (okablowanie drzwi) czyli co można pod nie podpiąć (chodzi mi o to czy są tam kabelki do podłączenia lamki czerwonej i białej od spodu drzwi) numerki wiązek; 8K0 971 029 AC ----------030 AC lub 8K0 971 029 J ----------030 J ??????????????/
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
W pierwszym poście masz podane numery części (wtyki, piny, lampki). Tutaj możesz mniej-więcej zorientować się ile kosztują te części w ASO: sklep.gajos.com.pl Ale polecam Allegro. Ja kupowałem lampki po 20 zł, piny 000 979 009 są na Allegro po 1 zł / sztuka (w ASO ponad 8). Moja wiązka wygląda tak jak na zdjęciach (klik). Są tam wtyczki do włącznika w siłowniku schowka, do lampki schowka i wyłącznika airbagu pasażera. Nie ma tylko małej wtyczki do podświetlenia przestrzeni nóg pasażera (12 zł ASO + 2 piny po 1 zł na Allegro). sklep.gajos.com.pl - ten linek do tego sklepu nie działajet , wie ktoś może gdzie można sprawdzić ceny w ASO????
-
Jak sprawdzić poziom oleju na MMI w Audi A4 B8 2.0 TFSI?
Ja raczej rzadko jeżdżę spokojnie ale u mnie nie udało się zejść poniżej 8l/100km, ale między 8-10 na pewno się zmieścisz.
-
Wymiana lusterek zewnętrznych na elektrycznie składane?
Przeszukałem całe forum i nie znalazłem więc tworzę temat jakby co to mnie wywalcie gdzieś indziej:decayed: Pytanie czy ktoś z was wymieniał lusterka zewnętrzne na elektrycznie składane czy to dużo roboty i czy w ogóle możliwe? Mam A4 B8 Avant i lusterka są elektrycznie ustawiane i podgrzewane ale niestety nie składają się elektrycznie. Znalazłem w necie niedrogie elektrycznie składane, tylko teraz nie wiem czy to da się przełożyć bez jakiś większych ingerencji w elektrykę (wymiana kostek lub inne pierdoły) Lusterka (te składane )są razem z aparatem regulującym (takie czarne pudełeczko) i z podłokietnikiem który zawiera przełącznik na składane lusterka. No i z tego co wiem to lusterka w avancie są inne niż w sedanie prawda to czy nie?
-
Jak sprawdzić poziom oleju na MMI w Audi A4 B8 2.0 TFSI?
Swoją 4kę (silnik 180KM) mam od salonu czyli wszystkie kilometry moje najmniej na trasie udało mi się 8l/100 w mieście 10-12 czasami wyżej zależy jak mam ciężką nogę w danym dniu. W chwili obecnej mam najechane 23000km i w sumie dolałem 3l oleju czyli średnia to jakieś 0.13-0.14l na 1000km, myślę że to całkiem przyzwoity wynik jak na moją jazdę, zwłaszcza że nogę mam raczej ciężką.
-
Audi S4
Oj chłopak nudzi Ci się strasznie kosmetyki chyba kosztowały więcej niż to autko.
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
To chyba sama dioda nad klamka wyglada ciekawiej tak mi sie wydaje. No ale co kto lubi. dzieki za fotki.
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Ach taki bajerek:grin:. I to niby ma oświetlać klamke? Bo na rysunku to jest montowane dosc nisko ciekawe jak to wyglada w realu. A może ma ktos jakies fotki tego cuda techniki:wink:?
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Panowie takie pytanko może ktoś wie, w ETCE jest coś takiego jak Listwa z zarowkami do podswietlenia wewnetrznej klamki Nr. Kat. 4F0 919 178 A lewa i 4F0 919 177 A prawa. Macie jakieś pojęcie jak to wogóle wygląda? Czy to na diodach jest czy na zarowkach bo z opisu i rysunku technicznego niewiele mozna wywnioskowac. Ciekawy jestem jaki to daje efekt.
-
Audi A4 B6 RAT STYLE....Silnik Trabant
nie no totalna porażkato jest, nawet toc zyć się nie chce:facepalm:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Lublin - NL Witam wszystkich, mam na imię Andrzej i właśnie niedawno stałem się posiadaczem A4 B8. Autko jest nowe z 2.0TFSI motorkiem oczywiście S-Line. Na razie autko na gwarancji więc za wiele nie zmoduje ale przyjdzie czas i na to:wink: Pozdrawiam wszystkich.
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
ZAPRASZAMY SERDECZNIE Spoty ziemii holenderskiej